Južnobanatski upravni okrug · opština
Kovačica
Biračkih mesta: 21 · Upisani birači: 20.448 · glasala na 4 izbora u arhivi · fid · Isti podaci kao JSON
Vreme u RIK-ovoj datoteci: 5.11.2026. 12:45 · Preuzeto: 6.11.2026. 04:26
Kako se opština poredi
sa celom zemljom i sa 41 opština slične veličine, seoskihIzlaznost
65,7%
zemlja 68,9% · slične 66,4% · 129. od 189
Mesta sa upozorenjem
0 od 21
0% · zemlja 8,2% · slične 6,4%
Nevažeći listići
1,7%
zemlja 1,3% · slične 1,5% · 43. od 189
Upisani birači
20.448
2023: 21.045 (−2,8%) · zemlja −1,6%
Slabe tačke
po redu važnosti za koordinatora; svaka je jedno pravilo, isto za svaku listu i opštinuUpozorenja na više izbora
0mesta
Isto mesto sa bar jednim upozorenjem na bar dva izbora u arhivi.
Ta mesta u „Mestima za praćenje“ →Jednoglasnost uz visoku izlaznost
0mesta
Jedna lista ima bar 80% važećih glasova uz izlaznost od bar 90% (pravilo „skoro jednoglasno“).
Ta mesta u „Za proveru“ →Bez kontrolora moje liste
0od 21 mesta sa pročitanim rešenjem
U rešenju o proširenom sastavu odbora lista 3 nema ni člana ni zamenika.
Spisak za teren (CSV) →Nagli rast upisanih
0mesta
Upisanih 15% više nego na prethodnim izborima istog mesta, preko rasta u ostatku opštine; preko 40% je verovatno novo područje i ne poredi se.
Ta mesta u „Za proveru“ →Izlaznost daleko od okoline
0mesta
Bar 20 poena iznad ili ispod ostalih biračkih mesta u istom naselju.
Ta mesta u „Za proveru“ →Nema primedbi, a brojke odskaču
0mesta
Mesta sa upozorenjem o papirima ili brojkama na kojima nijedna lista nije uložila primedbu uz zapisnik: tamo nije bilo nikoga da pita.
- Na svakom mestu sa takvim upozorenjem postoji primedba.
Moja lista po mestima
koliko je lista osvojila na svakom mestu, od najjačeg ka najslabijem; crta je njen prosek u opštini (55,1%)iznad proseka opštineispodprosek opštinebez kontrolora moje liste
Rezultat u opštini
Glasalo je 13.428 od 20.448 upisanih birača · izlaznost 65,7% · nevažećih listića 1,7%
Glasovi i udeo u važećim glasovima u opštini, od najviše ka najmanje; pored je udeo u celoj zemlji.
- 3. Studentska lista7.27255,1% zemlja 53,7%
- 1. Ujedinjena Srbija5.25239,8% zemlja 39,5%
- 2. Faktor stabilnosti (Dačić)2551,9% zemlja 2,2%
- 5. SVM1711,3% zemlja 0,8%
Ostale liste sa manje od 1%: 14
- 11. Pokret snaga Srbije (Karić)570,4% zemlja 0,5%
- 8. Autentična desnica530,4% zemlja 0,9%
- 4. Ljudski (Ljajić)300,2% zemlja 0,5%
- 7. Ruska stranka260,2% zemlja 0,1%
- 9. Evropska Srbija220,2% zemlja 0,3%
- 14. Rusko-srpsko jedinstvo150,1% zemlja 0,1%
- 15. Ćale, ovo je za tebe110,1% zemlja 0,0%
- 18. Majka Srbija – Gruda110,1% zemlja 0,1%
- 10. SDA Sandžaka70,1% zemlja 0,3%
- 12. Liberalno zelena stranka60,0% zemlja 0,1%
- 16. Alternativa za Srbiju (Gajić)60,0% zemlja 0,1%
- 13. Biram pravdu (Bulić)30,0% zemlja 0,0%
- 6. SPP (Zukorlić)20,0% zemlja 0,3%
- 17. Albanska koalicija20,0% zemlja 0,6%
Kako je glasalo svako naselje
naselja po popisu 2022; manja naselja bez svog biračkog mesta glasaju u susednom i računaju se tamoOd 8 naselja, Ujedinjena Srbija je prva u 5 (Crepaja, Uzdin, Samoš, Idvor, Putnikovo); Studentska lista je prva u 3 (Kovačica, Padina, Debeljača).
| Naselje | Mesta | Stanovnika 2022 | Upisani birači | Izlaznost | Prva lista | Moja lista |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kovačica | 5 | 5.398 | 5.196 | 67,1% | Studentska lista 67,3% | 67,3% |
| Padina | 4 | 4.774 | 4.626 | 65,1% | Studentska lista 74,6% | 74,6% |
| Debeljača | 4 | 3.727 | 4.151 | 55,1% | Studentska lista 46,0% · tesno | 46,0% |
| Crepaja | 3 | 3.866 | 3.320 | 73,9% | Ujedinjena Srbija 56,7% | 39,2% |
| Uzdin | 2 | 1.628 | 1.675 | 64,1% | Ujedinjena Srbija 61,3% | 35,3% |
| Samoš | 1 | 825 | 685 | 68,5% | Ujedinjena Srbija 62,2% | 30,5% |
| Idvor | 1 | 817 | 676 | 80,2% | Ujedinjena Srbija 53,9% | 41,2% |
| Putnikovo | 1 | 143 | 119 | 84,9% | Ujedinjena Srbija 54,0% | 37,0% |
Biračka mesta
Biračkih mesta: 21 · Kolone „moja lista“ i „kontrolor“ prate izbor na vrhu strane.
| BM | Naselje · mesto | Upisani birači | Izlaznost | Nevažeći listići | Moja lista | Kontrolor | Upozorenja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Debeljača · OŠ "MOŠA PIJADE" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OUI "MOLIA PIJADE" DEBELJAČA, SERVO MIHALJA BR. 32 |
1.292 | 59,4% | 2,6% | 44,0% | član | |
| 2 | Debeljača · OŠ "MOŠA PIJADE" Kontrolori: liste 1, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · samo zamenik: 2 |
1.080 | 50,6% | 1,8% | 44,4% | član | |
| 3 | Debeljača · OŠ "MOŠA PIJADE" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"MOŠA PIJADE" DEBELJAČA, SERVO MIHALJA BR. 32 |
1.117 | 56,0% | 1,0% | 49,3% | član | |
| 4 | Debeljača · OŠ "MOŠA PIJADE" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"MOŠA PIJADE" DEBELJAČA, SERVO MIHALJA BR. 32 |
662 | 52,9% | 2,9% | 47,1% | član | |
| 5 | Kovačica · OŠ "MLADA POKOLJENJA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"MLADA POKOLJENJA" KOVAČICA, MARŠALA TITA BR. 33 |
1.284 | 71,5% | 1,2% | 67,2% | član | |
| 6 | Kovačica · OŠ "MLADA POKOLJENJA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "MLADA POKOLJENJA" KOVAČICA, MARŠALA TITA BR. 33 |
1.075 | 69,2% | 1,9% | 65,8% | član | |
| 7 | Kovačica · OŠ "MLADA POKOLJENJA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"MLADA POKOLJENJA" KOVAČICA, MARŠALA TITA BR. 33 |
1.048 | 69,3% | 1,5% | 68,7% | član | |
| 8 | Kovačica · OŠ "MLADA POKOLJENJA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "MLADA POKOLJENJA" KOVAČICA, MARŠALA TITA BR. 33 |
1.097 | 62,9% | 1,7% | 64,6% | član | |
| 9 | Kovačica · OŠ "MLADA POKOLJENJA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"MLADA POKOLJENJA" KOVAČICA, MARŠALA TITA BR. 33 |
692 | 58,8% | 1,2% | 72,1% | član | |
| 10 | Idvor · OŠ "MIHAJLO PUPIN" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ "MIHAJLO PUPIN" IDVOR, MIHAJLA PUPINA BR. 60 |
676 | 80,2% | 2,4% | 41,2% | član | |
| 11 | Padina · OŠ "MARŠAL TITO" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"MARŠAL TITO" PADINA, TRG OSLOBOĐENJA BR. 22 |
1.104 | 66,3% | 1,4% | 74,4% | član | |
| 12 | Padina · OŠ "MARŠAL TITO" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"MARŠAL TITO" PADINA, TRG OSLOBOĐENJA BR. 22 |
1.217 | 63,6% | 0,5% | 75,8% | član | |
| 13 | Padina · OŠ "MARŠAL TITO" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"MARŠAL TITO" PADINA, TRG OSLOBOĐENJA BR. 22 |
1.204 | 65,0% | 1,7% | 72,7% | član | |
| 14 | Padina · OŠ "MARŠAL TITO" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"MARŠAL TITO" PADINA, TRG OSLOBOĐENJA BR. 22 |
1.101 | 65,8% | 1,0% | 75,5% | član | |
| 15 | Putnikovo · OŠ "SVETI GEORGIJE" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"SVETI GEORGIJE" PUTNIKOVO, STANKOVA BR. 27 |
119 | 84,9% | 1,0% | 37,0% | član | |
| 16 | Samoš · OŠ "LUKRECIJA ANKUCIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠT"LUKRECIJA ANKUCIĆ" SAMOŠ, MARŠALA TITA BR. 25 |
685 | 68,5% | 3,0% | 30,5% | član | |
| 17 | Uzdin · OŠ “SVETI GEORGIJE” Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"SVETI GEORGIJE" UZDIN, MARŠALA TITA BR. 143 |
804 | 65,3% | 1,1% | 41,2% | član | |
| 18 | Uzdin · OŠ "SVETI GEORGIJE" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"SVETI GEORGIJE" UZDIN, MARŠALA TITA BR. 143 |
871 | 63,0% | 3,6% | 29,5% | član | |
| 19 | Crepaja · OŠ "SAVA ŽEBELJAN" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"SAVA ŽEBELJAN" CREPAJA, MARŠALA TITABR. 8 |
1.123 | 74,9% | 1,7% | 39,1% | član | |
| 20 | Crepaja · OŠ "SAVA ŽEBELJAN" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"SAVA ŽEBELJAN" CREPAJA, MARŠALA TITABR. 8 |
1.082 | 76,2% | 1,3% | 42,0% | član | |
| 21 | Crepaja · OŠ "SAVA ŽEBELJAN" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"SAVA ŽEBELJAN" CREPAJA, MARŠALA TITABR. 8 |
1.115 | 70,8% | 1,8% | 36,3% | član |
Sve liste na svim biračkim mestima
Glasovi svake liste na svakom prebrojanom biračkom mestu, kao brojevi. Kolone su liste po redosledu na glasačkom listiću; njihovi nazivi su iznad tabele.
Cela tabela
- Aleksandar Vučić – Ujedinjena Srbija
- Ivica Dačić – Faktor stabilnosti! (SPS, Jedinstvena Srbija, SDPS, Zeleni Srbije)
- Studentska lista – Studenti pobeđuju
- Rasim Ljajić – Ljudski (SDP – CDP)
- Vajdasági Magyar Szövetség – dr. Pásztor Bálint – Savez vojvođanskih Mađara
- Usame Zukorlić (SPP) – Pokret za ujedinjenje
- Ruska stranka – Srbija u BRIKS-u – Slobodan Nikolić
- Autentična desnica – dr Miloš Jovanović (Novi DSS, Monarhisti, Srpska koalicija NADA …) – Odvažno srpski!
- Evropska Srbija – Marinika Tepić – Zdravko Ponoš (SSP, SRCE, Solidarnost …)
- SDA Sandžaka – Čuvari Sandžaka
- Bogoljub Karić – Pokret snaga Srbije – BK
- Liberalno zelena stranka – za slobodnu i čistiju Srbiju
- Biram pravdu – biram budućnost – koalicija Snaga – prof. dr Ferid Bulić – Vasilios Proveleggios
- Stranka rusko-srpskog jedinstva – Rusi i Srbi braća zauvek
- Ćale, ovo je za tebe – Petar Đurić – premijer Srbije
- Vladimir Gajić – Alternativa za Srbiju – Narodna stranka, Bunt – Prava Srbija
- Albanska koalicija – Koalicioni Shqiptar
- Majka Srbija – Gruda
| BM | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 361 | 12 | 329 | 2 | 36 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 2 | 237 | 1 | 238 | 1 | 48 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | 241 | 5 | 305 | 5 | 55 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 4 | 152 | 3 | 160 | 0 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | 254 | 23 | 609 | 2 | 1 | 0 | 2 | 7 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | 219 | 15 | 480 | 0 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | 195 | 11 | 491 | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| 8 | 201 | 21 | 438 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| 9 | 96 | 8 | 290 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| 10 | 285 | 11 | 218 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | 163 | 12 | 537 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | 163 | 12 | 584 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
| 13 | 177 | 21 | 559 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 14 | 160 | 9 | 542 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | 54 | 6 | 37 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | 283 | 17 | 139 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | 282 | 18 | 214 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | 360 | 6 | 156 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 |
| 19 | 467 | 17 | 323 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 | 1 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 20 | 447 | 12 | 342 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 21 | 455 | 15 | 281 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 2 | 4 | 8 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ukupno | 5.252 | 255 | 7.272 | 30 | 171 | 2 | 26 | 53 | 22 | 7 | 57 | 6 | 3 | 15 | 11 | 6 | 2 | 11 |
Kontrolori u biračkim odborima
Koje liste su imenovale člana biračkog odbora u proširenom sastavu, prema rešenjima izbornih komisija koja objavljuje RIK. To je stanje pre izbornog dana: ko je stvarno bio prisutan piše u zapisniku. Rešenja su uglavnom skenirana i čitaju se automatski, pa poneko može da nedostaje ili da bude pogrešno pročitano.
Biračkih mesta sa pročitanim rešenjem: 21 od 21
| Br. | Izborna lista | Članova | Zamenika | Kontrolora ukupno | Kontrolora ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujedinjena Srbija | 21 | 21 | 42 | |
| 3 | Studentska lista | 21 | 21 | 42 | |
| 4 | Ljudski (Ljajić) | 21 | 21 | 42 | |
| 14 | Rusko-srpsko jedinstvo | 21 | 21 | 42 | |
| 15 | Ćale, ovo je za tebe | 21 | 21 | 42 | |
| 16 | Alternativa za Srbiju (Gajić) | 21 | 21 | 42 | |
| 5 | SVM | 21 | 20 | 41 | |
| 9 | Evropska Srbija | 21 | 20 | 41 | |
| 12 | Liberalno zelena stranka | 21 | 20 | 41 | |
| 2 | Faktor stabilnosti (Dačić) | 20 | 21 | 41 | |
| 11 | Pokret snaga Srbije (Karić) | 21 | 18 | 39 | |
| 13 | Biram pravdu (Bulić) | 21 | 16 | 37 | |
| 7 | Ruska stranka | 21 | 15 | 36 | |
| 8 | Autentična desnica | 20 | 5 | 25 | |
| 6 | SPP (Zukorlić) | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | SDA Sandžaka | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Albanska koalicija | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Majka Srbija – Gruda | 0 | 0 | 0 |
Dokumenti izborne komisije
Zapisnici sa sednica, izveštaji, rešenja, odluke i obaveštenja opštinske izborne komisije, kako ih objavljuje RIK, po danu objavljivanja. Naslovi se ne prenose: pišu ih komisije i mogu sadržati imena.
- Zapisnici sa sednica: 18.9.2026. 20.9.2026. 24.9.2026. 30.9.2026. 3.10.2026. 6.10.2026. 12.10.2026. 15.10.2026. 18.10.2026. 29.10.2026. (1) 29.10.2026. (2)
- Izveštaji: 29.10.2026.
- Odluke: 15.10.2026. 20.10.2026.
- Obaveštenja: 20.10.2026. (1) 20.10.2026. (2) 24.10.2026.
Šta je i kada objavila ova komisija, pored ostalih
Kroz izbore
isti pokazatelji na svakim izborima na kojima je opština glasala, pored cele zemljeUkratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa celim izborima
- Upozorenja
- 0 od 21 biračkih mesta za proveru (0,0%; ukupno 8,1%)Mesta sa upozorenjem na bar jednim izborima: 3 · na bar dvoje: 0Nevažeći 1,7% (ukupno 1,3%) · 43. od 189 opština · veći nego na celim izborima na 2 od 4 izbora
- Izlaznost
- 65,7% · 3,2 poena manje nego na celim izborima129. od 189 opština · ranije 55,1–55,5%
- Najviše glasova
- Studentska lista 55,1% (ukupno 53,7%)Na svim izborima prvi i na celim izborima
- Biračka mesta
- 21 (Predsednički 2022) → 21Upisanih 21.145 (Predsednički 2022) → 20.448, −3,3%Opština nije glasala na: Lokalni 2024
- Zapisnici
- O posmatračima za 9 od 21 biračkih mesta
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ova opština
- Celi izbori
Svi izbori u opštiniJedan red za svake izbore na kojima je opština glasala, od najnovijih. Izbori u prvoj koloni vode do opštine na tim izborima, a broj za proveru do spiska tih mesta.
| Izbori | Biračkih mesta | Upisani birači | Glasali | Izlaznost | Nevažeći listići | Prva tri | Za proveru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parlamentarni 202625.10.2026. | 21 | 20.448 | 13.428 | 65,7% | 1,7% |
|
0 |
| Pokrajinski 202317.12.2023. | 21 | 21.087 | 11.643 | 55,2% | 2,2% |
|
0 |
| Parlamentarni 202317.12.2023. | 21 | 21.045 | 11.605 | 55,1% | 2,3% |
|
1 |
| Predsednički 20223.4.2022. | 21 | 21.145 | 11.736 | 55,5% | 3,0% |
|
2 |
Biračka mesta kroz izbore21 mesta: na koliko izbora, pod kojim brojevima, koliko puta sa upozorenjem
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti.
| BM | Biračko mesto | Izbori | Sa upozorenjem |
|---|---|---|---|
| 1 | OŠ "MOŠA PIJADE" | 4 | 0 |
| 2 | OŠ "MOŠA PIJADE" | 4 | 0 |
| 3 | OŠ "MOŠA PIJADE" | 4 | 0 |
| 4 | OŠ "MOŠA PIJADE" | 4 | 0 |
| 5 | OŠ "MLADA POKOLJENJA" | 4 | 0 |
| 6 | OŠ "MLADA POKOLJENJA" | 4 | 0 |
| 7 | OŠ "MLADA POKOLJENJA" | 4 | 1 |
| 8 | OŠ "MLADA POKOLJENJA" | 4 | 0 |
| 9 | OŠ "MLADA POKOLJENJA" | 4 | 1 |
| 10 | OŠ "MIHAJLO PUPIN" | 4 | 0 |
| 11 | OŠ "MARŠAL TITO" | 4 | 0 |
| 12 | OŠ "MARŠAL TITO" | 4 | 0 |
| 13 | OŠ "MARŠAL TITO" | 4 | 0 |
| 14 | OŠ "MARŠAL TITO" | 4 | 0 |
| 15 | OŠ "SVETI GEORGIJE" | 4 | 0 |
| 16 | OŠ "LUKRECIJA ANKUCIĆ" | 4 | 0 |
| 17 | OŠ “SVETI GEORGIJE” | 4 | 0 |
| 18 | OŠ "SVETI GEORGIJE" | 4 | 0 |
| 19 | OŠ "SAVA ŽEBELJAN" | 4 | 0 |
| 20 | OŠ "SAVA ŽEBELJAN" | 4 | 0 |
| 21 | OŠ "SAVA ŽEBELJAN" | 4 | 1 |