Sremski upravni okrug · opština
Pećinci
Biračkih mesta: 30 · Upisani birači: 15.310 · glasala na 4 izbora u arhivi · fid · Isti podaci kao JSON
Vreme u RIK-ovoj datoteci: 5.11.2026. 12:45 · Preuzeto: 6.11.2026. 04:26
Kako se opština poredi
sa celom zemljom i sa 41 opština slične veličine, seoskihIzlaznost
82,5%
zemlja 68,9% · slične 65,9% · 2. od 189
Mesta sa upozorenjem
1 od 30
3% · zemlja 8,2% · slične 6,3%
Nevažeći listići
1,3%
zemlja 1,3% · slične 1,5% · 115. od 189
Upisani birači
15.310
2023: 15.496 (−1,2%) · zemlja −1,6%
Slabe tačke
po redu važnosti za koordinatora; svaka je jedno pravilo, isto za svaku listu i opštinuUpozorenja na više izbora
2mesta
Isto mesto sa bar jednim upozorenjem na bar dva izbora u arhivi.
- BM 8 LOVAČKI DOM · 4 od 4 izbora
- BM 7 OSNOVNA ŠKOLA · 3 od 4 izbora
Šta proveriti: Otvori stranu mesta: da li se ponavlja isto upozorenje i isti deo zapisnika. Isti odbor ili ista zgrada na više izbora vredi uporediti sa susednim mestima.
Ta mesta u „Mestima za praćenje“ →Jednoglasnost uz visoku izlaznost
0mesta
Jedna lista ima bar 80% važećih glasova uz izlaznost od bar 90% (pravilo „skoro jednoglasno“).
Ta mesta u „Za proveru“ →Bez kontrolora moje liste
0mesta
U rešenju o proširenom sastavu odbora lista 1 nema ni člana ni zamenika.
Spisak za teren (CSV) →Nagli rast upisanih
0mesta
Upisanih 15% više nego na prethodnim izborima istog mesta, preko rasta u ostatku opštine; preko 40% je verovatno novo područje i ne poredi se.
Ta mesta u „Za proveru“ →Izlaznost daleko od okoline
0mesta
Bar 20 poena iznad ili ispod ostalih biračkih mesta u istom naselju.
Ta mesta u „Za proveru“ →Nema primedbi, a brojke odskaču
1mesta
Mesta sa upozorenjem o papirima ili brojkama na kojima nijedna lista nije uložila primedbu uz zapisnik: tamo nije bilo nikoga da pita.
Šta proveriti: Pročitaj zapisnik: ko ga je potpisao, da li je odbor radio u punom sastavu i ima li primedbi u rubrici. Pitaj kontrolora liste zašto nije uložio primedbu.
Ta mesta u „Za proveru“ →Moja lista po mestima
koliko je lista osvojila na svakom mestu, od najjačeg ka najslabijem; crta je njen prosek u opštini (59,8%)iznad proseka opštineispodprosek opštinebez kontrolora moje liste
Rezultat u opštini
Glasalo je 12.632 od 15.310 upisanih birača · izlaznost 82,5% · nevažećih listića 1,3%
Glasovi i udeo u važećim glasovima u opštini, od najviše ka najmanje; pored je udeo u celoj zemlji.
- 1. Ujedinjena Srbija7.45459,8% zemlja 39,5%
- 3. Studentska lista4.69437,7% zemlja 53,7%
- 2. Faktor stabilnosti (Dačić)920,7% zemlja 2,2%
Ostale liste sa manje od 1%: 14
- 8. Autentična desnica650,5% zemlja 0,9%
- 11. Pokret snaga Srbije (Karić)500,4% zemlja 0,5%
- 7. Ruska stranka200,2% zemlja 0,1%
- 4. Ljudski (Ljajić)180,1% zemlja 0,5%
- 14. Rusko-srpsko jedinstvo160,1% zemlja 0,1%
- 9. Evropska Srbija130,1% zemlja 0,3%
- 18. Majka Srbija – Gruda110,1% zemlja 0,1%
- 15. Ćale, ovo je za tebe70,1% zemlja 0,0%
- 5. SVM60,0% zemlja 0,8%
- 16. Alternativa za Srbiju (Gajić)60,0% zemlja 0,1%
- 12. Liberalno zelena stranka50,0% zemlja 0,1%
- 13. Biram pravdu (Bulić)30,0% zemlja 0,0%
- 17. Albanska koalicija30,0% zemlja 0,6%
- 6. SPP (Zukorlić)10,0% zemlja 0,3%
Kako je glasalo svako naselje
naselja po popisu 2022; manja naselja bez svog biračkog mesta glasaju u susednom i računaju se tamoOd 15 naselja, Ujedinjena Srbija je prva u 14 (Šimanovci, Pećinci, Kupinovo, Deč, Obrež, Popinci, Ogar, Karlovčić, Donji Tovarnik, Brestač, Subotište, Sremski Mihaljevci, Prhovo, Sibač); Studentska lista je prva u jednom (Ašanja).
| Naselje | Mesta | Stanovnika 2022 | Upisani birači | Izlaznost | Prva lista | Moja lista |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Šimanovci | 3 | 3.073 | 2.559 | 80,4% | Ujedinjena Srbija 57,3% | 57,3% |
| Pećinci | 3 | 2.448 | 2.178 | 82,8% | Ujedinjena Srbija 57,8% | 57,8% |
| Kupinovo | 3 | 1.640 | 1.375 | 81,7% | Ujedinjena Srbija 51,6% | 51,6% |
| Deč | 2 | 1.404 | 1.080 | 76,4% | Ujedinjena Srbija 52,7% | 52,7% |
| Obrež | 2 | 1.218 | 1.029 | 83,4% | Ujedinjena Srbija 70,4% | 70,4% |
| Ašanja | 2 | 1.253 | 1.027 | 81,8% | Studentska lista 49,2% · tesno | 46,7% |
| Popinci | 2 | 1.020 | 829 | 85,4% | Ujedinjena Srbija 74,1% | 74,1% |
| Ogar | 2 | 947 | 822 | 83,1% | Ujedinjena Srbija 65,8% | 65,8% |
| Karlovčić | 2 | 998 | 814 | 80,3% | Ujedinjena Srbija 57,5% | 57,5% |
| Donji Tovarnik | 2 | 926 | 709 | 90,1% | Ujedinjena Srbija 75,6% | 75,6% |
| Brestač | 2 | 869 | 684 | 85,8% | Ujedinjena Srbija 60,8% | 60,8% |
| Subotište | 2 | 752 | 672 | 81,4% | Ujedinjena Srbija 61,1% | 61,1% |
| Sremski Mihaljevci | 1 | 680 | 571 | 86,2% | Ujedinjena Srbija 69,5% | 69,5% |
| Prhovo | 1 | 710 | 569 | 83,0% | Ujedinjena Srbija 52,1% | 52,1% |
| Sibač | 1 | 463 | 392 | 87,0% | Ujedinjena Srbija 61,1% | 61,1% |
Biračka mesta
Biračkih mesta: 30 · za proveru: 1 · Kolone „moja lista“ i „kontrolor“ prate izbor na vrhu strane.
| BM | Naselje · mesto | Upisani birači | Izlaznost | Nevažeći listići | Moja lista | Kontrolor | Upozorenja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ašanja · MESNA KANCELARIJA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
549 | 79,8% | 1,1% | 46,0% | nije pročitano | |
| 2 | Ašanja · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
478 | 84,1% | 1,2% | 47,6% | nije pročitano | |
| 3 | Brestač · LOVAČKI DOM Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
325 | 86,2% | 0,4% | 59,1% | nije pročitano | |
| 4 | Brestač · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
359 | 85,5% | 1,3% | 62,4% | nije pročitano | |
| 5 | Deč · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
508 | 79,1% | 2,0% | 58,4% | nije pročitano | |
| 6 | Deč · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
572 | 74,0% | 1,4% | 47,2% | nije pročitano | |
| 7 | Donji Tovarnik · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
376 | 88,0% | 1,8% | 78,2% | nije pročitano | |
| 8 | Donji Tovarnik · LOVAČKI DOM Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
333 | 92,5% | 1,0% | 72,8% | nije pročitano |
|
| 9 | Karlovčić · LOVAČKI DOM Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
319 | 85,3% | 0,7% | 51,1% | nije pročitano | |
| 10 | Karlovčić · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
495 | 77,2% | 1,3% | 62,1% | nije pročitano | |
| 11 | Kupinovo · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
442 | 82,8% | 0,8% | 48,9% | nije pročitano | |
| 12 | Kupinovo · ŠUMSKA UPRAVA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
345 | 80,3% | 2,2% | 51,7% | nije pročitano | |
| 13 | Kupinovo · MESNA KANCELARIJA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
588 | 81,8% | 2,5% | 53,7% | nije pročitano | |
| 14 | Obrež · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
531 | 83,8% | 2,2% | 70,1% | nije pročitano | |
| 15 | Obrež · MESNA KANCELARIJA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
498 | 82,9% | 1,0% | 70,7% | nije pročitano | |
| 16 | Ogar · DOM KULTURE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
402 | 81,6% | 1,2% | 55,9% | nije pročitano | |
| 17 | Ogar · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
420 | 84,5% | 0,8% | 75,0% | nije pročitano | |
| 18 | Pećinci · LOVAČKI DOM Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
594 | 84,5% | 1,0% | 52,7% | nije pročitano | |
| 19 | Pećinci · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
697 | 82,4% | 0,3% | 61,0% | nije pročitano | |
| 20 | Pećinci · KULTURNI CENTAR Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
887 | 82,1% | 1,8% | 58,9% | nije pročitano | |
| 21 | Popinci · MALA SALA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
507 | 84,8% | 1,2% | 80,9% | nije pročitano | |
| 22 | Popinci · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
322 | 86,3% | 1,4% | 63,5% | nije pročitano | |
| 23 | Prhovo · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
569 | 83,0% | 1,9% | 52,1% | nije pročitano | |
| 24 | Sibač · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
392 | 87,0% | 1,2% | 61,1% | nije pročitano | |
| 25 | Sremski Mihaljevci · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
571 | 86,2% | 1,4% | 69,5% | nije pročitano | |
| 26 | Subotište · MESNA KANCELARIJA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
340 | 80,6% | 0,7% | 69,1% | nije pročitano | |
| 27 | Subotište · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
332 | 82,2% | 1,8% | 53,0% | nije pročitano | |
| 28 | Šimanovci · MESNA KANCELARIJA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
862 | 82,8% | 0,8% | 63,4% | nije pročitano | |
| 29 | Šimanovci · DOM KULTURE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
737 | 79,4% | 1,9% | 55,4% | nije pročitano | |
| 30 | Šimanovci · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
960 | 79,1% | 0,9% | 52,9% | nije pročitano |
Sve liste na svim biračkim mestima
Glasovi svake liste na svakom prebrojanom biračkom mestu, kao brojevi. Kolone su liste po redosledu na glasačkom listiću; njihovi nazivi su iznad tabele.
Cela tabela
- Aleksandar Vučić – Ujedinjena Srbija
- Ivica Dačić – Faktor stabilnosti! (SPS, Jedinstvena Srbija, SDPS, Zeleni Srbije)
- Studentska lista – Studenti pobeđuju
- Rasim Ljajić – Ljudski (SDP – CDP)
- Vajdasági Magyar Szövetség – dr. Pásztor Bálint – Savez vojvođanskih Mađara
- Usame Zukorlić (SPP) – Pokret za ujedinjenje
- Ruska stranka – Srbija u BRIKS-u – Slobodan Nikolić
- Autentična desnica – dr Miloš Jovanović (Novi DSS, Monarhisti, Srpska koalicija NADA …) – Odvažno srpski!
- Evropska Srbija – Marinika Tepić – Zdravko Ponoš (SSP, SRCE, Solidarnost …)
- SDA Sandžaka – Čuvari Sandžaka
- Bogoljub Karić – Pokret snaga Srbije – BK
- Liberalno zelena stranka – za slobodnu i čistiju Srbiju
- Biram pravdu – biram budućnost – koalicija Snaga – prof. dr Ferid Bulić – Vasilios Proveleggios
- Stranka rusko-srpskog jedinstva – Rusi i Srbi braća zauvek
- Ćale, ovo je za tebe – Petar Đurić – premijer Srbije
- Vladimir Gajić – Alternativa za Srbiju – Narodna stranka, Bunt – Prava Srbija
- Albanska koalicija – Koalicioni Shqiptar
- Majka Srbija – Gruda
| BM | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 199 | 2 | 217 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2 | 189 | 6 | 191 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | 165 | 4 | 102 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 4 | 189 | 4 | 100 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 5 | 230 | 3 | 156 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | 197 | 2 | 209 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | 254 | 2 | 67 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | 222 | 2 | 80 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 9 | 138 | 4 | 122 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | 234 | 3 | 136 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | 177 | 3 | 178 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 12 | 140 | 2 | 123 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | 252 | 3 | 204 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | 305 | 2 | 122 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | 289 | 1 | 112 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | 181 | 2 | 124 | 0 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 |
| 17 | 264 | 2 | 80 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 18 | 262 | 5 | 220 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| 19 | 349 | 3 | 204 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 20 | 421 | 10 | 275 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | 344 | 0 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | 174 | 2 | 93 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | 241 | 3 | 208 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 24 | 206 | 4 | 126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | 337 | 2 | 144 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | 188 | 1 | 78 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | 142 | 5 | 119 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | 449 | 3 | 246 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 29 | 318 | 4 | 245 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 30 | 398 | 3 | 336 | 1 | 0 | 0 | 1 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Ukupno | 7.454 | 92 | 4.694 | 18 | 6 | 1 | 20 | 65 | 13 | 0 | 50 | 5 | 3 | 16 | 7 | 6 | 3 | 11 |
Dokumenti izborne komisije
Zapisnici sa sednica, izveštaji, rešenja, odluke i obaveštenja opštinske izborne komisije, kako ih objavljuje RIK, po danu objavljivanja. Naslovi se ne prenose: pišu ih komisije i mogu sadržati imena.
- Zapisnici sa sednica: 17.9.2026. 18.9.2026. 21.9.2026. 29.9.2026. 2.10.2026. 9.10.2026. 14.10.2026. 29.10.2026.
- Izveštaji: 29.10.2026.
- Odluke: 23.10.2026.
- Obaveštenja: 20.10.2026. 22.10.2026. 23.10.2026. 25.10.2026.
Šta je i kada objavila ova komisija, pored ostalih
Kroz izbore
isti pokazatelji na svakim izborima na kojima je opština glasala, pored cele zemljeUkratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa celim izborima
- Upozorenja
- 1 od 30 biračkih mesta za proveru (3,3%; ukupno 8,1%)Mesta sa upozorenjem na bar jednim izborima: 3 · na bar dvoje: 2Nevažeći 1,3% (ukupno 1,3%) · 115. od 189 opština · nikad veći nego na celim izborima
- Izlaznost
- 82,5% · 13,6 poena više nego na celim izborima2. od 189 opština · ranije 75,5–77,1%
- Najviše glasova
- Ujedinjena Srbija 59,8% (ukupno 39,5%)Na 3 od 4 izbora prvi i na celim izborima
- Biračka mesta
- 30 (Predsednički 2022) → 30Upisanih 15.562 (Predsednički 2022) → 15.310, −1,6%Opština nije glasala na: Lokalni 2024
- Zapisnici
- O posmatračima za 14 od 30 biračkih mesta
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ova opština
- Celi izbori
Svi izbori u opštiniJedan red za svake izbore na kojima je opština glasala, od najnovijih. Izbori u prvoj koloni vode do opštine na tim izborima, a broj za proveru do spiska tih mesta.
| Izbori | Biračkih mesta | Upisani birači | Glasali | Izlaznost | Nevažeći listići | Prva tri | Za proveru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parlamentarni 202625.10.2026. | 30 | 15.310 | 12.632 | 82,5% | 1,3% |
|
1 |
| Pokrajinski 202317.12.2023. | 30 | 15.616 | 11.797 | 75,5% | 2,6% |
|
3 |
| Parlamentarni 202317.12.2023. | 30 | 15.496 | 11.875 | 76,6% | 2,6% |
|
2 |
| Predsednički 20223.4.2022. | 30 | 15.562 | 11.991 | 77,1% | 2,4% |
|
2 |
Biračka mesta kroz izbore30 mesta: na koliko izbora, pod kojim brojevima, koliko puta sa upozorenjem
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti.
| BM | Biračko mesto | Izbori | Sa upozorenjem |
|---|---|---|---|
| 1 | MESNA KANCELARIJA | 4 | 0 |
| 2 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 3 | LOVAČKI DOM | 4 | 0 |
| 4 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 5 | MESNA ZAJEDNICA | 4 | 0 |
| 6 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 7 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 3 |
| 8 | LOVAČKI DOM | 4 | 4 |
| 9 | LOVAČKI DOM | 4 | 1 |
| 10 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 11 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 12 | ŠUMSKA UPRAVA | 4 | 0 |
| 13 | MESNA KANCELARIJA | 4 | 0 |
| 14 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 15 | MESNA KANCELARIJA | 4 | 0 |
| 16 | DOM KULTURE | 4 | 0 |
| 17 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 18 | LOVAČKI DOM | 4 | 0 |
| 19 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 20 | KULTURNI CENTAR | 4 | 0 |
| 21 | MALA SALA | 4 | 0 |
| 22 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 23 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 24 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 25 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 26 | MESNA KANCELARIJA | 4 | 0 |
| 27 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 28 | MESNA KANCELARIJA | 4 | 0 |
| 29 | DOM KULTURE | 4 | 0 |
| 30 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |