Vrbas · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 4 · CRVENI KRST
Adresa: CRVENI KRST, VRBAS, MARŠALA TITA BR. 141
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 996
Vrbas na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 15: 14 glasova
Izlaznost
78,1%
u opštini 76,9% · 12. od 36 u opštini
Nevažeći listići
1,4%
11 · u opštini 1,3%
Upisani birači
996
2023: 979 · 2023: 976
- Biračko mesto
- BM 4 · CRVENI KRST
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 9, 12, 13 · Adresa: CRVENI KRST, VRBAS, MARŠALA TITA BR. 141
bez kontrolora: 4, 5, 6, 8, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 1,4% (opština 1,3%) · 15. od 36 u opštini · veći nego u opštini na 1 od 4 izbora
- Izlaznost
- 78,1% · 1,2 poena više nego u opštini12. od 36 u opštini · ranije 68,6–70,2%
- Najviše glasova
- Studentska lista 55,8% (opština 54,2%)Na svim izborima prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 968 (Predsednički 2022) → 996, +2,9%
- Zapisnici
- O posmatračima za 1 od 4 izbora · bez: Pokrajinski 2023, Parlamentarni 2023, Predsednički 2022
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 68,6% · ALEKSANDAR VUČIĆ – Vojvodina ne sme da stane 52,3% · nevažeći 2,4% bez upozorenja
Ostalih 5: 15 glasova
Izlaznost
68,6%
u opštini 66,4% · 10. od 36 u opštini
Nevažeći listići
2,4%
16 · u opštini 2,9%
Upisani birači
979
2023: 976 · 2022: 968
- Biračko mesto
- BM 4 · CRVENI KRST
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12 · Adresa: CRVENI KRST, VRBAS, MARŠALA TITA BR. 141
bez kontrolora: 4, 8, 13
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 69,2% · ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 51,3% · nevažeći 2,5% bez upozorenja
Ostalih 9: 11 glasova
Izlaznost
69,2%
u opštini 67,1% · 10. od 36 u opštini
Nevažeći listići
2,5%
17 · u opštini 2,9%
Upisani birači
976
2022: 968
- Biračko mesto
- BM 4 · CRVENI KRST
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 16, 17 · Adresa: CRVENI KRST, VRBAS, MARŠALA TITA BR. 141
bez kontrolora: 8, 9, 13, 14, 15, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 70,2% · Aleksandar Vučić 61,3% · nevažeći 1,2% bez upozorenja
Ostalih 1: 6 glasova
Izlaznost
70,2%
u opštini 68,6% · 8. od 36 u opštini
Nevažeći listići
1,2%
8 · u opštini 3,1%
Upisani birači
968
- Biračko mesto
- BM 4
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON