Južnobanatski upravni okrug · opština
Grad Pančevo
Biračkih mesta: 79 · Upisani birači: 105.115 · glasala na 4 izbora u arhivi · fid · Isti podaci kao JSON
Vreme u RIK-ovoj datoteci: 5.11.2026. 12:45 · Preuzeto: 6.11.2026. 04:26
Kako se opština poredi
sa celom zemljom i sa 9 opština slične veličine, gradskihIzlaznost
72,8%
zemlja 68,9% · slične 69,8% · 54. od 189
Mesta sa upozorenjem
19 od 79
24% · zemlja 8,2% · slične 12,8%
Nevažeći listići
1,2%
zemlja 1,3% · slične 1,1% · 135. od 189
Upisani birači
105.115
2023: 106.435 (−1,2%) · zemlja −1,6%
Slabe tačke
po redu važnosti za koordinatora; svaka je jedno pravilo, isto za svaku listu i opštinuUpozorenja na više izbora
8mesta
Isto mesto sa bar jednim upozorenjem na bar dva izbora u arhivi.
- BM 48 OŠ "ISIDORA SEKULIĆ" · 3 od 4 izbora
- BM 11 KLUB PENZIONERA · 2 od 4 izbora
- BM 26 DOM KULTURE "29. NOVEMBAR" · 2 od 4 izbora
- BM 43 ZDRAVSTVENA STANICA "STRELIŠTE" · 2 od 4 izbora
- BM 50 OŠ "ĐURA JAKŠIĆ" · 2 od 4 izbora
Šta proveriti: Otvori stranu mesta: da li se ponavlja isto upozorenje i isti deo zapisnika. Isti odbor ili ista zgrada na više izbora vredi uporediti sa susednim mestima.
Ta mesta u „Mestima za praćenje“ →Jednoglasnost uz visoku izlaznost
0mesta
Jedna lista ima bar 80% važećih glasova uz izlaznost od bar 90% (pravilo „skoro jednoglasno“).
Ta mesta u „Za proveru“ →Bez kontrolora moje liste
0od 79 mesta sa pročitanim rešenjem
U rešenju o proširenom sastavu odbora lista 3 nema ni člana ni zamenika.
Spisak za teren (CSV) →Nagli rast upisanih
0mesta
Upisanih 15% više nego na prethodnim izborima istog mesta, preko rasta u ostatku opštine; preko 40% je verovatno novo područje i ne poredi se.
Ta mesta u „Za proveru“ →Izlaznost daleko od okoline
0mesta
Bar 20 poena iznad ili ispod ostalih biračkih mesta u istom naselju.
Ta mesta u „Za proveru“ →Nema primedbi, a brojke odskaču
2mesta
Mesta sa upozorenjem o papirima ili brojkama na kojima nijedna lista nije uložila primedbu uz zapisnik: tamo nije bilo nikoga da pita.
Šta proveriti: Pročitaj zapisnik: ko ga je potpisao, da li je odbor radio u punom sastavu i ima li primedbi u rubrici. Pitaj kontrolora liste zašto nije uložio primedbu.
Ta mesta u „Za proveru“ →Moja lista po mestima
koliko je lista osvojila na svakom mestu, od najjačeg ka najslabijem; crta je njen prosek u opštini (59,3%)iznad proseka opštineispodprosek opštinebez kontrolora moje liste
Rezultat u opštini
Glasalo je 76.533 od 105.115 upisanih birača · izlaznost 72,8% · nevažećih listića 1,2%
Glasovi i udeo u važećim glasovima u opštini, od najviše ka najmanje; pored je udeo u celoj zemlji.
- 3. Studentska lista44.79859,3% zemlja 53,7%
- 1. Ujedinjena Srbija27.81336,8% zemlja 39,5%
- 2. Faktor stabilnosti (Dačić)1.0331,4% zemlja 2,2%
Ostale liste sa manje od 1%: 15
- 8. Autentična desnica6000,8% zemlja 0,9%
- 11. Pokret snaga Srbije (Karić)3540,5% zemlja 0,5%
- 9. Evropska Srbija2650,4% zemlja 0,3%
- 5. SVM1890,3% zemlja 0,8%
- 7. Ruska stranka1080,1% zemlja 0,1%
- 14. Rusko-srpsko jedinstvo730,1% zemlja 0,1%
- 4. Ljudski (Ljajić)710,1% zemlja 0,5%
- 18. Majka Srbija – Gruda560,1% zemlja 0,1%
- 16. Alternativa za Srbiju (Gajić)520,1% zemlja 0,1%
- 12. Liberalno zelena stranka480,1% zemlja 0,1%
- 15. Ćale, ovo je za tebe380,1% zemlja 0,0%
- 6. SPP (Zukorlić)140,0% zemlja 0,3%
- 13. Biram pravdu (Bulić)100,0% zemlja 0,0%
- 10. SDA Sandžaka60,0% zemlja 0,3%
- 17. Albanska koalicija50,0% zemlja 0,6%
Kako je glasalo svako naselje
naselja po popisu 2022; manja naselja bez svog biračkog mesta glasaju u susednom i računaju se tamoOd 10 naselja, Studentska lista je prva u 7 (Pančevo, Starčevo, Banatsko Novo Selo, Kačarevo, Omoljica, Jabuka, Banatski Brestovac); Ujedinjena Srbija je prva u 3 (Dolovo, Glogonj, Ivanovo).
| Naselje | Mesta | Stanovnika 2022 | Upisani birači | Izlaznost | Prva lista | Moja lista |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pančevo | 51 | 73.401 | 66.927 | 73,7% | Studentska lista 63,5% | 63,5% |
| Starčevo | 4 | 6.661 | 5.930 | 72,6% | Studentska lista 52,9% | 52,9% |
| Banatsko Novo Selo | 4 | 5.806 | 5.667 | 64,9% | Studentska lista 55,4% | 55,4% |
| Kačarevo | 4 | 6.346 | 5.637 | 71,7% | Studentska lista 53,1% | 53,1% |
| Omoljica | 4 | 5.605 | 5.121 | 73,6% | Studentska lista 53,7% | 53,7% |
| Dolovo | 4 | 5.569 | 4.960 | 71,9% | Ujedinjena Srbija 49,3% · tesno | 47,0% |
| Jabuka | 3 | 5.650 | 4.901 | 73,6% | Studentska lista 51,7% | 51,7% |
| Banatski Brestovac | 2 | 2.785 | 2.484 | 70,6% | Studentska lista 51,5% | 51,5% |
| Glogonj | 2 | 2.657 | 2.442 | 76,1% | Ujedinjena Srbija 52,7% | 43,8% |
| Ivanovo | 1 | 974 | 1.046 | 58,7% | Ujedinjena Srbija 47,6% · tesno | 46,4% |
Biračka mesta
Biračkih mesta: 79 · za proveru: 19 · Kolone „moja lista“ i „kontrolor“ prate izbor na vrhu strane.
| BM | Naselje · mesto | Upisani birači | Izlaznost | Nevažeći listići | Moja lista | Kontrolor | Upozorenja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Banatski Brestovac · OŠ "OLGA PETROV" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "OLGA PETROV" BANATSKI BRESTOVAC, OLGE PETROV BR. 1 |
1.345 | 68,0% | 2,1% | 53,0% | član | |
| 2 | Banatski Brestovac · MZ "BANATSKI BRESTOVAC" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: MZ "BANATSKI BRESTOVAC", BANATSKI BRESTOVAC, MARŠALA TITA BR. 4A |
1.139 | 73,7% | 1,2% | 49,8% | član |
|
| 3 | Banatsko Novo Selo · ZDRAVSTVENA STANICA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 9, 12, 13 · Adresa: ZDRAVSTVENA STANICA, BANATSKO NOVO SELO, VUKA KARADŽIĆA BR. 46 |
1.258 | 66,0% | 1,1% | 56,6% | član | |
| 4 | Banatsko Novo Selo · KLUB PENZIONERA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 9, 12, 13 · Adresa: KLUB PENZIONERA, BANATSKO NOVO SELO, MARŠALA TITA BR. 67 |
1.432 | 67,4% | 1,1% | 57,5% | član | |
| 5 | Banatsko Novo Selo · OŠ "ŽARKO ZRENJANIN" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 9, 12, 13 · Adresa: OŠ "ŽARKO ZRENJANIN", BANATSKO NOVO SELO, MARŠALA TITA BR. 79 |
1.715 | 60,2% | 1,9% | 51,0% | član | |
| 6 | Banatsko Novo Selo · OŠ "ŽARKO ZRENJANIN" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 12, 13 · Adresa: OŠ "ŽARKO ZRENJANIN", BANATSKO NOVO SELO, MARŠALA TITA BR. 79 |
1.262 | 67,3% | 0,7% | 57,1% | član |
|
| 7 | Dolovo · DOM KULTURE "25. MAJ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: DOM KULTURE "25 MAJ", DOLOVO, KRALJA PETRA | BR. 36 |
1.601 | 74,5% | 1,3% | 47,4% | član | |
| 8 | Dolovo · DOM KULTURE "25. MAJ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: DOM KULTURE "25 MAJ", DOLOVO, KRALJA PETRA ! BR. 36 |
1.166 | 73,4% | 1,5% | 50,8% | član | |
| 9 | Dolovo · OŠ "AKSENTIJE MAKSIMOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "AKSENTIJE MAKSIMOVIĆ", DOLOVO, AKSENTIJA MAKSIMOVIĆA BR. 1 |
888 | 73,3% | 1,2% | 46,3% | član | |
| 10 | Dolovo · OŠ "AKSENTIJE MAKSIMOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "AKSENTIJE MAKSIMOVIĆ" , DOLOVO, AKSENTIJA MAKSIMOVIĆA BR. 1 |
1.305 | 66,6% | 2,2% | 43,3% | član | |
| 11 | Glogonj · KLUB PENZIONERA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: KLUB PENZIONERA, GLOGONJ, BEOGRADSKA BR. 13 |
1.308 | 75,9% | 1,8% | 43,1% | član |
|
| 12 | Glogonj · DOK KULTURE "MLADOST" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: DOM KULTURE "MLADOST", GLOGONJ, PRVOG MAJA BR. 82 |
1.134 | 76,3% | 2,2% | 44,6% | član | |
| 13 | Ivanovo · OŠ "MOŠA PIJADE" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "MOŠA PIJADE", IVANOVO, 29. NOVEMBRA BR. 56 |
1.046 | 58,7% | 2,4% | 46,4% | član | |
| 14 | Jabuka · DOM "SRCE U JABUCI" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: DOM "SRCE U JABUCI", JABUKA, JNA BR. 45 |
1.411 | 73,7% | 1,2% | 43,2% | član |
|
| 15 | Jabuka · DOM KULTURE "KOČO RACIN" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: DOM KULTURE "KOČO RACIN", JABUKA, LOLE RIBARA BR. 2 |
1.628 | 73,6% | 1,1% | 53,3% | član |
|
| 16 | Jabuka · OŠ "GOCE DELČEV" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "GOCE DELČEV", JABUKA, TRG BORISA KIDRIČA BR. 10 |
1.862 | 73,5% | 2,9% | 56,7% | član | |
| 17 | Kačarevo · OŠ "ŽARKO ZRENJANIN" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 16 · Adresa: OŠ "ŽARKO ZRENJANIN", KAČAREVO, MARŠALA TITA BR. 45 |
1.337 | 71,4% | 0,7% | 52,8% | član |
|
| 18 | Kačarevo · HALA SPORTOVA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 14, 16 · Adresa: HALA SPORTOVA, KAČAREVO, MARŠALA TITA BR. 41 |
1.440 | 72,1% | 1,6% | 49,7% | član | |
| 19 | Kačarevo · DOM INVALIDA I PENZIONERA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 14, 16 · Adresa: DOM INVALIDA I PENZIONERA, KAČAREVO, MARŠALA TITA BR. 40 |
1.609 | 72,3% | 1,3% | 54,8% | član | |
| 20 | Kačarevo · DOM OMLADINE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 14, 16 · Adresa: DOM OMLADINE, KAČAREVO, MARŠALA TITA BR. 13 |
1.251 | 71,0% | 2,0% | 55,4% | član | |
| 21 | Omoljica · SALA "JANKOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: SALA "JANKOVIĆ", OMOLJICA, VUKA KARADŽIĆA BR. 63 |
1.588 | 71,9% | 2,4% | 51,0% | član | |
| 22 | Omoljica · MK OMOLJICA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: MK OMOLJICA , OMOLJICA, CARA DUŠANA BR. 2 |
1.284 | 72,4% | 1,8% | 56,0% | član | |
| 23 | Omoljica · DOM KULTURE "VUK KARADŽIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: DOM KULTURE "VUK KARADŽIĆ", OMOLJICA, TRG SVETOG SAVE BR. 1 |
1.056 | 76,7% | 1,0% | 58,6% | član | |
| 24 | Omoljica · OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "DOSITEJ OBRADOVIĆ", OMOLJICA, TRG SVETOG SAVE BR. 3 |
1.193 | 74,4% | 0,7% | 50,4% | član | |
| 25 | Starčevo · PD "RAS" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: PD "RAS", STARČEVO, PANČEVAČKI PUT BR. 67 |
1.594 | 71,3% | 0,8% | 51,8% | član | |
| 26 | Starčevo · DOM KULTURE "29. NOVEMBAR" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: DOM KULTURE "29. NOVEMBAR", STARČEVO, PANČEVAČKI PUT BR. 2 |
1.606 | 73,5% | 1,1% | 57,1% | član | |
| 27 | Starčevo · MZ "STARČEVO" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: MZ "STARČEVO, , STARČEVO, TRG NEOLITA BR. 1 |
1.749 | 71,5% | 1,0% | 52,3% | član | |
| 28 | Starčevo · OŠ "VUK STEFANOVIĆ KARADŽIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "VUK STEFANOVIĆ KARADŽIĆ", STARČEVO, LOLE RIBARA BR. 2 |
981 | 75,4% | 1,9% | 48,9% | član |
|
| 29 | Pančevo · OŠ "VASA ŽIVKOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 12, 13, 14, 16 · Adresa: OŠ "VASA ŽIVKOVIĆ", PANČEVO, KARAĐORĐEVA BR. 87 |
1.727 | 72,5% | 0,8% | 56,1% | član | |
| 30 | Pančevo · MZ "GORNJI GRAD" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 16 · Adresa: MZ "GORNJI GRAD", PANČEVO, DIMITRIJA TUCOVIĆA BR. 74 |
1.378 | 76,8% | 1,2% | 65,2% | član | |
| 31 | Pančevo · OŠ "VASA ŽIVKOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 16 · Adresa: OŠ "VASA ŽIVKOVIĆ", PANČEVO, KARAĐORĐEVA BR. 87 |
1.674 | 78,4% | 0,8% | 67,7% | član | |
| 32 | Pančevo · MZ "GORNJI GRAD" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 12, 13, 14, 16 · Adresa: MZ "GORNJI GRAD, , PANČEVO, DIMITRIJA TUCOVIĆA BR. 74 |
1.253 | 77,7% | 2,1% | 67,7% | član | |
| 33 | Pančevo · INDUSTRIJA SKROBA "JABUKA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 9, 12, 13, 14, 16 · Adresa: INDUSTRIJA SKROBA "JABUKA", PANČEVO, SKROBARA, TRG MARŠALA TITA BR. |
271 | 74,5% | 1,0% | 42,5% | član |
|
| 34 | Pančevo · "UTVA" AVIO INDUSTRIJA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 15, 16 · Adresa: "UTVA" AVIO INDUSTRIJA, PANČEVO, JABUČKI PUT BB |
733 | 69,0% | 0,6% | 53,7% | član |
|
| 35 | Pančevo · MAŠINSKA ŠKOLA "PANČEVO" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 14, 15 · Adresa: MAŠINSKA ŠKOLA "PANČEVO", PANČEVO, BRAĆE JOVANOVIĆA BR. 103A |
1.952 | 76,6% | 0,7% | 67,9% | član | |
| 36 | Pančevo · OŠ "STEVICA JOVANOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 14, 15 · Adresa: OŠ "STEVICA JOVANOVIĆ", PANČEVO, BRAĆE JOVANOVIĆA BR. 75 |
1.217 | 74,2% | 1,8% | 69,4% | član | |
| 37 | Pančevo · ŠKOLA "PAJA MARGANOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 11, 14, 15 · Adresa: ŠKOLA "PAJA MARGANOVIĆ", PANČEVO, OSLOBOĐENJA BR. 25 |
1.665 | 76,8% | 0,5% | 66,1% | član | |
| 38 | Pančevo · MZ "KOTEŽ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 14, 15 · Adresa: MZ "KOTEŽ", PANČEVO, BRAĆE JOVANOVIĆA BB |
1.787 | 75,9% | 1,0% | 67,5% | član | |
| 39 | Pančevo · DOM OMLADINE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 11, 14, 15 · Adresa: DOM OMLADINE, PANČEVO, SVETOG SAVE BR. 10 |
1.630 | 74,5% | 0,7% | 68,1% | član | |
| 40 | Pančevo · VRTIĆ "BAJKA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 14, 15 · Adresa: VRTIĆ "BAJKA", PANČEVO, KIKINDSKA BR. 7A |
1.640 | 75,8% | 0,7% | 64,5% | član | |
| 41 | Pančevo · ZDRAVSTVENA STANICA "STRELIŠTE" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14 · Adresa: ZDRAVSTVENA STANICA "STRELIŠTE", PANČEVO, MILUTINA BOJIĆA BB |
1.486 | 76,6% | 1,8% | 62,4% | član | |
| 42 | Pančevo · OŠ "MIROSLAV ANTIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14 · Adresa: OŠ "MIROSLAV ANTIĆ" , PANČEVO, DUŠANA PETROVIĆA ŠANETA BR. 11 |
1.779 | 76,1% | 1,3% | 63,9% | član | |
| 43 | Pančevo · ZDRAVSTVENA STANICA "STRELIŠTE" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 16 · Adresa: ZDRAVSTVENA STANICA "STRELIŠTE", PANČEVO, MILUTINA BOJIĆA BB |
1.775 | 77,7% | 1,3% | 60,5% | član |
|
| 44 | Pančevo · DEČJA USTANOVA "ČUPERAK" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 9, 11, 12, 13, 14 · Adresa: DEČJA USTANOVA "ČUPERAK", PANČEVO, VELJKA VLAHOVIĆA BB |
1.776 | 72,0% | 1,4% | 57,5% | član |
|
| 45 | Pančevo · MZ "STRELIŠTE" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14 · Adresa: MZ "STRELIŠTE", PANČEVO, VELJKA VLAHOVIĆA BR. 19 |
1.159 | 75,5% | 0,7% | 64,8% | član | |
| 46 | Pančevo · DEČJA USTANOVA "VEVERICA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14 · Adresa: DEČJA USTANOVA "VEVERICA", PANČEVO, JOVANA BJELIĆA BB |
1.298 | 75,7% | 0,7% | 60,1% | član | |
| 47 | Pančevo · OŠ "MIROSLAV ANTIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 15, 16 · Adresa: OŠ "MIROSLAV ANTIĆ", PANČEVO, DUŠANA PETROVIĆA ŠANETA BR. 11 |
846 | 71,9% | 1,0% | 58,8% | član | |
| 48 | Pančevo · OŠ "ISIDORA SEKULIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "ISIDORA SEKULIĆ", PANČEVO, SERDAR JANKA VUKOTIĆA BR. 7 |
1.825 | 77,9% | 1,1% | 71,1% | član |
|
| 49 | Pančevo · VRTIĆ "BAMBI" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: VRTIĆ "BAMBI", PANČEVO, KRALJA MILANA OBRENOVIĆA BB |
1.205 | 73,9% | 1,3% | 64,0% | član | |
| 50 | Pančevo · OŠ "ĐURA JAKŠIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "ĐURA JAKŠIĆ", PANČEVO, LAVA TOLSTOJA BR. 30 |
1.628 | 75,4% | 1,1% | 70,5% | član | |
| 51 | Pančevo · OŠ "ĐURA JAKŠIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "ĐURA JAKŠIĆ", PANČEVO, LAVA TOLSTOJA BR. 30 |
648 | 74,5% | 1,7% | 76,6% | član | |
| 52 | Pančevo · MZ "TESLA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: MZ "TESLA", PANČEVO, LAVA TOLSTOJA BR. 78D |
1.227 | 75,6% | 1,5% | 65,5% | član | |
| 53 | Pančevo · OŠ "ISIDORA SEKULIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "ISIDORA SEKULIĆ", PANČEVO, SERDAR JANKA VUKOTIĆA BR. 7 |
1.230 | 73,3% | 1,3% | 66,2% | član | |
| 54 | Pančevo · OŠ "SVETI SAVA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "SVETI SAVA" , PANČEVO, VOJVOĐANSKA BB |
1.612 | 69,7% | 1,2% | 58,1% | član | |
| 55 | Pančevo · OŠ "SVETI SAVA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "SVETI SAVA" , PANČEVO, VOJVOĐANSKA BB |
1.235 | 77,6% | 1,6% | 57,4% | član | |
| 56 | Pančevo · OŠ "SVETI SAVA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "SVETI SAVA" , PANČEVO, VOJVOĐANSKA BB |
821 | 72,4% | 1,3% | 60,8% | član | |
| 57 | Pančevo · OŠ "SVETI SAVA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "SVETI SAVA" , PANČEVO, VOJVOĐANSKA BB |
1.276 | 72,3% | 1,0% | 63,5% | član |
|
| 58 | Pančevo · OŠ "SVETI SAVA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "SVETI SAVA" , PANČEVO, VOJVOĐANSKA BB |
1.113 | 77,6% | 0,8% | 62,7% | član |
|
| 59 | Pančevo · POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "JOSF PANČIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "JOSIF PANČIĆ" , PANČEVO, NOVOSELJANSKI PUT |
1.037 | 76,4% | 1,0% | 60,2% | član | |
| 60 | Pančevo · POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "JOSF PANČIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "JOSIF PANČIĆ" , PANČEVO, NOVOSELJANSKI PUT |
852 | 75,7% | 2,0% | 61,5% | član | |
| 61 | Pančevo · POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "JOSF PANČIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "JOSIF PANČIĆ" , PANČEVO, NOVOSELJANSKI PUT |
1.179 | 73,1% | 1,4% | 52,7% | član | |
| 62 | Pančevo · POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "JOSF PANČIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: POLJOPRIVREDNA ŠKOLA "JOSIF PANČIĆ", PANČEVO, NOVOSELJANSKI PUT |
1.200 | 74,2% | 0,9% | 56,3% | član | |
| 63 | Pančevo · INSTITUT "JOSIF PANČIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: INSTITUT "JOSIF PANČIĆ" , PANČEVO, BAVANIŠTANSKI PUT BR. 277 |
540 | 75,7% | 2,0% | 49,1% | član | |
| 64 | Pančevo · SAVEZ PENZIONERA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: SAVEZ PENZIONERA, PANČEVO, DR SVETISLAVA KASAPINOVIĆA BR. 125 |
647 | 76,2% | 1,0% | 71,7% | član | |
| 65 | Pančevo · MZ "CENTAR" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: MZ "CENTAR", PANČEVO, MAKSIMA GORKOG BR. 25 |
1.205 | 73,3% | 0,7% | 67,6% | član |
|
| 66 | Pančevo · ŠOSO "MARA MANDIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: UIOCO "MARA MANDIĆ", PANČEVO, CARA DUŠANA BR. 34 |
1.810 | 67,4% | 0,9% | 65,5% | član | |
| 67 | Pančevo · GIMNAZIJA "UROŠ PREDIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: GIMNAZIJA "UROŠ PREDIĆ", PANČEVO, IGNJATA BARAJEVCA BR. 5 |
1.777 | 74,5% | 0,9% | 71,9% | član | |
| 68 | Pančevo · OŠ "JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "JOVAN JOVANOVIĆ ZMAJ", PANČEVO, ZMAJ JOVE JOVANOVIĆA BR. 3 |
1.623 | 74,9% | 0,3% | 75,7% | član | |
| 69 | Pančevo · OŠ "BRANKO RADIČEVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "BRANKO RADIČEVIĆ", PANČEVO, VLADIMIRA ŽESTIĆA BR. 21 |
1.719 | 68,5% | 1,3% | 64,2% | član | |
| 70 | Pančevo · OŠ "BRANKO RADIČEVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "BRANKO RADIČEVIĆ", PANČEVO, VLADIMIRA ŽESTIĆA BR. 21 |
1.604 | 64,7% | 1,0% | 56,8% | član | |
| 71 | Pančevo · OŠ "BRCA PETROV" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "BRACA PETROV", PANČEVO, ŽARKA ZRENJANINA BR. 179 |
1.217 | 66,3% | 1,2% | 49,1% | član |
|
| 72 | Pančevo · VRTIĆ "PIPOLJAK" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 16 · Adresa: VRTIĆ "PUPOLJAK", PANČEVO, DRINSKA BR. 19 |
1.131 | 74,8% | 1,4% | 68,0% | član | |
| 73 | Pančevo · VRTIĆ "PIPOLJAK" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 16 · Adresa: VRTIĆ "PUPOLJAK", PANČEVO, DRINSKA BR. 19 |
1.606 | 74,1% | 1,3% | 70,8% | član |
|
| 74 | Pančevo · BIŠA MZ "TAMIŠ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 11, 12, 13, 14, 16 · Adresa: BIVŠA MZ "TAMIŠ"", PANČEVO, SAVSKA BR. 4 |
901 | 72,1% | 0,6% | 68,4% | član |
|
| 75 | Pančevo · GIMNAZIJA "UROŠ PREDIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: GIMNAZIJA "UROŠ PREDIĆ", PANČEVO, IGNJATA BARAJEVCA BR. 5 |
1.187 | 75,7% | 0,3% | 70,9% | član | |
| 76 | Pančevo · OŠ "BRATSTVO JEDINSTVO" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "BRATSTVO JEDINSTVO", PANČEVO, ŠANDORA PETEFIJA BR. 33 |
1.808 | 68,4% | 1,0% | 55,1% | član |
|
| 77 | Pančevo · SPOMEN DOM Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: SPOMEN DOM, PANČEVO, TRG 12.VOJVOĐANSKE BRIGADE BR. 5 |
1.113 | 71,7% | 0,5% | 57,7% | član | |
| 78 | Pančevo · MKUD "TAMAŠI ARON" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: MKUD "TAMAŠI ARON", PANČEVO, GROBLJANSKA BR. 24 |
1.309 | 61,9% | 0,9% | 50,5% | član | |
| 79 | Pančevo · ZDRAVSTVENA STANICA "STARI TAMIŠ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: ZDRAVSTVENA STANICA "STARI TAMIŠ", PANČEVO, KESTENOVA BR. 2 |
596 | 72,5% | 0,5% | 47,2% | član |
Sve liste na svim biračkim mestima
Glasovi svake liste na svakom prebrojanom biračkom mestu, kao brojevi. Kolone su liste po redosledu na glasačkom listiću; njihovi nazivi su iznad tabele.
Cela tabela
- Aleksandar Vučić – Ujedinjena Srbija
- Ivica Dačić – Faktor stabilnosti! (SPS, Jedinstvena Srbija, SDPS, Zeleni Srbije)
- Studentska lista – Studenti pobeđuju
- Rasim Ljajić – Ljudski (SDP – CDP)
- Vajdasági Magyar Szövetség – dr. Pásztor Bálint – Savez vojvođanskih Mađara
