Grad Beograd · opština
Gradska opština Sopot
Biračkih mesta: 33 · Upisani birači: 17.397 · glasala na 4 izbora u arhivi · fid · Isti podaci kao JSON · deo grada Beograd (17 opština) →
Vreme u RIK-ovoj datoteci: 5.11.2026. 12:45 · Preuzeto: 6.11.2026. 04:26
Kako se opština poredi
sa celom zemljom i sa 41 opština slične veličine, seoskihIzlaznost
66,6%
zemlja 68,9% · slične 66,3% · 124. od 189
Mesta sa upozorenjem
0 od 33
0% · zemlja 8,2% · slične 6,4%
Nevažeći listići
1,6%
zemlja 1,3% · slične 1,5% · 55. od 189
Upisani birači
17.397
2023: 17.464 (−0,4%) · zemlja −1,6%
Slabe tačke
po redu važnosti za koordinatora; svaka je jedno pravilo, isto za svaku listu i opštinuUpozorenja na više izbora
1mesta
Isto mesto sa bar jednim upozorenjem na bar dva izbora u arhivi.
- BM 6 MESNA ZAJEDNICA · 2 od 4 izbora
Šta proveriti: Otvori stranu mesta: da li se ponavlja isto upozorenje i isti deo zapisnika. Isti odbor ili ista zgrada na više izbora vredi uporediti sa susednim mestima.
Ta mesta u „Mestima za praćenje“ →Jednoglasnost uz visoku izlaznost
0mesta
Jedna lista ima bar 80% važećih glasova uz izlaznost od bar 90% (pravilo „skoro jednoglasno“).
Ta mesta u „Za proveru“ →Bez kontrolora moje liste
0mesta
U rešenju o proširenom sastavu odbora lista 3 nema ni člana ni zamenika.
Spisak za teren (CSV) →Nagli rast upisanih
0mesta
Upisanih 15% više nego na prethodnim izborima istog mesta, preko rasta u ostatku opštine; preko 40% je verovatno novo područje i ne poredi se.
Ta mesta u „Za proveru“ →Izlaznost daleko od okoline
0mesta
Bar 20 poena iznad ili ispod ostalih biračkih mesta u istom naselju.
Ta mesta u „Za proveru“ →Nema primedbi, a brojke odskaču
0mesta
Mesta sa upozorenjem o papirima ili brojkama na kojima nijedna lista nije uložila primedbu uz zapisnik: tamo nije bilo nikoga da pita.
- Na svakom mestu sa takvim upozorenjem postoji primedba.
Moja lista po mestima
koliko je lista osvojila na svakom mestu, od najjačeg ka najslabijem; crta je njen prosek u opštini (47,8%)iznad proseka opštineispodprosek opštinebez kontrolora moje liste
Rezultat u opštini
Glasalo je 11.581 od 17.397 upisanih birača · izlaznost 66,6% · nevažećih listića 1,6%
Glasovi i udeo u važećim glasovima u opštini, od najviše ka najmanje; pored je udeo u celoj zemlji.
- 3. Studentska lista5.44547,8% zemlja 53,7%
- 1. Ujedinjena Srbija5.38347,2% zemlja 39,5%
- 2. Faktor stabilnosti (Dačić)2242,0% zemlja 2,2%
- 8. Autentična desnica1171,0% zemlja 0,9%
Ostale liste sa manje od 1%: 14
- 11. Pokret snaga Srbije (Karić)820,7% zemlja 0,5%
- 9. Evropska Srbija270,2% zemlja 0,3%
- 14. Rusko-srpsko jedinstvo250,2% zemlja 0,1%
- 18. Majka Srbija – Gruda210,2% zemlja 0,1%
- 7. Ruska stranka200,2% zemlja 0,1%
- 16. Alternativa za Srbiju (Gajić)110,1% zemlja 0,1%
- 4. Ljudski (Ljajić)100,1% zemlja 0,5%
- 12. Liberalno zelena stranka90,1% zemlja 0,1%
- 15. Ćale, ovo je za tebe60,1% zemlja 0,0%
- 10. SDA Sandžaka50,0% zemlja 0,3%
- 6. SPP (Zukorlić)30,0% zemlja 0,3%
- 13. Biram pravdu (Bulić)30,0% zemlja 0,0%
- 17. Albanska koalicija30,0% zemlja 0,6%
- 5. SVM20,0% zemlja 0,8%
Kako je glasalo svako naselje
naselja po popisu 2022; manja naselja bez svog biračkog mesta glasaju u susednom i računaju se tamoOd 16 naselja, Ujedinjena Srbija je prva u 10 (Nemenikuće, Đurinci, Rogača, Dučina, Parcani, Sibnica, Stojnik, Drlupa, Guberevac, Babe); Studentska lista je prva u 6 (Sopot, Ralja, Mala Ivanča, Popović, Mali Požarevac, Slatina).
| Naselje | Mesta | Stanovnika 2022 | Upisani birači | Izlaznost | Prva lista | Moja lista |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sopot | 7 | 1.956 | 4.318 | 67,4% | Studentska lista 53,7% | 53,7% |
| Ralja | 4 | 2.904 | 2.652 | 68,3% | Studentska lista 49,0% · tesno | 49,0% |
| Nemenikuće | 3 | 1.833 | 1.611 | 67,1% | Ujedinjena Srbija 49,4% | 43,5% |
| Mala Ivanča | 3 | 1.619 | 1.419 | 61,7% | Studentska lista 48,1% · tesno | 48,1% |
| Popović | 2 | 1.604 | 1.353 | 67,9% | Studentska lista 48,5% · tesno | 48,5% |
| Mali Požarevac | 2 | 1.287 | 1.144 | 64,3% | Studentska lista 50,4% | 50,4% |
| Đurinci | 2 | 878 | 921 | 62,5% | Ujedinjena Srbija 54,8% | 41,0% |
| Rogača | 2 | 837 | 807 | 68,6% | Ujedinjena Srbija 53,6% | 42,1% |
| Dučina | 1 | 636 | 579 | 68,0% | Ujedinjena Srbija 51,4% | 42,6% |
| Parcani | 1 | 533 | 518 | 63,5% | Ujedinjena Srbija 46,0% · tesno | 45,0% |
| Sibnica | 1 | 532 | 440 | 64,1% | Ujedinjena Srbija 48,0% · tesno | 47,3% |
| Stojnik | 1 | 510 | 432 | 63,2% | Ujedinjena Srbija 59,9% | 38,6% |
| Drlupa | 1 | 458 | 379 | 77,3% | Ujedinjena Srbija 52,1% | 43,1% |
| Guberevac | 1 | 464 | 347 | 66,6% | Ujedinjena Srbija 57,7% | 35,7% |
| Babe | 1 | 307 | 288 | 68,4% | Ujedinjena Srbija 52,3% | 41,5% |
| Slatina | 1 | 222 | 189 | 63,0% | Studentska lista 52,2% | 52,2% |
Biračka mesta
Biračkih mesta: 33 · Kolone „moja lista“ i „kontrolor“ prate izbor na vrhu strane.
| BM | Naselje · mesto | Upisani birači | Izlaznost | Nevažeći listići | Moja lista | Kontrolor | Upozorenja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Babe · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
288 | 68,4% | 1,0% | 41,5% | nije pročitano | |
| 2 | Drlupa · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
379 | 77,3% | 1,0% | 43,1% | nije pročitano | |
| 3 | Dučina · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
579 | 68,0% | 2,3% | 42,6% | nije pročitano | |
| 4 | Đurinci · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
412 | 48,8% | 3,0% | 42,1% | nije pročitano | |
| 5 | Đurinci · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
509 | 73,7% | 1,1% | 40,4% | nije pročitano | |
| 6 | Guberevac · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
347 | 66,6% | 1,7% | 35,7% | nije pročitano | |
| 7 | Mala Ivanča · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
556 | 62,9% | 2,0% | 50,0% | nije pročitano | |
| 8 | Mala Ivanča · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
331 | 67,7% | 1,3% | 44,8% | nije pročitano | |
| 9 | Mala Ivanča · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
532 | 56,8% | 0,7% | 48,3% | nije pročitano | |
| 10 | Mali Požarevac · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
627 | 60,0% | 2,7% | 51,4% | nije pročitano | |
| 11 | Mali Požarevac · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
517 | 69,6% | 1,1% | 49,4% | nije pročitano | |
| 12 | Nemenikuće · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
564 | 66,1% | 1,3% | 41,8% | nije pročitano | |
| 13 | Nemenikuće · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
434 | 66,6% | 2,1% | 42,4% | nije pročitano | |
| 14 | Nemenikuće · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
613 | 68,4% | 1,7% | 45,6% | nije pročitano | |
| 15 | Parcani · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
518 | 63,5% | 2,1% | 45,0% | nije pročitano | |
| 16 | Popović · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
524 | 69,7% | 1,4% | 55,6% | nije pročitano | |
| 17 | Popović · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
829 | 66,8% | 2,7% | 43,8% | nije pročitano | |
| 18 | Ralja · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
551 | 67,5% | 2,2% | 29,7% | nije pročitano | |
| 19 | Ralja · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
608 | 71,7% | 2,5% | 51,5% | nije pročitano | |
| 20 | Ralja · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
675 | 67,9% | 0,9% | 55,1% | nije pročitano | |
| 21 | Ralja · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
818 | 66,6% | 1,1% | 54,9% | nije pročitano | |
| 22 | Rogača · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
411 | 71,3% | 0,7% | 34,4% | nije pročitano | |
| 23 | Rogača · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
396 | 65,9% | 1,1% | 50,8% | nije pročitano | |
| 24 | Sibnica · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
440 | 64,1% | 1,8% | 47,3% | nije pročitano | |
| 25 | Slatina · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
189 | 63,0% | 3,4% | 52,2% | nije pročitano | |
| 26 | Sopot · SKUPŠTINA OPŠTINE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
853 | 66,0% | 0,2% | 56,0% | nije pročitano | |
| 27 | Sopot · SKUPŠTINA OPŠTINE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
500 | 68,0% | 0,6% | 58,0% | nije pročitano | |
| 28 | Sopot · SKUPŠTINA OPŠTINE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
855 | 70,3% | 1,8% | 52,4% | nije pročitano | |
| 29 | Sopot · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
678 | 64,0% | 0,9% | 55,6% | nije pročitano | |
| 30 | Sopot · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
477 | 72,5% | 1,4% | 55,1% | nije pročitano | |
| 31 | Sopot · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
414 | 67,4% | 1,8% | 44,2% | nije pročitano | |
| 32 | Sopot · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
541 | 64,1% | 3,7% | 51,5% | nije pročitano | |
| 33 | Stojnik · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
432 | 63,2% | 0,4% | 38,6% | nije pročitano |
Sve liste na svim biračkim mestima
Glasovi svake liste na svakom prebrojanom biračkom mestu, kao brojevi. Kolone su liste po redosledu na glasačkom listiću; njihovi nazivi su iznad tabele.
Cela tabela
- Aleksandar Vučić – Ujedinjena Srbija
- Ivica Dačić – Faktor stabilnosti! (SPS, Jedinstvena Srbija, SDPS, Zeleni Srbije)
- Studentska lista – Studenti pobeđuju
- Rasim Ljajić – Ljudski (SDP – CDP)
- Vajdasági Magyar Szövetség – dr. Pásztor Bálint – Savez vojvođanskih Mađara
- Usame Zukorlić (SPP) – Pokret za ujedinjenje
- Ruska stranka – Srbija u BRIKS-u – Slobodan Nikolić
- Autentična desnica – dr Miloš Jovanović (Novi DSS, Monarhisti, Srpska koalicija NADA …) – Odvažno srpski!
- Evropska Srbija – Marinika Tepić – Zdravko Ponoš (SSP, SRCE, Solidarnost …)
- SDA Sandžaka – Čuvari Sandžaka
- Bogoljub Karić – Pokret snaga Srbije – BK
- Liberalno zelena stranka – za slobodnu i čistiju Srbiju
- Biram pravdu – biram budućnost – koalicija Snaga – prof. dr Ferid Bulić – Vasilios Proveleggios
- Stranka rusko-srpskog jedinstva – Rusi i Srbi braća zauvek
- Ćale, ovo je za tebe – Petar Đurić – premijer Srbije
- Vladimir Gajić – Alternativa za Srbiju – Narodna stranka, Bunt – Prava Srbija
- Albanska koalicija – Koalicioni Shqiptar
- Majka Srbija – Gruda
| BM | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 102 | 5 | 81 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | 151 | 2 | 125 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 3 | 198 | 11 | 164 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 4 | 102 | 6 | 82 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | 208 | 6 | 150 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | 131 | 10 | 81 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | 159 | 4 | 171 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 8 | 110 | 4 | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 9 | 140 | 7 | 145 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | 154 | 9 | 188 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| 11 | 168 | 4 | 176 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 12 | 194 | 8 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | 143 | 6 | 120 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | 188 | 12 | 188 | 0 | 0 | 0 | 2 | 10 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | 148 | 7 | 145 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 |
| 16 | 137 | 10 | 200 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 17 | 279 | 8 | 236 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 18 | 246 | 5 | 108 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | 184 | 12 | 219 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 20 | 176 | 11 | 250 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 |
| 21 | 223 | 7 | 296 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 22 | 177 | 5 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 23 | 117 | 2 | 131 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 24 | 133 | 4 | 131 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | 52 | 2 | 60 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | 223 | 11 | 315 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 27 | 125 | 7 | 196 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 28 | 251 | 14 | 309 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 29 | 176 | 4 | 239 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 30 | 137 | 5 | 188 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | 140 | 7 | 121 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 32 | 148 | 7 | 172 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | 163 | 2 | 105 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ukupno | 5.383 | 224 | 5.445 | 10 | 2 | 3 | 20 | 117 | 27 | 5 | 82 | 9 | 3 | 25 | 6 | 11 | 3 | 21 |
Dokumenti izborne komisije
Zapisnici sa sednica, izveštaji, rešenja, odluke i obaveštenja opštinske izborne komisije, kako ih objavljuje RIK, po danu objavljivanja. Naslovi se ne prenose: pišu ih komisije i mogu sadržati imena.
- Zapisnici sa sednica: 22.9.2026. 23.9.2026. 25.9.2026. 2.10.2026. 5.10.2026. 9.10.2026. 15.10.2026. (1) 15.10.2026. (2)
- Izveštaji: 28.10.2026.
- Odluke: 17.10.2026.
- Obaveštenja: 25.10.2026.
Šta je i kada objavila ova komisija, pored ostalih
Kroz izbore
isti pokazatelji na svakim izborima na kojima je opština glasala, pored cele zemljeUkratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa celim izborima
- Upozorenja
- 0 od 33 biračkih mesta za proveru (0,0%; ukupno 8,1%)Mesta sa upozorenjem na bar jednim izborima: 4 · na bar dvoje: 1Nevažeći 1,6% (ukupno 1,3%) · 55. od 189 opština · veći nego na celim izborima na 4 od 4 izbora
- Izlaznost
- 66,6% · 2,3 poena manje nego na celim izborima124. od 189 opština · ranije 49,6–57,8%
- Najviše glasova
- Studentska lista 47,8% (ukupno 53,7%)Na svim izborima prvi i na celim izborima
- Biračka mesta
- 33 (Predsednički 2022) → 33Upisanih 17.238 (Predsednički 2022) → 17.397, +0,9%Opština nije glasala na: Pokrajinski 2023
- Zapisnici
- O posmatračima za 0 od 33 biračkih mesta
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ova opština
- Celi izbori
Svi izbori u opštiniJedan red za svake izbore na kojima je opština glasala, od najnovijih. Izbori u prvoj koloni vode do opštine na tim izborima, a broj za proveru do spiska tih mesta.
| Izbori | Biračkih mesta | Upisani birači | Glasali | Izlaznost | Nevažeći listići | Prva tri | Za proveru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parlamentarni 202625.10.2026. | 33 | 17.397 | 11.581 | 66,6% | 1,6% |
|
0 |
| Lokalni 20242.6.2024. | 33 | 17.266 | 8.559 | 49,6% | 3,2% |
|
1 |
| Parlamentarni 202317.12.2023. | 33 | 17.464 | 9.583 | 54,9% | 3,9% |
|
2 |
| Predsednički 20223.4.2022. | 33 | 17.238 | 9.966 | 57,8% | 2,5% |
|
2 |
Biračka mesta kroz izbore33 mesta: na koliko izbora, pod kojim brojevima, koliko puta sa upozorenjem
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti.
| BM | Biračko mesto | Izbori | Sa upozorenjem |
|---|---|---|---|
| 1 | MESNA ZAJEDNICA | 4 | 0 |
| 2 | MESNA ZAJEDNICA | 4 | 0 |
| 3 | MESNA ZAJEDNICA | 4 | 0 |
| 4 | MESNA ZAJEDNICA | 4 | 0 |
| 5 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 1 |
| 6 | MESNA ZAJEDNICA | 4 | 2 |
| 7 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 8 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 9 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 10 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 11 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 12 | MESNA ZAJEDNICA | 4 | 0 |
| 13 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 14 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 15 | MESNA ZAJEDNICA | 4 | 0 |
| 16 | MESNA ZAJEDNICA | 4 | 0 |
| 17 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 18 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 1 |
| 19 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 20 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 21 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 22 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 23 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 24 | MESNA ZAJEDNICA | 4 | 0 |
| 25 | MESNA ZAJEDNICA | 4 | 0 |
| 26 | SKUPŠTINA OPŠTINE | 4 | 0 |
| 27 | SKUPŠTINA OPŠTINE | 4 | 0 |
| 28 | SKUPŠTINA OPŠTINE | 4 | 0 |
| 29 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 30 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 31 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 32 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 1 |
| 33 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |