Južnobački upravni okrug · opština
Titel
Biračkih mesta: 25 · Upisani birači: 12.399 · glasala na 4 izbora u arhivi · fid · Isti podaci kao JSON
Vreme u RIK-ovoj datoteci: 5.11.2026. 12:45 · Preuzeto: 6.11.2026. 04:26
Kako se opština poredi
sa celom zemljom i sa 64 opština slične veličine, seoskihIzlaznost
74,4%
zemlja 68,9% · slične 66,2% · 34. od 189
Mesta sa upozorenjem
1 od 25
4% · zemlja 8,2% · slične 6,8%
Nevažeći listići
1,7%
zemlja 1,3% · slične 1,7% · 41. od 189
Upisani birači
12.399
2023: 12.661 (−2,1%) · zemlja −1,6%
Slabe tačke
po redu važnosti za koordinatora; svaka je jedno pravilo, isto za svaku listu i opštinuUpozorenja na više izbora
0mesta
Isto mesto sa bar jednim upozorenjem na bar dva izbora u arhivi.
Ta mesta u „Mestima za praćenje“ →Jednoglasnost uz visoku izlaznost
0mesta
Jedna lista ima bar 80% važećih glasova uz izlaznost od bar 90% (pravilo „skoro jednoglasno“).
Ta mesta u „Za proveru“ →Bez kontrolora moje liste
1od 25 mesta sa pročitanim rešenjem
U rešenju o proširenom sastavu odbora lista 1 nema ni člana ni zamenika.
- Šajkaš · BM 20
Šta proveriti: Lista može da predloži člana i zamenika u prošireni sastav do roka iz vodiča; gde nema nikoga, neka kontrolor susednog mesta na dan izbora obiđe i ovo. Rokovi su u vodiču.
Spisak za teren (CSV) →Nagli rast upisanih
0mesta
Upisanih 15% više nego na prethodnim izborima istog mesta, preko rasta u ostatku opštine; preko 40% je verovatno novo područje i ne poredi se.
Ta mesta u „Za proveru“ →Izlaznost daleko od okoline
0mesta
Bar 20 poena iznad ili ispod ostalih biračkih mesta u istom naselju.
Ta mesta u „Za proveru“ →Nema primedbi, a brojke odskaču
0mesta
Mesta sa upozorenjem o papirima ili brojkama na kojima nijedna lista nije uložila primedbu uz zapisnik: tamo nije bilo nikoga da pita.
- Na svakom mestu sa takvim upozorenjem postoji primedba.
Moja lista po mestima
koliko je lista osvojila na svakom mestu, od najjačeg ka najslabijem; crta je njen prosek u opštini (52,8%)iznad proseka opštineispodprosek opštinebez kontrolora moje liste
Rezultat u opštini
Glasalo je 9.222 od 12.399 upisanih birača · izlaznost 74,4% · nevažećih listića 1,7%
Glasovi i udeo u važećim glasovima u opštini, od najviše ka najmanje; pored je udeo u celoj zemlji.
- 1. Ujedinjena Srbija4.78852,8% zemlja 39,5%
- 3. Studentska lista3.91943,2% zemlja 53,7%
- 2. Faktor stabilnosti (Dačić)1421,6% zemlja 2,2%
Ostale liste sa manje od 1%: 12
- 8. Autentična desnica820,9% zemlja 0,9%
- 11. Pokret snaga Srbije (Karić)390,4% zemlja 0,5%
- 9. Evropska Srbija220,2% zemlja 0,3%
- 5. SVM210,2% zemlja 0,8%
- 7. Ruska stranka180,2% zemlja 0,1%
- 14. Rusko-srpsko jedinstvo110,1% zemlja 0,1%
- 10. SDA Sandžaka60,1% zemlja 0,3%
- 4. Ljudski (Ljajić)50,1% zemlja 0,5%
- 13. Biram pravdu (Bulić)40,0% zemlja 0,0%
- 15. Ćale, ovo je za tebe40,0% zemlja 0,0%
- 12. Liberalno zelena stranka20,0% zemlja 0,1%
- 16. Alternativa za Srbiju (Gajić)20,0% zemlja 0,1%
Kako je glasalo svako naselje
naselja po popisu 2022; manja naselja bez svog biračkog mesta glasaju u susednom i računaju se tamoOd 6 naselja, Ujedinjena Srbija je prva u 6 (Titel, Šajkaš, Mošorin, Gardinovci, Vilovo, Lok).