- Usame Zukorlić (SPP) – Pokret za ujedinjenje
- Ruska stranka – Srbija u BRIKS-u – Slobodan Nikolić
- Autentična desnica – dr Miloš Jovanović (Novi DSS, Monarhisti, Srpska koalicija NADA …) – Odvažno srpski!
- Evropska Srbija – Marinika Tepić – Zdravko Ponoš (SSP, SRCE, Solidarnost …)
- SDA Sandžaka – Čuvari Sandžaka
- Bogoljub Karić – Pokret snaga Srbije – BK
- Liberalno zelena stranka – za slobodnu i čistiju Srbiju
- Biram pravdu – biram budućnost – koalicija Snaga – prof. dr Ferid Bulić – Vasilios Proveleggios
- Stranka rusko-srpskog jedinstva – Rusi i Srbi braća zauvek
- Ćale, ovo je za tebe – Petar Đurić – premijer Srbije
- Vladimir Gajić – Alternativa za Srbiju – Narodna stranka, Bunt – Prava Srbija
- Albanska koalicija – Koalicioni Shqiptar
- Majka Srbija – Gruda
| BM | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 400 | 5 | 475 | 2 | 0 | 2 | 0 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | 391 | 4 | 413 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 3 | 321 | 11 | 465 | 1 | 2 | 0 | 2 | 8 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 4 | 369 | 6 | 549 | 2 | 1 | 1 | 3 | 7 | 6 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 5 | 463 | 10 | 516 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 0 | 10 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 6 | 333 | 6 | 481 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | 5 | 0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 7 | 569 | 27 | 558 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 8 | 384 | 18 | 428 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 9 | 327 | 11 | 298 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 10 | 451 | 21 | 368 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | 520 | 15 | 420 | 0 | 0 | 1 | 3 | 9 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | 440 | 14 | 377 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 13 | 285 | 9 | 278 | 0 | 17 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 14 | 541 | 25 | 444 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | 505 | 24 | 632 | 0 | 1 | 0 | 2 | 9 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | 524 | 23 | 753 | 2 | 3 | 1 | 2 | 13 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | 401 | 33 | 500 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 |
| 18 | 471 | 25 | 507 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | 485 | 16 | 629 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 20 | 343 | 28 | 482 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| 21 | 518 | 12 | 568 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | 361 | 17 | 511 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 23 | 298 | 19 | 470 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 |
| 24 | 406 | 12 | 444 | 0 | 1 | 0 | 2 | 12 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 25 | 502 | 19 | 584 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 26 | 466 | 13 | 665 | 1 | 1 | 2 | 0 | 8 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 27 | 533 | 25 | 646 | 0 | 1 | 0 | 2 | 5 | 9 | 0 | 6 | 0 | 0 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| 28 | 348 | 5 | 355 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 29 | 499 | 15 | 696 | 4 | 2 | 0 | 0 | 7 | 5 | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 |
| 30 | 330 | 13 | 681 | 0 | 1 | 0 | 2 | 6 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | 369 | 17 | 882 | 0 | 0 | 0 | 1 | 17 | 4 | 0 | 6 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 32 | 259 | 4 | 645 | 2 | 2 | 0 | 2 | 24 | 6 | 0 | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | 107 | 0 | 85 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | 209 | 13 | 270 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 35 | 418 | 26 | 1.008 | 3 | 3 | 0 | 3 | 10 | 2 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| 36 | 236 | 9 | 615 | 1 | 1 | 0 | 1 | 11 | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 37 | 385 | 11 | 841 | 3 | 4 | 0 | 0 | 13 | 8 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 38 | 380 | 13 | 906 | 3 | 2 | 2 | 5 | 14 | 7 | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 39 | 340 | 10 | 821 | 1 | 5 | 0 | 1 | 12 | 8 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 40 | 390 | 10 | 796 | 0 | 2 | 0 | 1 | 20 | 7 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 41 | 380 | 15 | 698 | 1 | 1 | 0 | 1 | 4 | 7 | 0 | 7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| 42 | 417 | 32 | 854 | 5 | 1 | 0 | 0 | 13 | 4 | 0 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 43 | 485 | 19 | 824 | 0 | 0 | 0 | 3 | 17 | 7 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 44 | 486 | 14 | 714 | 1 | 5 | 0 | 0 | 11 | 1 | 0 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 45 | 278 | 12 | 563 | 0 | 3 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 46 | 357 | 15 | 586 | 1 | 0 | 1 | 1 | 10 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 47 | 223 | 8 | 354 | 0 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 48 | 357 | 11 | 999 | 1 | 3 | 0 | 4 | 16 | 4 | 0 | 9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 49 | 281 | 14 | 562 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 50 | 323 | 15 | 854 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 51 | 97 | 4 | 364 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 52 | 290 | 14 | 598 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 53 | 256 | 15 | 589 | 1 | 0 | 0 | 2 | 10 | 5 | 0 | 6 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 54 | 419 | 19 | 646 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 | 2 | 0 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 |
| 55 | 358 | 7 | 541 | 2 | 4 | 0 | 1 | 15 | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 56 | 207 | 9 | 356 | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 57 | 300 | 13 | 580 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 |
| 58 | 290 | 7 | 537 | 1 | 2 | 0 | 1 | 9 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 59 | 286 | 4 | 472 | 2 | 1 | 0 | 2 | 8 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 60 | 221 | 9 | 388 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 4 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 61 | 373 | 10 | 448 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 62 | 358 | 8 | 497 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 63 | 190 | 2 | 197 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 64 | 117 | 8 | 350 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 |
| 65 | 260 | 11 | 593 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 66 | 370 | 15 | 792 | 2 | 2 | 0 | 4 | 8 | 8 | 0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 67 | 322 | 13 | 943 | 0 | 2 | 0 | 0 | 17 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 68 | 252 | 9 | 917 | 1 | 1 | 0 | 1 | 14 | 7 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 69 | 375 | 12 | 747 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 6 | 0 | 10 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 70 | 407 | 13 | 583 | 0 | 1 | 0 | 0 | 8 | 6 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 71 | 376 | 7 | 391 | 2 | 6 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 72 | 230 | 12 | 567 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 |
| 73 | 299 | 11 | 831 | 0 | 4 | 0 | 1 | 9 | 9 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| 74 | 174 | 9 | 442 | 1 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 |
| 75 | 215 | 14 | 635 | 1 | 2 | 0 | 2 | 12 | 7 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 76 | 472 | 11 | 658 | 0 | 25 | 1 | 1 | 7 | 8 | 0 | 6 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 77 | 308 | 4 | 458 | 1 | 11 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 78 | 322 | 9 | 405 | 0 | 48 | 0 | 2 | 3 | 4 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 79 | 205 | 5 | 203 | 0 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Ukupno | 27.813 | 1.033 | 44.798 | 71 | 189 | 14 | 108 | 600 | 265 | 6 | 354 | 48 | 10 | 73 | 38 | 52 | 5 | 56 |
Kontrolori u biračkim odborima
Koje liste su imenovale člana biračkog odbora u proširenom sastavu, prema rešenjima izbornih komisija koja objavljuje RIK. To je stanje pre izbornog dana: ko je stvarno bio prisutan piše u zapisniku. Rešenja su uglavnom skenirana i čitaju se automatski, pa poneko može da nedostaje ili da bude pogrešno pročitano.
Biračkih mesta sa pročitanim rešenjem: 79 od 79
| Br. | Izborna lista | Članova | Zamenika | Kontrolora ukupno | Kontrolora ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujedinjena Srbija | 79 | 79 | 158 | |
| 3 | Studentska lista | 79 | 79 | 158 | |
| 2 | Faktor stabilnosti (Dačić) | 79 | 75 | 154 | |
| 7 | Ruska stranka | 75 | 74 | 149 | |
| 14 | Rusko-srpsko jedinstvo | 72 | 70 | 142 | |
| 13 | Biram pravdu (Bulić) | 69 | 68 | 137 | |
| 12 | Liberalno zelena stranka | 68 | 65 | 133 | |
| 16 | Alternativa za Srbiju (Gajić) | 64 | 60 | 124 | |
| 15 | Ćale, ovo je za tebe | 57 | 56 | 113 | |
| 8 | Autentična desnica | 25 | 8 | 33 | |
| 11 | Pokret snaga Srbije (Karić) | 21 | 1 | 22 | |
| 9 | Evropska Srbija | 16 | 0 | 16 | |
| 5 | SVM | 8 | 5 | 13 | |
| 4 | Ljudski (Ljajić) | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | SPP (Zukorlić) | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | SDA Sandžaka | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Albanska koalicija | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Majka Srbija – Gruda | 0 | 0 | 0 |
Dokumenti izborne komisije
Zapisnici sa sednica, izveštaji, rešenja, odluke i obaveštenja opštinske izborne komisije, kako ih objavljuje RIK, po danu objavljivanja. Naslovi se ne prenose: pišu ih komisije i mogu sadržati imena.
- Zapisnici sa sednica: 17.9.2026. 21.9.2026. 22.9.2026. 30.9.2026. 2.10.2026. 3.10.2026. 6.10.2026. 8.10.2026. 10.10.2026. 11.10.2026. (1) 11.10.2026. (2) 15.10.2026. 18.10.2026. (1) 18.10.2026. (2) 19.10.2026. 22.10.2026. 30.10.2026. (1) 30.10.2026. (2) 30.10.2026. (3)
- Izveštaji: 30.10.2026.
- Rešenja: 19.10.2026.
- Odluke: 25.10.2026.
- Obaveštenja: 16.10.2026. 21.10.2026. 25.10.2026.
Šta je i kada objavila ova komisija, pored ostalih
Kroz izbore
isti pokazatelji na svakim izborima na kojima je opština glasala, pored cele zemljeUkratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa celim izborima
- Upozorenja
- 19 od 79 biračkih mesta za proveru (24,1%; ukupno 8,1%)Mesta sa upozorenjem na bar jednim izborima: 32 · na bar dvoje: 8Nevažeći 1,2% (ukupno 1,3%) · 135. od 189 opština · veći nego na celim izborima na 2 od 4 izbora
- Izlaznost
- 72,8% · 3,9 poena više nego na celim izborima54. od 189 opština · ranije 60,2–62,7%
- Najviše glasova
- Studentska lista 59,3% (ukupno 53,7%)Na svim izborima prvi i na celim izborima
- Biračka mesta
- 74 (Predsednički 2022) → 79 · novih 9 · ne koristi se 4 · sa drugim brojem 19Upisanih 106.713 (Predsednički 2022) → 105.115, −1,5%Opština nije glasala na: Lokalni 2024
- Zapisnici
- O posmatračima za 0 od 79 biračkih mesta
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ova opština
- Celi izbori
Svi izbori u opštiniJedan red za svake izbore na kojima je opština glasala, od najnovijih. Izbori u prvoj koloni vode do opštine na tim izborima, a broj za proveru do spiska tih mesta.
| Izbori | Biračkih mesta | Upisani birači | Glasali | Izlaznost | Nevažeći listići | Prva tri | Za proveru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parlamentarni 202625.10.2026. | 79 | 105.115 | 76.533 | 72,8% | 1,2% |
|
19 |
| Pokrajinski 202317.12.2023. | 74 | 106.742 | 64.214 | 60,2% | 3,5% |
|
9 |
| Parlamentarni 202317.12.2023. | 74 | 106.435 | 64.794 | 60,9% | 3,3% |
|
4 |
| Predsednički 20223.4.2022. | 74 | 106.713 | 66.880 | 62,7% | 2,4% |
|
9 |
Biračka mesta kroz izbore83 mesta: na koliko izbora, pod kojim brojevima, koliko puta sa upozorenjem
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti.