Mačvanski upravni okrug · opština
Grad Šabac
Biračkih mesta: 100 · Upisani birači: 97.402 · glasala na 3 izbora u arhivi · fid · Isti podaci kao JSON
Vreme u RIK-ovoj datoteci: 5.11.2026. 12:45 · Preuzeto: 6.11.2026. 04:26
Kako se opština poredi
sa celom zemljom i sa 19 opština slične veličine, seoskihIzlaznost
71,6%
zemlja 68,9% · slične 68,6% · 77. od 189
Mesta sa upozorenjem
14 od 100
14% · zemlja 8,2% · slične 9,4%
Nevažeći listići
1,5%
zemlja 1,3% · slične 1,3% · 81. od 189
Upisani birači
97.402
2023: 99.310 (−1,9%) · zemlja −1,6%
Slabe tačke
po redu važnosti za koordinatora; svaka je jedno pravilo, isto za svaku listu i opštinuUpozorenja na više izbora
3mesta
Isto mesto sa bar jednim upozorenjem na bar dva izbora u arhivi.
- BM 13 OŠ "VUK KARADŽIĆ" · 2 od 3 izbora
- BM 30 DOM KULTURE "ŠIPURSKE LIVADE" - VELIKA SALA · 2 od 3 izbora
- BM 83 OSNOVNA ŠKOLA · 2 od 3 izbora
Šta proveriti: Otvori stranu mesta: da li se ponavlja isto upozorenje i isti deo zapisnika. Isti odbor ili ista zgrada na više izbora vredi uporediti sa susednim mestima.
Ta mesta u „Mestima za praćenje“ →Jednoglasnost uz visoku izlaznost
0mesta
Jedna lista ima bar 80% važećih glasova uz izlaznost od bar 90% (pravilo „skoro jednoglasno“).
Ta mesta u „Za proveru“ →Bez kontrolora moje liste
0od 100 mesta sa pročitanim rešenjem
U rešenju o proširenom sastavu odbora lista 3 nema ni člana ni zamenika.
Spisak za teren (CSV) →Nagli rast upisanih
3mesta
Upisanih 15% više nego na prethodnim izborima istog mesta, preko rasta u ostatku opštine; preko 40% je verovatno novo područje i ne poredi se.
- BM 88 OSNOVNA ŠKOLA · Upisanih 432 → 587 (+36%); medijana promene u opštini −2%
- BM 31 OŠ "STOJAN NOVAKOVIĆ" · Upisanih 1.225 → 1.444 (+18%); medijana promene u opštini −2%
- BM 29 OŠ "LAZA LAZAREVIĆ" · Upisanih 1.283 → 1.502 (+17%); medijana promene u opštini −2%
Šta proveriti: Broj upisanih je naglo porastao samo na ovom mestu. Proveri da li je područje mesta promenjeno (odluka o biračkim mestima) ili su upisani birači koji tu ne žive.
Ta mesta u „Za proveru“ →Izlaznost daleko od okoline
0mesta
Bar 20 poena iznad ili ispod ostalih biračkih mesta u istom naselju.
Ta mesta u „Za proveru“ →Nema primedbi, a brojke odskaču
4mesta
Mesta sa upozorenjem o papirima ili brojkama na kojima nijedna lista nije uložila primedbu uz zapisnik: tamo nije bilo nikoga da pita.
- BM 29 OŠ "LAZA LAZAREVIĆ"
- BM 31 OŠ "STOJAN NOVAKOVIĆ"
- BM 55 OSNOVNA ŠKOLA - UČIONICA BR. 5
- BM 88 OSNOVNA ŠKOLA
Šta proveriti: Pročitaj zapisnik: ko ga je potpisao, da li je odbor radio u punom sastavu i ima li primedbi u rubrici. Pitaj kontrolora liste zašto nije uložio primedbu.
Ta mesta u „Za proveru“ →Moja lista po mestima
koliko je lista osvojila na svakom mestu, od najjačeg ka najslabijem; crta je njen prosek u opštini (54,5%)iznad proseka opštineispodprosek opštinebez kontrolora moje liste
Rezultat u opštini
Glasalo je 69.729 od 97.402 upisanih birača · izlaznost 71,6% · nevažećih listića 1,5%
Glasovi i udeo u važećim glasovima u opštini, od najviše ka najmanje; pored je udeo u celoj zemlji.
- 3. Studentska lista37.42554,5% zemlja 53,7%
- 1. Ujedinjena Srbija28.38641,3% zemlja 39,5%
- 2. Faktor stabilnosti (Dačić)1.1271,6% zemlja 2,2%
Ostale liste sa manje od 1%: 15
- 8. Autentična desnica6410,9% zemlja 0,9%
- 11. Pokret snaga Srbije (Karić)3250,5% zemlja 0,5%
- 7. Ruska stranka2020,3% zemlja 0,1%
- 4. Ljudski (Ljajić)1190,2% zemlja 0,5%
- 9. Evropska Srbija1000,1% zemlja 0,3%
- 14. Rusko-srpsko jedinstvo810,1% zemlja 0,1%
- 18. Majka Srbija – Gruda660,1% zemlja 0,1%
- 16. Alternativa za Srbiju (Gajić)640,1% zemlja 0,1%
- 15. Ćale, ovo je za tebe380,1% zemlja 0,0%
- 12. Liberalno zelena stranka370,1% zemlja 0,1%
- 6. SPP (Zukorlić)150,0% zemlja 0,3%
- 5. SVM140,0% zemlja 0,8%
- 13. Biram pravdu (Bulić)140,0% zemlja 0,0%
- 10. SDA Sandžaka110,0% zemlja 0,3%
- 17. Albanska koalicija80,0% zemlja 0,6%
Kako je glasalo svako naselje
naselja po popisu 2022; manja naselja bez svog biračkog mesta glasaju u susednom i računaju se tamoOd 50 naselja, Ujedinjena Srbija je prva u 33 (Mišar, Drenovac, Ribari, Varna, Slepčević, Petlovača, Gornja Vranjska, Zminjak, Bogosavac, Dobrić, Metlić, Bela Reka, Mala Vranjska, Sinošević, Rumska, Grušić, Krivaja, Pocerski Metković, Maovi, Culjković, Zablaće, Bukor, Nakučani, Skrađani, Korman, Orašac, Predvorica, Bojić, Volujac, Desić, Slatina, Dvorište, Radovašnica); Studentska lista je prva u 17 (Šabac, Majur, Pocerski Pričinović, Prnjavor, Jevremovac, Lipolist, Štitar, Jelenča, Mačvanski Pričinović, Tabanović, Ševarice, Petkovica, Duvanište, Žabar, Mrđenovac, Cerovac, Miokus).
| Naselje | Mesta | Stanovnika 2022 | Upisani birači | Izlaznost | Prva lista | Moja lista |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Šabac | 35 | 51.163 | 47.354 | 73,9% | Studentska lista 61,1% | 61,1% |
| Majur | 4 | 6.664 | 6.136 | 68,3% | Studentska lista 51,3% | 51,3% |
| Pocerski Pričinović | 3 | 6.365 | 3.986 | 68,4% | Studentska lista 52,5% | 52,5% |
| Prnjavor | 3 | 3.324 | 3.248 | 64,3% | Studentska lista 48,0% · tesno | 48,0% |
| Jevremovac | 2 | 3.390 | 3.233 | 71,5% | Studentska lista 49,8% · tesno | 49,8% |
| Lipolist | 2 | 1.883 | 1.800 | 64,1% | Studentska lista 57,4% | 57,4% |
| Mišar | 1 | 2.048 | 1.740 | 71,0% | Ujedinjena Srbija 52,8% | 42,9% |
| Drenovac | 2 | 1.576 | 1.579 | 69,1% | Ujedinjena Srbija 51,0% · tesno | 46,1% |
| Ribari | 1 | 1.537 | 1.528 | 59,4% | Ujedinjena Srbija 51,3% | 44,9% |
| Štitar | 1 | 1.781 | 1.511 | 71,4% | Studentska lista 56,3% | 56,3% |
| Jelenča | 2 | 1.561 | 1.502 | 71,2% | Studentska lista 54,0% | 54,0% |
| Mačvanski Pričinović | 1 | 1.317 | 1.425 | 58,2% | Studentska lista 48,6% · tesno | 48,6% |
| Varna | 1 | 1.331 | 1.162 | 73,5% | Ujedinjena Srbija 47,6% · tesno | 47,2% |
| Slepčević | 1 | 1.298 | 1.161 | 71,7% | Ujedinjena Srbija 49,4% · tesno | 46,3% |
| Petlovača | 1 | 1.225 | 1.132 | 67,2% | Ujedinjena Srbija 48,2% · tesno | 47,6% |
| Tabanović | 1 | 1.152 | 1.068 | 72,7% | Studentska lista 56,0% | 56,0% |
| Gornja Vranjska | 1 | 1.381 | 1.058 | 75,9% | Ujedinjena Srbija 52,8% | 43,3% |
| Zminjak | 1 | 1.031 | 958 | 67,5% | Ujedinjena Srbija 45,7% · tesno | 45,1% |
| Bogosavac | 1 | 1.012 | 874 | 76,5% | Ujedinjena Srbija 61,4% | 32,7% |
| Ševarice | 1 | 893 | 828 | 75,2% | Studentska lista 58,0% | 58,0% |
| Dobrić | 1 | 867 | 784 | 69,0% | Ujedinjena Srbija 52,6% | 43,4% |
| Petkovica | 1 | 668 | 670 | 59,1% | Studentska lista 49,6% · tesno | 49,6% |
| Metlić | 3 | 700 | 645 | 72,2% | Ujedinjena Srbija 61,5% | 36,5% |
| Bela Reka | 1 | 706 | 632 | 68,0% | Ujedinjena Srbija 74,3% | 24,1% |
| Mala Vranjska | 1 | 714 | 604 | 70,0% | Ujedinjena Srbija 56,1% | 40,5% |
| Sinošević | 1 | 494 | 587 | 63,0% | Ujedinjena Srbija 63,4% | 33,2% |
| Duvanište | 1 | 457 | 540 | 70,2% | Studentska lista 52,7% | 52,7% |
| Rumska | 2 | 547 | 539 | 67,5% | Ujedinjena Srbija 50,7% | 45,6% |
| Grušić | 1 | 651 | 508 | 71,5% | Ujedinjena Srbija 56,9% | 37,7% |
| Krivaja | 1 | 580 | 500 | 71,0% | Ujedinjena Srbija 69,3% | 27,5% |
| Pocerski Metković | 1 | 506 | 483 | 78,5% | Ujedinjena Srbija 59,1% | 38,2% |
| Maovi | 1 | 534 | 469 | 80,0% | Ujedinjena Srbija 62,1% | 32,7% |
| Culjković | 1 | 471 | 433 | 76,2% | Ujedinjena Srbija 59,3% | 36,0% |
| Žabar | 1 | 444 | 407 | 68,8% | Studentska lista 48,9% · tesno | 48,9% |
| Zablaće | 1 | 475 | 399 | 69,9% | Ujedinjena Srbija 51,8% | 44,1% |
| Bukor | 2 | 497 | 398 | 80,9% | Ujedinjena Srbija 67,9% | 30,5% |
| Mrđenovac | 1 | 438 | 378 | 78,3% | Studentska lista 51,2% · tesno | 51,2% |
| Nakučani | 1 | 399 | 378 | 73,8% | Ujedinjena Srbija 61,4% | 33,3% |
| Cerovac | 1 | 374 | 331 | 73,7% | Studentska lista 47,3% · tesno | 47,3% |
| Skrađani | 1 | 336 | 324 | 69,4% | Ujedinjena Srbija 48,7% · tesno | 48,2% |
| Korman | 1 | 372 | 324 | 74,1% | Ujedinjena Srbija 47,2% · tesno | 47,2% |
| Orašac | 1 | 339 | 290 | 70,7% | Ujedinjena Srbija 58,3% | 37,7% |
| Predvorica | 1 | 308 | 268 | 81,7% | Ujedinjena Srbija 56,5% | 38,4% |
| Miokus | 1 | 308 | 264 | 78,8% | Studentska lista 62,4% | 62,4% |
| Bojić | 1 | 286 | 239 | 76,6% | Ujedinjena Srbija 59,8% | 35,8% |
| Volujac | 1 | 228 | 211 | 68,7% | Ujedinjena Srbija 71,5% | 25,5% |
| Desić | 1 | 180 | 200 | 69,0% | Ujedinjena Srbija 53,7% | 40,4% |
| Slatina | 1 | 210 | 176 | 80,7% | Ujedinjena Srbija 59,1% | 38,0% |
| Dvorište | 1 | 185 | 152 | 71,7% | Ujedinjena Srbija 62,6% | 31,8% |
| Radovašnica | 1 | 163 | 147 | 66,0% | Ujedinjena Srbija 64,6% | 24,0% |
| (naselje nije utvrđeno) | 1 | – | 1.839 | 72,1% | Studentska lista 67,2% | 67,2% |
Biračka mesta
Biračkih mesta: 100 · za proveru: 14 · Kolone „moja lista“ i „kontrolor“ prate izbor na vrhu strane.
| BM | Naselje · mesto | Upisani birači | Izlaznost | Nevažeći listići | Moja lista | Kontrolor | Upozorenja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Šabac · ŠKOLA ZA UMETNIČKE ZANATE - GLAVNI ULAZ Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: ŠKOLA ZA UMETNIČKE ZANATE - GLAVNI ULAZ, DOBROPOLJSKA BR. 3, ŠABAC |
1.419 | 73,8% | 0,4% | 64,2% | član | |
| 2 | VIŠA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA ZA VASPITAČE - ULAZ IZ DVORIŠTA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: VIŠA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA ZA VASPITAČE - ULAZ IZ DVORIŠTA |
1.839 | 72,1% | 1,2% | 67,2% | član | |
| 3 | Šabac · MEDICINSKA ŠKOLA "DR ANDRA JOVANOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: MEDICINSKA ŠKOLA "DR ANDRA JOVANOVIĆ", CARA DUŠANA BR. 9, ŠABAC |
1.063 | 74,0% | 0,8% | 62,9% | član | |
| 4 | Šabac · DEČJI VRTIĆ "MLADOST" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: DEČJI VRTIĆ "MLADOST", KNEZA LAZARA BR. 10, ŠABAC |
1.220 | 76,7% | 1,0% | 61,6% | član | |
| 5 | Šabac · UDRUŽENJE PENZIONERA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: UDRUŽENJE PENZIONERA, KRALJICE MARIJE 13, ŠABAC |
1.422 | 76,9% | 1,8% | 68,2% | član | |
| 6 | Šabac · KULTURNI CENTAR Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: KULTURNI CENTAR, GOSPODAR JEVREMOVA BR. 12, ŠABAC |
1.082 | 71,5% | 0,8% | 65,6% | član | |
| 7 | Šabac · MZ "KAMIČAK" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: MZ "KAMIČAK", JARAČKIH ŽRTAVA BR. 22, ŠABAC |
1.652 | 69,5% | 1,4% | 62,4% | član | |
| 8 | Šabac · OŠ "NATA JELIČIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: OŠ"NATA JELIČIĆ", JELE SPIRIDONOVIĆ - SAVIĆ BR. 5, ŠABAC |
1.097 | 74,7% | 1,1% | 54,9% | član | |
| 9 | Šabac · OŠ "NATA JELIČIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: OŠ"NATA JELIČIĆ", JELE SPIRIDONOVIĆ - SAVIĆ BR. 5, ŠABAC |
873 | 65,6% | 1,4% | 61,8% | član | |
| 10 | Šabac · DEČIJI VRTIĆ "BAJKA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8, 11 · Adresa: DEČJI VRTIĆ "BAJKA", BORE TIRIĆA BB, ŠABAC |
1.623 | 72,6% | 2,0% | 59,9% | član | |
| 11 | Šabac · MZ "KAMENJAK" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 11 · Adresa: MZ "KAMENJAK", VUKA KARADŽIĆA BR. 31, ŠABAC |
1.343 | 67,0% | 1,4% | 47,5% | član |
|
| 12 | Šabac · II ZDRAVSTVENA AMBULANTA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8 · Adresa: |! ZDRAVSTVENA AMBULANTA, STOJANA NOVAKOVIĆA BB, ŠABAC |
1.450 | 75,5% | 1,1% | 66,4% | član | |
| 13 | Šabac · OŠ "VUK KARADŽIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8 · Adresa: OŠ "VUK KARADŽIĆ", VUKA KARADŽIĆA BR. 14, ŠABAC |
1.738 | 64,0% | 1,2% | 50,6% | član |
|
| 14 | Šabac · EKONOMSKO-TRGOVINSKA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: EKONOMSKO-TRGOVINSKA ŠKOLA, MASARIKOVA BR. 29, ŠABAC |
1.546 | 72,9% | 0,8% | 67,4% | član | |
| 15 | Šabac · EKONOMSKO-TRGOVINSKA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8 · Adresa: EKONOMSKO-TRGOVINSKA ŠKOLA, MASARIKOVA BR. 29, ŠABAC |
1.440 | 77,3% | 1,0% | 67,6% | član |
|
| 16 | Šabac · DOM PENZIONERA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: DOM PENZIONERA, KARAĐORĐEVA BR. 34, ŠABAC |
1.100 | 77,5% | 2,1% | 66,4% | član | |
| 17 | Šabac · OŠ "JANKO VESELINOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: OŠ "JANKO VESELINOVIĆ", KARAĐORĐEVA BR. 48, ŠABAC |
1.542 | 70,6% | 1,0% | 65,7% | član | |
| 18 | Šabac · OŠ "NIKOLAJA VELIMIROVIĆA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: OŠ "NIKOLAJA VELIMIROVIĆA", VLADE JOVANOVIĆA BR. 52, ŠABAC |
1.237 | 76,8% | 1,1% | 67,9% | član | |
| 19 | Šabac · OŠ "JEVREM OBRENOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: OŠ "JEVREM OBRENOVIĆ", ŽIKE POPOVIĆA BR. 20, ŠABAC |
1.221 | 74,7% | 0,8% | 63,1% | član | |
| 20 | Šabac · MZ "DONJI ŠOR" Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: MZ "DONJI ŠOR", KARAĐORĐEVA BR. 68, ŠABAC |
1.386 | 72,2% | 0,6% | 63,3% | član | |
| 21 | Šabac · OŠ "JEVREM OBRENOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: OŠ "JEVREM OBRENOVIĆ", ŽIKE POPOVIĆA BR. 20, ŠABAC |
1.581 | 72,6% | 0,9% | 65,7% | član | |
| 22 | Šabac · JKP "TOPLANA-ŠABAC" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: JKP "TOPLANA-ŠABAC", ĐURE JAKŠIĆA BR. 1, ŠABAC |
1.526 | 78,3% | 0,8% | 61,4% | član | |
| 23 | Šabac · DEČIJE OBDANIŠTE "SLOBODA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: DEČJE OBDANIŠTE "SLOBODA", MILUTINA BOJIĆA BB, ŠABAC |
1.455 | 78,7% | 1,2% | 60,8% | član | |
| 24 | Šabac · DOM MZ "ŽIKA POPOVIĆ" - MALA SALA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: DOM MZ "ŽIKA POPOVIĆ" - MALA SALA, ŽIKE POPOVIĆA BR. 69, ŠABAC |
1.237 | 74,9% | 1,2% | 61,0% | član |
|
| 25 | Šabac · DOM MZ "ŽIKA POPOVIĆ" - VELIKA SALA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: DOM MZ "ŽIKA POPOVIĆ" - VELIKA SALA, ŽIKE POPOVIĆA BR. 69, ŠABAC |
1.419 | 73,4% | 1,5% | 59,8% | član | |
| 26 | Šabac · MZ "JEVREMOVA" - VELIKA SALA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: MZ "JEVREMOVA" - VELIKA SALA, NIKOLE PAŠIĆA BR. 10, ŠABAC |
1.285 | 75,8% | 2,2% | 58,0% | član | |
| 27 | Šabac · MZ "JEVREMOVA" - MALA SALA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: MZ "JEVREMOVA" - MALA SALA, NIKOLE PAŠIĆA BR. 10, ŠABAC |
983 | 77,8% | 1,3% | 62,6% | član | |
| 28 | Šabac · OŠ "LAZA LAZAREVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: OŠ "LAZA LAZAREVIĆ", MASARIKOVA BR. 136, ŠABAC |
1.672 | 75,2% | 1,1% | 61,9% | član | |
| 29 | Šabac · OŠ "LAZA LAZAREVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OŠ "LAZA LAZAREVIĆ", MASARIKOVA BR. 136, ŠABAC |
1.502 | 76,2% | 1,9% | 55,2% | član |
|
| 30 | Šabac · DOM KULTURE "ŠIPURSKE LIVADE" - VELIKA SALA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: DOM KULTURE "ŠIPURSKE LIVADE" - VELIKA SALA, STANOJA GLAVAŠA BR. 9 |
1.588 | 74,9% | 1,4% | 60,9% | član | |
| 31 | Šabac · OŠ "STOJAN NOVAKOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: OŠ "STOJAN NOVAKOVIĆ", VOJVODE JANKA STOJIĆEVIĆA BR. 34, ŠABAC |
1.444 | 74,4% | 1,2% | 54,8% | član |
|
| 32 | Šabac · OŠ "STOJAN NOVAKOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8 · Adresa: OŠ "STOJAN NOVAKOVIĆ", VOJVODE JANKA STOJIĆEVIĆA BR. 34, ŠABAC |
1.201 | 75,6% | 1,1% | 63,5% | član | |
| 33 | Šabac · MESNA ZAJEDNICA - NOVA PROSTORIJA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA - NOVA PROSTORIJA, PETRA LAZIĆA BB, ŠABAC |
1.304 | 70,9% | 1,4% | 59,8% | član | |
| 34 | Šabac · OŠ "STOJAN NOVAKOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: OŠ "STOJAN NOVAKOVIĆ", PETRA LAZIĆA BR. 1, ŠABAC |
1.190 | 75,0% | 0,8% | 56,6% | član | |
| 35 | Šabac · MZ "KASARSKE LIVADE" Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: MZ "KASARSKE LIVADE", STEFANA PRVOVENČANOG BR. 6, ŠABAC |
1.563 | 71,0% | 0,9% | 50,4% | član |
|
| 36 | Šabac · OŠ "VUK KARADŽIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8 · Adresa: OŠ "VUK KARAĐIĆ", STEFANA PRVOVENČANOG BR. 19, ŠABAC |
950 | 80,7% | 0,9% | 58,2% | član | |
| 37 | Tabanović · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 3, 8, 9 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, TABANOVIĆ |
1.068 | 72,7% | 1,7% | 56,0% | član | |
| 38 | Mačvanski Pričinović · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, MAČVANSKI PRIČINOVIĆ |
1.425 | 58,2% | 1,7% | 48,6% | član | |
| 39 | Ševarice · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 3, 8, 9 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, ŠEVARICE |
828 | 75,2% | 1,3% | 58,0% | član | |
| 40 | Drenovac · ZDRAVSTVENA AMBULANTA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9 · Adresa: ZDRAVSTVENA AMBULANTA, DRENOVAC |
843 | 61,7% | 1,9% | 40,2% | član |
|
| 41 | Drenovac · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 3, 8, 9 · Adresa: DOM KULTURE, DRENOVAC |
736 | 77,6% | 1,2% | 51,4% | član | |
| 42 | Majur · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, MAJUR |
1.503 | 69,1% | 1,3% | 47,5% | član | |
| 43 | Majur · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, MAJUR |
1.744 | 70,4% | 1,1% | 56,8% | član | |
| 44 | Majur · ZDRAVSTVENA AMBULANTA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: ZDRAVSTVENA AMBULANTA, MAJUR |
1.325 | 67,0% | 1,2% | 53,8% | član | |
| 45 | Majur · USTANOVA "NAŠE DETE" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: USTANOVA "NAŠE DETE", MAJUR |
1.564 | 66,4% | 2,6% | 46,6% | član | |
| 46 | Štitar · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 9 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, ŠTITAR |
1.511 | 71,4% | 1,4% | 56,3% | član | |
| 47 | Slepčević · OSNOVNA ŠKOLA - NOVA ZGRADA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA - NOVA ZGRADA, SLEPČEVIĆ |
1.161 | 71,7% | 2,2% | 46,3% | član | |
| 48 | Petlovača · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, PETLOVAČA |
1.132 | 67,2% | 3,2% | 47,6% | član | |
| 49 | Zminjak · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: DOM KULTURE, ZMINJAK |
958 | 67,5% | 0,9% | 45,1% | član | |
| 50 | Skrađani · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: DOM KULTURE, SKRAĐANI |
324 | 69,4% | 0,4% | 48,2% | član | |
| 51 | Ribari · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, RIBARI |
1.528 | 59,4% | 1,5% | 44,9% | član | |
| 52 | Petkovica · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: DOM KULTURE, PETKOVICA |
670 | 59,1% | 1,3% | 49,6% | član | |
| 53 | Prnjavor · OSNOVNA ŠKOLA - UČIONICA BR.1 Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 9 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA - UČIONICA BR. 1, PRNJAVOR |
1.088 | 69,8% | 1,3% | 47,1% | član | |
| 54 | Prnjavor · OSNOVNA ŠKOLA - UČIONICA BR. 4 Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 9, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA - UČIONICA BR. 4, PRNJAVOR |
1.096 | 58,3% | 1,6% | 48,2% | član |
|
| 55 | Prnjavor · OSNOVNA ŠKOLA - UČIONICA BR. 5 Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 9 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA - UČIONICA BR. 5, PRNJAVOR |
1.064 | 64,8% | 0,7% | 48,8% | član |
|
| 56 | Duvanište · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA, DUVANIŠTE |
540 | 70,2% | 2,4% | 52,7% | član | |
| 57 | Lipolist · OSNOVNA ŠKOLA - PRVI ULAZ Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA - PRVI ULAZ, LIPOLIST |
908 | 58,7% | 0,8% | 59,2% | član | |
| 58 | Lipolist · OSNOVNA ŠKOLA - DRUGI ULAZ Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA - DRUGI ULAZ, LIPOLIST |
892 | 69,6% | 1,3% | 56,0% | član | |
| 59 | Bela Reka · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, BELA REKA |
632 | 68,0% | 1,4% | 24,1% | član | |
| 60 | Bogosavac · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, BOGOSAVAC |
874 | 76,5% | 1,3% | 32,7% | član | |
| 61 | Dobrić · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, DOBRIĆ |
784 | 69,0% | 2,0% | 43,4% | član | |
| 62 | Culjković · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, CULJKOVIĆ |
433 | 76,2% | 2,4% | 36,0% | član | |
| 63 | Radovašnica · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, RADOVAŠNICA |
147 | 66,0% | 1,0% | 24,0% | član | |
| 64 | Jelenča · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: DOM KULTURE, JELENČA |
973 | 71,3% | 1,7% | 55,6% | član | |
| 65 | Jelenča · OŠ "JANKO VESELINOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OŠ "JANKO VESELINOVIĆ", JELENČA |
529 | 71,1% | 1,1% | 51,1% | član | |
| 66 | Mala Vranjska · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, MALA VRANJSKA |
604 | 70,0% | 1,9% | 40,5% | član | |
| 67 | Mišar · OŠ "JEVREM OBRENOVIĆ"-IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8 · Adresa: OŠ "JEVREM OBRENOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE MIŠAR, KARAĐORĐEVA |
1.740 | 71,0% | 1,9% | 42,9% | član | |
| 68 | Orašac · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, ORAŠAC |
290 | 70,7% | 0,5% | 37,7% | član |
|
| 69 | Mrđenovac · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, MRĐENOVAC |
378 | 78,3% | 1,0% | 51,2% | član | |
| 70 | Korman · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, KORMAN |
324 | 74,1% | 3,8% | 47,2% | član | |
| 71 | Predvorica · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, PREDVORICA |
268 | 81,7% | 1,4% | 38,4% | član | |
| 72 | Miokus · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, MIOKUS |
264 | 78,8% | 1,4% | 62,4% | član | |
| 73 | Cerovac · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, CEROVAC |
331 | 73,7% | 2,9% | 47,3% | član | |
| 74 | Žabar · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, ŽABAR |
407 | 68,8% | 0,7% | 48,9% | član |
|
| 75 | Jevremovac · FK "POCERINA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: FK "POCERINA", JEVREMOVAC |
1.639 | 71,7% | 2,1% | 49,2% | član |
|
| 76 | Jevremovac · OŠ "LAZA LAZAREVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: OŠ "LAZA LAZAREVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE JEVREMOVAC, JEVREMOVAC |
1.594 | 71,3% | 1,8% | 50,4% | član | |
| 77 | Varna · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, VARNA |
1.162 | 73,5% | 1,8% | 47,2% | član | |
| 78 | Maovi · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8 · Adresa: DOM KULTURE, MAOVI |
469 | 80,0% | 2,1% | 32,7% | član | |
| 79 | Pocerski Metković · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, POCERSKI METKOVIĆ |
483 | 78,5% | 2,6% | 38,2% | član | |
| 80 | Slatina · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, SLATINA |
176 | 80,7% | 2,8% | 38,0% | član | |
| 81 | Grušić · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8 · Adresa: DOM KULTURE, GRUŠIĆ |
508 | 71,5% | 2,2% | 37,7% | član | |
| 82 | Desić · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, DESIĆ |
200 | 69,0% | 1,4% | 40,4% | član | |
| 83 | Pocerski Pričinović · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, POCERSKI PRIČINOVIĆ |
1.767 | 68,6% | 1,8% | 51,8% | član | |
| 84 | Pocerski Pričinović · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 3, 11 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA POCERSKI PRIČINOVIĆ, POCERSKI PRIČINOVIĆ |
1.149 | 63,0% | 1,9% | 46,3% | član | |
| 85 | Pocerski Pričinović · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 3, 8, 9 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA POCERSKI PRIČINOVIĆ, POCERSKI PRIČINOVIĆ |
1.070 | 73,9% | 1,4% | 59,4% | član | |
| 86 | Gornja Vranjska · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 3 · Adresa: DOM KULTURE, GORNJA VRANJSKA |
1.058 | 75,9% | 2,1% | 43,3% | član | |
| 87 | Zablaće · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, ZABLAĆE |
399 | 69,9% | 2,5% | 44,1% | član | |
| 88 | Sinošević · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, SINOŠEVIĆ |
587 | 63,0% | 2,4% | 33,2% | član |
|
| 89 | Nakučani · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, NAKUČANI |
378 | 73,8% | 4,3% | 33,3% | član | |
| 90 | Volujac · OŠ "DOSITEJ OBRADOCIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ", VOLUJAC |
211 | 68,7% | 5,5% | 25,5% | član | |
| 91 | Bojić · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, BOJIĆ |
239 | 76,6% | 2,2% | 35,8% | član | |
| 92 | Dvorište · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, DVORIŠTE |
152 | 71,7% | 1,8% | 31,8% | član | |
| 93 | Metlić · MAGACIN Kontrolori: liste 1, 3 · Adresa: MAGACIN, BRĐANSKA BB, METLIĆ |
177 | 64,4% | 2,6% | 50,5% | član | |
| 94 | Metlić · OSNOVNA ŠKOLA - STARA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA - STARA ŠKOLA, METLIĆ |
133 | 72,9% | 1,0% | 27,1% | član | |
| 95 | Metlić · OSNOVNA ŠKOLA - STEVANOVIĆA MALA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA - STEVANOVIĆA MALA, METLIĆ |
335 | 76,1% | 2,0% | 34,0% | član | |
| 96 | Krivaja · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, KRIVAJA |
500 | 71,0% | 1,7% | 27,5% | član | |
| 97 | Rumska · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, RUMSKA |
245 | 67,3% | 3,6% | 44,7% | član | |
| 98 | Bukor · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, BUKOR |
204 | 77,9% | 0,6% | 15,2% | član | |
| 99 | Bukor · MAGACIN Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: MAGACIN, ĆOSIĆ MALA |
194 | 84,0% | 1,8% | 45,6% | član | |
| 100 | Rumska · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, RUMSKA |
294 | 67,7% | 1,5% | 46,4% | član |
Sve liste na svim biračkim mestima
Glasovi svake liste na svakom prebrojanom biračkom mestu, kao brojevi. Kolone su liste po redosledu na glasačkom listiću; njihovi nazivi su iznad tabele.
Cela tabela
- Aleksandar Vučić – Ujedinjena Srbija
- Ivica Dačić – Faktor stabilnosti! (SPS, Jedinstvena Srbija, SDPS, Zeleni Srbije)
- Studentska lista – Studenti pobeđuju
- Rasim Ljajić – Ljudski (SDP – CDP)
- Vajdasági Magyar Szövetség – dr. Pásztor Bálint – Savez vojvođanskih Mađara
- Usame Zukorlić (SPP) – Pokret za ujedinjenje
- Ruska stranka – Srbija u BRIKS-u – Slobodan Nikolić
- Autentična desnica – dr Miloš Jovanović (Novi DSS, Monarhisti, Srpska koalicija NADA …) – Odvažno srpski!
- Evropska Srbija – Marinika Tepić – Zdravko Ponoš (SSP, SRCE, Solidarnost …)
- SDA Sandžaka – Čuvari Sandžaka
- Bogoljub Karić – Pokret snaga Srbije – BK
- Liberalno zelena stranka – za slobodnu i čistiju Srbiju
- Biram pravdu – biram budućnost – koalicija Snaga – prof. dr Ferid Bulić – Vasilios Proveleggios
- Stranka rusko-srpskog jedinstva – Rusi i Srbi braća zauvek
- Ćale, ovo je za tebe – Petar Đurić – premijer Srbije
- Vladimir Gajić – Alternativa za Srbiju – Narodna stranka, Bunt – Prava Srbija
- Albanska koalicija – Koalicioni Shqiptar
- Majka Srbija – Gruda
| BM | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 336 | 10 | 670 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9 | 6 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 2 | 379 | 23 | 880 | 3 | 0 | 0 | 3 | 16 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | 255 | 8 | 491 | 0 | 1 | 0 | 2 | 13 | 4 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 4 | 309 | 13 | 571 | 1 | 0 | 0 | 4 | 10 | 5 | 0 | 10 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 5 | 302 | 15 | 732 | 1 | 1 | 0 | 5 | 8 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 6 | 228 | 17 | 504 | 1 | 0 | 1 | 3 | 9 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 7 | 367 | 26 | 706 | 0 | 1 | 0 | 2 | 11 | 2 | 0 | 9 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 8 | 325 | 7 | 445 | 2 | 0 | 0 | 3 | 20 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 9 | 192 | 7 | 349 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 5 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | 422 | 11 | 692 | 2 | 0 | 1 | 3 | 15 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 11 | 426 | 8 | 421 | 12 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 12 | 323 | 10 | 719 | 2 | 0 | 0 | 2 | 16 | 4 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 13 | 487 | 12 | 556 | 16 | 0 | 1 | 2 | 15 | 4 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 14 | 318 | 18 | 754 | 1 | 0 | 0 | 3 | 20 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | 319 | 10 | 745 | 5 | 0 | 1 | 4 | 12 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | 241 | 10 | 553 | 1 | 1 | 0 | 4 | 10 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 |
| 17 | 322 | 15 | 708 | 4 | 0 | 0 | 4 | 9 | 3 | 0 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 18 | 268 | 16 | 638 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 19 | 301 | 8 | 571 | 0 | 1 | 0 | 3 | 15 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | 313 | 15 | 630 | 2 | 0 | 1 | 2 | 11 | 5 | 0 | 7 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 |
| 21 | 345 | 10 | 748 | 2 | 0 | 0 | 7 | 16 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 22 | 402 | 23 | 727 | 1 | 0 | 0 | 3 | 17 | 2 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 23 | 397 | 21 | 687 | 0 | 1 | 0 | 2 | 13 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 24 | 317 | 14 | 559 | 2 | 0 | 0 | 3 | 8 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 25 | 356 | 20 | 614 | 2 | 0 | 0 | 6 | 12 | 0 | 1 | 6 | 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 26 | 359 | 16 | 553 | 3 | 0 | 1 | 6 | 4 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | 255 | 14 | 473 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 28 | 416 | 26 | 769 | 1 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 4 |
| 29 | 463 | 16 | 619 | 0 | 0 | 1 | 3 | 12 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 30 | 413 | 16 | 714 | 1 | 0 | 0 | 2 | 12 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 31 | 415 | 19 | 568 | 2 | 0 | 1 | 2 | 13 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 3 |
| 32 | 287 | 16 | 570 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 33 | 338 | 9 | 545 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 34 | 356 | 14 | 501 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 35 | 462 | 44 | 554 | 4 | 0 | 1 | 1 | 14 | 2 | 0 | 11 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 |
| 36 | 297 | 6 | 442 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | 311 | 8 | 427 | 2 | 1 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 38 | 392 | 14 | 396 | 3 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 39 | 246 | 5 | 357 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 40 | 298 | 4 | 205 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 41 | 250 | 9 | 290 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| 42 | 501 | 14 | 487 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 43 | 487 | 23 | 689 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 44 | 378 | 12 | 472 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 45 | 498 | 13 | 471 | 2 | 1 | 0 | 4 | 5 | 0 | 2 | 6 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 |
| 46 | 415 | 20 | 598 | 0 | 0 | 0 | 14 | 6 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 47 | 402 | 16 | 377 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 48 | 355 | 12 | 351 | 2 | 1 | 0 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 49 | 293 | 31 | 289 | 4 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 |
| 50 | 109 | 5 | 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 51 | 458 | 21 | 401 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 9 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 52 | 182 | 11 | 194 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 53 | 360 | 16 | 353 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 54 | 296 | 7 | 303 | 0 | 0 | 0 | 3 | 9 | 2 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 55 | 320 | 11 | 332 | 1 | 0 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 56 | 163 | 8 | 195 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 57 | 200 | 3 | 313 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 58 | 236 | 11 | 343 | 0 | 0 | 0 | 2 | 15 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 59 | 315 | 2 | 102 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 60 | 405 | 20 | 216 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 61 | 279 | 9 | 230 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 62 | 191 | 6 | 116 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 63 | 62 | 7 | 23 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 64 | 269 | 11 | 379 | 0 | 1 | 0 | 3 | 9 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 |
| 65 | 155 | 10 | 190 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| 66 | 233 | 4 | 168 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 67 | 640 | 18 | 520 | 1 | 0 | 0 | 3 | 13 | 1 | 0 | 8 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 |
| 68 | 119 | 3 | 77 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 69 | 137 | 4 | 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 70 | 109 | 4 | 109 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 71 | 122 | 5 | 83 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 72 | 68 | 6 | 128 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 73 | 106 | 6 | 112 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 |
| 74 | 135 | 2 | 136 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 75 | 550 | 15 | 566 | 0 | 0 | 0 | 4 | 7 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 76 | 512 | 14 | 562 | 4 | 0 | 0 | 6 | 4 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| 77 | 399 | 17 | 396 | 1 | 0 | 0 | 4 | 13 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| 78 | 228 | 10 | 120 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 79 | 218 | 6 | 141 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 80 | 81 | 2 | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 81 | 202 | 11 | 134 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 82 | 73 | 6 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 83 | 540 | 15 | 616 | 0 | 1 | 1 | 5 | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 84 | 349 | 13 | 328 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 85 | 288 | 10 | 463 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 86 | 415 | 21 | 340 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| 87 | 141 | 5 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 88 | 229 | 8 | 120 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 89 | 164 | 9 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 90 | 98 | 2 | 35 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 91 | 107 | 4 | 64 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 92 | 67 | 3 | 34 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 93 | 54 | 0 | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 94 | 66 | 2 | 26 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 95 | 161 | 2 | 85 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 96 | 242 | 8 | 96 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 97 | 85 | 2 | 71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 98 | 132 | 1 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 99 | 84 | 2 | 73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 100 | 95 | 5 | 91 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ukupno | 28.386 | 1.127 | 37.425 | 119 | 14 | 15 | 202 | 641 | 100 | 11 | 325 | 37 | 14 | 81 | 38 | 64 | 8 | 66 |
Kontrolori u biračkim odborima
Koje liste su imenovale člana biračkog odbora u proširenom sastavu, prema rešenjima izbornih komisija koja objavljuje RIK. To je stanje pre izbornog dana: ko je stvarno bio prisutan piše u zapisniku. Rešenja su uglavnom skenirana i čitaju se automatski, pa poneko može da nedostaje ili da bude pogrešno pročitano.
Biračkih mesta sa pročitanim rešenjem: 100 od 100
| Br. | Izborna lista | Članova | Zamenika | Kontrolora ukupno | Kontrolora ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujedinjena Srbija | 100 | 100 | 200 | |
| 3 | Studentska lista | 100 | 100 | 200 | |
| 2 | Faktor stabilnosti (Dačić) | 91 | 34 | 125 | |
| 8 | Autentična desnica | 38 | 19 | 57 | |
| 11 | Pokret snaga Srbije (Karić) | 46 | 1 | 47 | |
| 9 | Evropska Srbija | 10 | 5 | 15 | |
| 4 | Ljudski (Ljajić) | 4 | 4 | 8 | |
| 5 | SVM | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | SPP (Zukorlić) | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | Ruska stranka | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | SDA Sandžaka | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | Liberalno zelena stranka | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | Biram pravdu (Bulić) | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | Rusko-srpsko jedinstvo | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Ćale, ovo je za tebe | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | Alternativa za Srbiju (Gajić) | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Albanska koalicija | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Majka Srbija – Gruda | 0 | 0 | 0 |
Dokumenti izborne komisije
Zapisnici sa sednica, izveštaji, rešenja, odluke i obaveštenja opštinske izborne komisije, kako ih objavljuje RIK, po danu objavljivanja. Naslovi se ne prenose: pišu ih komisije i mogu sadržati imena.
- Zapisnici sa sednica: 17.9.2026. 20.9.2026. 22.9.2026. 1.10.2026. 2.10.2026. 5.10.2026. 6.10.2026. 8.10.2026. 9.10.2026. 13.10.2026. 17.10.2026. 21.10.2026. 22.10.2026. (1) 22.10.2026. (2) 26.10.2026. 29.10.2026.
- Izveštaji: 26.10.2026. 29.10.2026.
- Rešenja: 17.10.2026. 21.10.2026. 23.10.2026.
- Obaveštenja: 25.10.2026.
- Ostalo: 22.10.2026.
Šta je i kada objavila ova komisija, pored ostalih
Kroz izbore
isti pokazatelji na svakim izborima na kojima je opština glasala, pored cele zemljeUkratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa celim izborima
- Upozorenja
- 14 od 100 biračkih mesta za proveru (14,0%; ukupno 8,1%)Mesta sa upozorenjem na bar jednim izborima: 21 · na bar dvoje: 3Nevažeći 1,5% (ukupno 1,3%) · 81. od 189 opština · veći nego na celim izborima na 2 od 3 izbora
- Izlaznost
- 71,6% · 2,7 poena više nego na celim izborima77. od 189 opština · ranije 62,9–65,7%
- Najviše glasova
- Studentska lista 54,5% (ukupno 53,7%)Na svim izborima prvi i na celim izborima
- Biračka mesta
- 100 (Predsednički 2022) → 100 · novih 10 · ne koristi se 10 · sa drugim brojem 74Upisanih 99.733 (Predsednički 2022) → 97.402, −2,3%Opština nije glasala na: Lokalni 2024, Pokrajinski 2023
- Zapisnici
- O posmatračima za 91 od 100 biračkih mesta
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ova opština
- Celi izbori
Svi izbori u opštiniJedan red za svake izbore na kojima je opština glasala, od najnovijih. Izbori u prvoj koloni vode do opštine na tim izborima, a broj za proveru do spiska tih mesta.
| Izbori | Biračkih mesta | Upisani birači | Glasali | Izlaznost | Nevažeći listići | Prva tri | Za proveru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parlamentarni 202625.10.2026. | 100 | 97.402 | 69.729 | 71,6% | 1,5% |
|
14 |
| Parlamentarni 202317.12.2023. | 100 | 99.310 | 65.247 | 65,7% | 2,9% |
|
4 |
| Predsednički 20223.4.2022. | 100 | 99.733 | 62.727 | 62,9% | 2,3% |
|
6 |
Biračka mesta kroz izbore110 mesta: na koliko izbora, pod kojim brojevima, koliko puta sa upozorenjem
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti.
| BM | Biračko mesto | Izbori | Sa upozorenjem |
|---|---|---|---|
| 1 | ŠKOLA ZA UMETNIČKE ZANATE - GLAVNI ULAZ | 3 | 0 |
| 2 | VIŠA ŠKOLA STRUKOVNIH STUDIJA ZA VASPITAČE - ULAZ IZ DVORIŠTA | 3 | 0 |
| 3 | MEDICINSKA ŠKOLA "DR ANDRA JOVANOVIĆ" | 3 | 0 |
| 4 | DEČJI VRTIĆ "MLADOST" | 3 | 0 |
| 5 | UDRUŽENJE PENZIONERA | 3 | 0 |
| 6 | KULTURNI CENTAR | 3 | 0 |
| 7 | MZ "KAMIČAK" | 3 | 0 |
| 8 | OŠ "NATA JELIČIĆ" | 3 | 0 |
| 9 | OŠ "NATA JELIČIĆ" | 1 | 0 |
| 10 | DEČIJI VRTIĆ "BAJKA" | 1 | 0 |
| 11 | MZ "KAMENJAK" Ranije: BM 10 |
3 | 1 |
| 12 | II ZDRAVSTVENA AMBULANTA Ranije: BM 11 |
3 | 0 |
| 13 | OŠ "VUK KARADŽIĆ" Ranije: BM 12 |
3 | 2 |
| 14 | EKONOMSKO-TRGOVINSKA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 15 | EKONOMSKO-TRGOVINSKA ŠKOLA Ranije: BM 13 |
3 | 1 |
| 16 | DOM PENZIONERA Ranije: BM 15 |
3 | 0 |
| 17 | OŠ "JANKO VESELINOVIĆ" Ranije: BM 16 |
3 | 0 |
| 18 | OŠ "NIKOLAJA VELIMIROVIĆA" Ranije: BM 17 |
3 | 0 |
| 19 | OŠ "JEVREM OBRENOVIĆ" Ranije: BM 18 |
3 | 0 |
| 20 | MZ "DONJI ŠOR" Ranije: BM 19 |
3 | 0 |
| 21 | OŠ "JEVREM OBRENOVIĆ" Ranije: BM 20 |
3 | 0 |
| 22 | JKP "TOPLANA-ŠABAC" Ranije: BM 21 |
3 | 0 |
| 23 | DEČIJE OBDANIŠTE "SLOBODA" | 1 | 0 |
| 24 | DOM MZ "ŽIKA POPOVIĆ" - MALA SALA Ranije: BM 23 |
3 | 1 |
| 25 | DOM MZ "ŽIKA POPOVIĆ" - VELIKA SALA Ranije: BM 24 |
3 | 0 |
| 26 | MZ "JEVREMOVA" - VELIKA SALA Ranije: BM 25 |
3 | 1 |
| 27 | MZ "JEVREMOVA" - MALA SALA | 1 | 0 |
| 28 | OŠ "LAZA LAZAREVIĆ" Ranije: BM 26 |
3 | 1 |
| 29 | OŠ "LAZA LAZAREVIĆ" Ranije: BM 27 |
3 | 1 |
| 30 | DOM KULTURE "ŠIPURSKE LIVADE" - VELIKA SALA Ranije: BM 28 |
3 | 2 |
| 31 | OŠ "STOJAN NOVAKOVIĆ" | 3 | 1 |
| 32 | OŠ "STOJAN NOVAKOVIĆ" | 1 | 0 |
| 33 | MESNA ZAJEDNICA - NOVA PROSTORIJA Ranije: BM 30 |
3 | 0 |
| 34 | OŠ "STOJAN NOVAKOVIĆ" | 1 | 0 |
| 35 | MZ "KASARSKE LIVADE" Ranije: BM 32 |
3 | 1 |
| 36 | OŠ "VUK KARADŽIĆ" Ranije: BM 33 |
3 | 0 |
| 37 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 34 |
3 | 0 |
| 38 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 35 |
3 | 0 |
| 39 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 36 |
3 | 0 |
| 40 | ZDRAVSTVENA AMBULANTA Ranije: BM 37 |
3 | 1 |
| 41 | DOM KULTURE Ranije: BM 38 |
3 | 0 |
| 42 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 39 |
3 | 0 |
| 43 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 40 |
3 | 0 |
| 44 | ZDRAVSTVENA AMBULANTA Ranije: BM 41 |
3 | 0 |
| 45 | USTANOVA "NAŠE DETE" Ranije: BM 42 |
3 | 0 |
| 46 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 43 |
3 | 0 |
| 47 | OSNOVNA ŠKOLA - NOVA ZGRADA Ranije: BM 44 |
3 | 0 |
| 48 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 45 |
3 | 0 |
| 49 | DOM KULTURE Ranije: BM 46 |
3 | 0 |
| 50 | DOM KULTURE Ranije: BM 47 |
3 | 0 |
| 51 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 48 |
3 | 0 |
| 52 | DOM KULTURE Ranije: BM 49 |
3 | 0 |
| 53 | OSNOVNA ŠKOLA - UČIONICA BR.1 Ranije: BM 50 |
3 | 0 |
| 54 | OSNOVNA ŠKOLA - UČIONICA BR. 4 Ranije: BM 51 |
3 | 1 |
| 55 | OSNOVNA ŠKOLA - UČIONICA BR. 5 Ranije: BM 52 |
3 | 1 |
| 56 | MESNA ZAJEDNICA Ranije: BM 53 |
3 | 0 |
| 57 | OSNOVNA ŠKOLA - PRVI ULAZ Ranije: BM 54 |
3 | 0 |
| 58 | OSNOVNA ŠKOLA - DRUGI ULAZ Ranije: BM 55 |
3 | 0 |
| 59 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 56 |
3 | 0 |
| 60 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 57 |
3 | 0 |
| 61 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 58 |
3 | 0 |
| 62 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 59 |
3 | 0 |
| 63 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 60 |
3 | 0 |
| 64 | DOM KULTURE Ranije: BM 61 |
3 | 0 |
| 65 | OŠ "JANKO VESELINOVIĆ" Ranije: BM 62 |
3 | 0 |
| 66 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 63 |
3 | 0 |
| 67 | OŠ "JEVREM OBRENOVIĆ"-IZDVOJENO ODELJENJE | 1 | 0 |
| 68 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 66 |
3 | 1 |
| 69 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 67 |
3 | 0 |
| 70 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 68 |
3 | 0 |
| 71 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 69 |
3 | 0 |
| 72 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 70 |
3 | 0 |
| 73 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 71 |
3 | 0 |
| 74 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 72 |
3 | 1 |
| 75 | FK "POCERINA" Ranije: BM 73 |
3 | 1 |
| 76 | OŠ "LAZA LAZAREVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE | 1 | 0 |
| 77 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 75 |
3 | 0 |
| 78 | DOM KULTURE Ranije: BM 76 |
3 | 0 |
| 79 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 77 |
3 | 0 |
| 80 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 79 |
3 | 1 |
| 81 | DOM KULTURE Ranije: BM 80 |
3 | 0 |
| 82 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 81 |
3 | 0 |
| 83 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 2 |
| 84 | MESNA ZAJEDNICA | 1 | 0 |
| 85 | OSNOVNA ŠKOLA | 1 | 0 |
| 86 | DOM KULTURE Ranije: BM 84 |
3 | 0 |
| 87 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 85 |
3 | 0 |
| 88 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 86 |
3 | 1 |
| 89 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 87 |
3 | 0 |
| 90 | OŠ "DOSITEJ OBRADOCIĆ" Ranije: BM 89 |
3 | 0 |
| 91 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 90 |
3 | 0 |
| 92 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 91 |
3 | 0 |
| 93 | MAGACIN Ranije: BM 92 |
3 | 0 |
| 94 | OSNOVNA ŠKOLA - STARA ŠKOLA Ranije: BM 93 |
3 | 0 |
| 95 | OSNOVNA ŠKOLA - STEVANOVIĆA MALA Ranije: BM 94 |
3 | 0 |
| 96 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 97 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 98 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 99 | MAGACIN | 3 | 0 |
| 100 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 9 | DEČJI VRTIĆ "BAJKA" Poslednji put: Parlamentarni 2023 |
2 | 0 |
| 22 | DEČJE OBDANIŠTE "SLOBODA" Poslednji put: Parlamentarni 2023 |
2 | 0 |
| 29 | OŠ "STOJAN NOVAKOVIĆ" Poslednji put: Parlamentarni 2023 |
2 | 1 |
| 64 | OŠ "JEVREM OBRENOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE MIŠAR Poslednji put: Parlamentarni 2023 |
2 | 0 |
| 65 | MESNA KANCELARIJA Poslednji put: Parlamentarni 2023 |
2 | 0 |
| 74 | OŠ "LAZA LAZAREVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE JEVREMOVAC Poslednji put: Parlamentarni 2023 |
2 | 0 |
| 78 | ZZ "SASTANAK" Poslednji put: Parlamentarni 2023 |
2 | 0 |
| 82 | OSNOVNA ŠKOLA Poslednji put: Parlamentarni 2023 |
2 | 1 |
| 88 | OSNOVNA ŠKOLA - PARLOG Poslednji put: Parlamentarni 2023 |
2 | 0 |
| 95 | OSNOVNA ŠKOLA Poslednji put: Parlamentarni 2023 |
2 | 0 |