| Naselje | Mesta | Stanovnika 2022 | Upisani birači | Izlaznost | Prva lista | Moja lista |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Titel | 9 | 4.522 | 4.186 | 71,5% | Ujedinjena Srbija 48,3% · tesno | 48,3% |
| Šajkaš | 6 | 4.004 | 3.596 | 75,4% | Ujedinjena Srbija 52,2% | 52,2% |
| Mošorin | 4 | 2.406 | 1.932 | 77,9% | Ujedinjena Srbija 60,7% | 60,7% |
| Gardinovci | 2 | 1.114 | 955 | 74,7% | Ujedinjena Srbija 57,9% | 57,9% |
| Vilovo | 2 | 975 | 900 | 73,8% | Ujedinjena Srbija 54,3% | 54,3% |
| Lok | 2 | 963 | 830 | 76,7% | Ujedinjena Srbija 50,9% | 50,9% |
Biračka mesta
Biračkih mesta: 25 · za proveru: 1 · Kolone „moja lista“ i „kontrolor“ prate izbor na vrhu strane.
| BM | Naselje · mesto | Upisani birači | Izlaznost | Nevažeći listići | Moja lista | Kontrolor | Upozorenja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Titel · OSNOVNI SUD - SUDSKA JEDINICA TITEL Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9 · Adresa: Osnovni sud-Sudska jedinica Titel, Titel, Glavna br. 14 |
526 | 71,5% | 1,1% | 46,0% | član | |
| 2 | Titel · NB "STOJAN TRUMIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 16 · Adresa: NB "Stojan Trumić", Titel, Glavna br. 10 |
484 | 73,1% | 1,4% | 41,0% | član | |
| 3 | Titel · PENZIONERSKI DOM Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 12, 14, 16 · Adresa: Penzionerski dom, Titel, Zmaj Jovina br. 1 |
448 | 75,0% | 1,5% | 41,4% | član | |
| 4 | Titel · LOVAČKI DOM Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 12, 16 · Adresa: Lovački dom, Titel.Vuka Stefanovića Karadžića br. 4 |
473 | 65,5% | 1,6% | 44,6% | član | |
| 5 | Titel · GORNJA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 12, 14, 16 · Adresa: Gornja škola, Titel, Glavna br. 130 |
473 | 74,4% | 3,1% | 54,4% | član | |
| 6 | Titel · LOKAL - ZGADA STAROG KOMBINATA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9 · Adresa: Lokal-zgrada starog Kombinata, Titel, Glavna br. 118 |
461 | 66,6% | 1,3% | 52,1% | član | |
| 7 | Titel · GORNJA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 16 · Adresa: Gornja škola, Titel, Glavna br. 130 |
417 | 78,7% | 2,4% | 44,1% | član | |
| 8 | Titel · GORNJA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 16 · Adresa: Gornja škola, Titel, Glavna br. 130 |
500 | 70,0% | 5,1% | 51,8% | član | |
| 9 | Titel · GORNJA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 12, 16 · Adresa: Gornja škol || |
404 | 68,8% | 2,2% | 62,1% | član | |
| 10 | Lok · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9 · Adresa: Dom kulture, Lok, Srpskih vladara br. 23/a |
364 | 75,8% | 2,5% | 48,3% | član | |
| 11 | Lok · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 16 · Adresa: Osnovna škola, Lok, Branka Radičevića br. 12 |
466 | 77,5% | 2,5% | 52,8% | član | |
| 12 | Vilovo · MESNA KANCELARIJA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 12, 14, 16 · Adresa: Mesna kancelarija, Vilovo, Žarka Zrenjanina br. 1 |
397 | 76,3% | 1,7% | 49,3% | član | |
| 13 | Vilovo · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 12, 14, 16 · Adresa: Osnovna škola, Vilovo, 22. oktobra br. 73 |
503 | 71,8% | 0,0% | 58,4% | član | |
| 14 | Gardinovci · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 16 · Adresa: Dom kulture, Gardinovci, Kralja Petra Prvog 6p. 4 |
478 | 74,3% | 1,7% | 55,3% | član |
|
| 15 | Gardinovci · PENZIONERSKI DOM Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9 · Adresa: Penzionerski dom, Gardinovci, Kralja Petra Prvog br. 4 |
477 | 75,1% | 2,0% | 60,4% | član | |
| 16 | Šajkaš · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 16 · Adresa: Osnovna škola Šajkaš, Petra Drapšina br. 56 |
511 | 82,2% | 1,0% | 51,0% | član | |
| 17 | Šajkaš · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: Osnovna škola Šajkaš, Petra Drapšina br. 56 |
481 | 68,6% | 0,9% | 47,1% | član | |
| 18 | Šajkaš · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9 · Adresa: Osnovna škola Šajkaš, Petra Drapšina br. 56 |
1.132 | 70,8% | 0,5% | 58,5% | član | |
| 19 | Šajkaš · BIVŠA MESNA KANCELARIJA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 16 · Adresa: Bivša mesna kancelarija, Šajkaš, Nikole Tesle br. 4 |
447 | 80,5% | 2,5% | 42,7% | član | |
| 20 | Šajkaš · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 3, 9, 14, 16 · Adresa: Osnovna škola Šajkaš, Petra Drapšina br. 56 |
508 | 77,8% | 0,5% | 54,5% | nema | |
| 21 | Šajkaš · MESNA KANCELARIJA Kontrolori: liste 1, 3, 9 · Adresa: Mesna kancelarija, Šajkaš, Nikole Tesle br. 29 |
517 | 78,5% | 1,2% | 51,1% | član | |
| 22 | Mošorin · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9 · Adresa: Mesna zajednica, Mošorin, Svetozara Miletića br. 78 |
370 | 75,4% | 1,8% | 52,9% | član | |
| 23 | Mošorin · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 16 · Adresa: Osnovna škola, Mošorin, Isidore Sekulić br. 10 |
418 | 82,1% | 1,7% | 52,8% | član | |
| 24 | Mošorin · KOOPERACIJA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 16 · Adresa: Kooperacija, Mošorin, Svetozara Miletića br. 54 |
565 | 75,8% | 1,2% | 66,2% | član | |
| 25 | Mošorin · LOKAL "KOD MIĆE" Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: Lokal "Kod Miće", Mošorin, Jovanovićeva br. 24 |
579 | 78,6% | 2,9% | 66,3% | član |
Sve liste na svim biračkim mestima
Glasovi svake liste na svakom prebrojanom biračkom mestu, kao brojevi. Kolone su liste po redosledu na glasačkom listiću; njihovi nazivi su iznad tabele.
Cela tabela
- Aleksandar Vučić – Ujedinjena Srbija
- Ivica Dačić – Faktor stabilnosti! (SPS, Jedinstvena Srbija, SDPS, Zeleni Srbije)
- Studentska lista – Studenti pobeđuju
- Rasim Ljajić – Ljudski (SDP – CDP)
- Vajdasági Magyar Szövetség – dr. Pásztor Bálint – Savez vojvođanskih Mađara
- Usame Zukorlić (SPP) – Pokret za ujedinjenje
- Ruska stranka – Srbija u BRIKS-u – Slobodan Nikolić
- Autentična desnica – dr Miloš Jovanović (Novi DSS, Monarhisti, Srpska koalicija NADA …) – Odvažno srpski!
- Evropska Srbija – Marinika Tepić – Zdravko Ponoš (SSP, SRCE, Solidarnost …)
- SDA Sandžaka – Čuvari Sandžaka
- Bogoljub Karić – Pokret snaga Srbije – BK
- Liberalno zelena stranka – za slobodnu i čistiju Srbiju
- Biram pravdu – biram budućnost – koalicija Snaga – prof. dr Ferid Bulić – Vasilios Proveleggios
- Stranka rusko-srpskog jedinstva – Rusi i Srbi braća zauvek
- Ćale, ovo je za tebe – Petar Đurić – premijer Srbije
- Vladimir Gajić – Alternativa za Srbiju – Narodna stranka, Bunt – Prava Srbija
- Albanska koalicija – Koalicioni Shqiptar
- Majka Srbija – Gruda
| BM | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 171 | 9 | 185 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | 143 | 12 | 182 | 0 | 1 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | 137 | 20 | 163 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | 136 | 10 | 151 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | 185 | 3 | 145 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | 158 | 5 | 123 | 0 | 1 | 0 | 1 | 6 | 7 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | 141 | 5 | 167 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | 172 | 8 | 148 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 9 | 169 | 10 | 85 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | 130 | 1 | 132 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | 186 | 6 | 152 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | 147 | 3 | 143 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | 211 | 4 | 139 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | 193 | 8 | 142 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | 212 | 4 | 131 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | 212 | 4 | 192 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | 154 | 3 | 162 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | 466 | 3 | 314 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | 150 | 6 | 185 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | 214 | 5 | 169 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 21 | 205 | 4 | 178 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | 145 | 1 | 118 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | 178 | 1 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | 280 | 3 | 128 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | 293 | 4 | 131 | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ukupno | 4.788 | 142 | 3.919 | 5 | 21 | 0 | 18 | 82 | 22 | 6 | 39 | 2 | 4 | 11 | 4 | 2 | 0 | 0 |
Kontrolori u biračkim odborima
Koje liste su imenovale člana biračkog odbora u proširenom sastavu, prema rešenjima izbornih komisija koja objavljuje RIK. To je stanje pre izbornog dana: ko je stvarno bio prisutan piše u zapisniku. Rešenja su uglavnom skenirana i čitaju se automatski, pa poneko može da nedostaje ili da bude pogrešno pročitano.
Biračkih mesta sa pročitanim rešenjem: 25 od 25
| Br. | Izborna lista | Članova | Zamenika | Kontrolora ukupno | Kontrolora ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Studentska lista | 25 | 25 | 50 | |
| 1 | Ujedinjena Srbija | 24 | 24 | 48 | |
| 2 | Faktor stabilnosti (Dačić) | 23 | 22 | 45 | |
| 9 | Evropska Srbija | 22 | 14 | 36 | |
| 16 | Alternativa za Srbiju (Gajić) | 16 | 9 | 25 | |
| 12 | Liberalno zelena stranka | 6 | 5 | 11 | |
| 14 | Rusko-srpsko jedinstvo | 5 | 2 | 7 | |
| 4 | Ljudski (Ljajić) | 0 | 0 | 0 | |
| 5 | SVM | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | SPP (Zukorlić) | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | Ruska stranka | 0 | 0 | 0 | |
| 8 | Autentična desnica | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | SDA Sandžaka | 0 | 0 | 0 | |
| 11 | Pokret snaga Srbije (Karić) | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | Biram pravdu (Bulić) | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Ćale, ovo je za tebe | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Albanska koalicija | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Majka Srbija – Gruda | 0 | 0 | 0 |
Dokumenti izborne komisije
Zapisnici sa sednica, izveštaji, rešenja, odluke i obaveštenja opštinske izborne komisije, kako ih objavljuje RIK, po danu objavljivanja. Naslovi se ne prenose: pišu ih komisije i mogu sadržati imena.
- Zapisnici sa sednica: 18.9.2026. 21.9.2026. 23.9.2026. 7.10.2026. (1) 7.10.2026. (2) 8.10.2026. 13.10.2026. (1) 13.10.2026. (2)
- Izveštaji: 29.10.2026.
- Rešenja: 19.10.2026. 6.11.2026. (1) 6.11.2026. (2)
- Odluke: 23.10.2026.
- Obaveštenja: 23.10.2026. (1) 23.10.2026. (2) 25.10.2026.
Šta je i kada objavila ova komisija, pored ostalih
Kroz izbore
isti pokazatelji na svakim izborima na kojima je opština glasala, pored cele zemljeUkratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa celim izborima
- Upozorenja
- 1 od 25 biračkih mesta za proveru (4,0%; ukupno 8,1%)Mesta sa upozorenjem na bar jednim izborima: 3 · na bar dvoje: 0Nevažeći 1,7% (ukupno 1,3%) · 41. od 189 opština · veći nego na celim izborima na 3 od 4 izbora
- Izlaznost
- 74,4% · 5,5 poena više nego na celim izborima34. od 189 opština · ranije 62,7–65,0%
- Najviše glasova
- Ujedinjena Srbija 52,8% (ukupno 39,5%)Na 3 od 4 izbora prvi i na celim izborima
- Biračka mesta
- 25 (Predsednički 2022) → 25 · novih 2 · ne koristi se 2 · sa drugim brojem 2Upisanih 12.747 (Predsednički 2022) → 12.399, −2,7%Opština nije glasala na: Lokalni 2024
- Zapisnici
- O posmatračima za 25 od 25 biračkih mesta
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ova opština
- Celi izbori
Svi izbori u opštiniJedan red za svake izbore na kojima je opština glasala, od najnovijih. Izbori u prvoj koloni vode do opštine na tim izborima, a broj za proveru do spiska tih mesta.
| Izbori | Biračkih mesta | Upisani birači | Glasali | Izlaznost | Nevažeći listići | Prva tri | Za proveru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parlamentarni 202625.10.2026. | 25 | 12.399 | 9.222 | 74,4% | 1,7% |
|
1 |
| Pokrajinski 202317.12.2023. | 25 | 12.704 | 8.127 | 64,0% | 3,0% |
|
1 |
| Parlamentarni 202317.12.2023. | 25 | 12.661 | 7.937 | 62,7% | 2,8% |
|
1 |
| Predsednički 20223.4.2022. | 25 | 12.747 | 8.286 | 65,0% | 3,2% |
|
0 |
Biračka mesta kroz izbore27 mesta: na koliko izbora, pod kojim brojevima, koliko puta sa upozorenjem
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti.
| BM | Biračko mesto | Izbori | Sa upozorenjem |
|---|---|---|---|
| 1 | OSNOVNI SUD - SUDSKA JEDINICA TITEL | 4 | 0 |
| 2 | NB "STOJAN TRUMIĆ" | 4 | 0 |
| 3 | PENZIONERSKI DOM | 4 | 0 |
| 4 | LOVAČKI DOM | 4 | 0 |
| 5 | GORNJA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 6 | LOKAL - ZGADA STAROG KOMBINATA | 1 | 0 |
| 7 | GORNJA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 8 | GORNJA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 9 | GORNJA ŠKOLA Ranije: BM 6 |
4 | 0 |
| 10 | DOM KULTURE | 4 | 0 |
| 11 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 12 | MESNA KANCELARIJA | 4 | 0 |
| 13 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 14 | DOM KULTURE | 4 | 1 |
| 15 | PENZIONERSKI DOM | 4 | 0 |
| 16 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 17 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 18 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 19 | BIVŠA MESNA KANCELARIJA Ranije: BM 21 |
4 | 1 |
| 20 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 21 | MESNA KANCELARIJA | 1 | 0 |
| 22 | MESNA ZAJEDNICA | 4 | 0 |
| 23 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 24 | KOOPERACIJA | 4 | 0 |
| 25 | LOKAL "KOD MIĆE" | 4 | 0 |
| 9 | LOKAL "KOD LUKE" Poslednji put: Pokrajinski 2023 |
3 | 1 |
| 19 | DOM KULTURE Poslednji put: Pokrajinski 2023 |
3 | 0 |