Mačvanski upravni okrug · opština
Koceljeva
Biračkih mesta: 33 · Upisani birači: 10.137 · glasala na 3 izbora u arhivi · fid · Isti podaci kao JSON
Vreme u RIK-ovoj datoteci: 5.11.2026. 12:45 · Preuzeto: 6.11.2026. 04:26
Kako se opština poredi
sa celom zemljom i sa 70 opština slične veličineIzlaznost
71,8%
zemlja 68,9% · slične 66,6% · 70. od 189
Mesta sa upozorenjem
9 od 33
27% · zemlja 8,2% · slične 6,4%
Nevažeći listići
1,9%
zemlja 1,3% · slične 1,7% · 33. od 189
Upisani birači
10.137
2023: 10.638 (−4,7%) · zemlja −1,6%
Slabe tačke
po redu važnosti za koordinatora; svaka je jedno pravilo, isto za svaku listu i opštinuUpozorenja na više izbora
4mesta
Isto mesto sa bar jednim upozorenjem na bar dva izbora u arhivi.
- BM 4 ŠKOLSKI OBJEKAT OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" · 2 od 3 izbora
- BM 5 MESNA ZAJEDNICA · 2 od 3 izbora
- BM 6 OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE · 2 od 3 izbora
- BM 26 ŠKOLSKI OBJEKAT OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" · 2 od 3 izbora
Šta proveriti: Otvori stranu mesta: da li se ponavlja isto upozorenje i isti deo zapisnika. Isti odbor ili ista zgrada na više izbora vredi uporediti sa susednim mestima.
Ta mesta u „Mestima za praćenje“ →Jednoglasnost uz visoku izlaznost
0mesta
Jedna lista ima bar 80% važećih glasova uz izlaznost od bar 90% (pravilo „skoro jednoglasno“).
Ta mesta u „Za proveru“ →Bez kontrolora moje liste
0mesta
U rešenju o proširenom sastavu odbora lista 1 nema ni člana ni zamenika.
Spisak za teren (CSV) →Nagli rast upisanih
0mesta
Upisanih 15% više nego na prethodnim izborima istog mesta, preko rasta u ostatku opštine; preko 40% je verovatno novo područje i ne poredi se.
Ta mesta u „Za proveru“ →Izlaznost daleko od okoline
0mesta
Bar 20 poena iznad ili ispod ostalih biračkih mesta u istom naselju.
Ta mesta u „Za proveru“ →Nema primedbi, a brojke odskaču
2mesta
Mesta sa upozorenjem o papirima ili brojkama na kojima nijedna lista nije uložila primedbu uz zapisnik: tamo nije bilo nikoga da pita.
Šta proveriti: Pročitaj zapisnik: ko ga je potpisao, da li je odbor radio u punom sastavu i ima li primedbi u rubrici. Pitaj kontrolora liste zašto nije uložio primedbu.
Ta mesta u „Za proveru“ →Moja lista po mestima
koliko je lista osvojila na svakom mestu, od najjačeg ka najslabijem; crta je njen prosek u opštini (56,6%)iznad proseka opštineispodprosek opštinebez kontrolora moje liste
Rezultat u opštini
Glasalo je 7.283 od 10.137 upisanih birača · izlaznost 71,8% · nevažećih listića 1,9%
Glasovi i udeo u važećim glasovima u opštini, od najviše ka najmanje; pored je udeo u celoj zemlji.
- 1. Ujedinjena Srbija4.04256,6% zemlja 39,5%
- 3. Studentska lista2.80039,2% zemlja 53,7%
- 2. Faktor stabilnosti (Dačić)1542,2% zemlja 2,2%
Ostale liste sa manje od 1%: 12
- 8. Autentična desnica670,9% zemlja 0,9%
- 11. Pokret snaga Srbije (Karić)330,5% zemlja 0,5%
- 7. Ruska stranka90,1% zemlja 0,1%
- 9. Evropska Srbija90,1% zemlja 0,3%
- 18. Majka Srbija – Gruda80,1% zemlja 0,1%
- 14. Rusko-srpsko jedinstvo70,1% zemlja 0,1%
- 16. Alternativa za Srbiju (Gajić)60,1% zemlja 0,1%
- 6. SPP (Zukorlić)40,1% zemlja 0,3%
- 12. Liberalno zelena stranka30,0% zemlja 0,1%
- 4. Ljudski (Ljajić)10,0% zemlja 0,5%
- 15. Ćale, ovo je za tebe10,0% zemlja 0,0%
- 17. Albanska koalicija10,0% zemlja 0,6%
Kako je glasalo svako naselje
naselja po popisu 2022; manja naselja bez svog biračkog mesta glasaju u susednom i računaju se tamoOd 6 naselja, Ujedinjena Srbija je prva u 6 (Koceljeva, Družetić, Mali Bošnjak, Subotica, Galović, Bresnica).
| Naselje | Mesta | Stanovnika 2022 | Upisani birači | Izlaznost | Prva lista | Moja lista |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Koceljeva | 8 | 4.007 | 3.694 | 77,5% | Ujedinjena Srbija 48,7% · tesno | 48,7% |
| Družetić | 1 | 446 | 359 | 81,9% | Ujedinjena Srbija 59,6% | 59,6% |
| Mali Bošnjak | 1 | 207 | 183 | 57,9% | Ujedinjena Srbija 61,0% | 61,0% |
| Subotica | 1 | 211 | 176 | 68,8% | Ujedinjena Srbija 50,8% | 50,8% |
| Galović | 1 | 163 | 119 | 88,2% | Ujedinjena Srbija 48,1% · tesno | 48,1% |
| Bresnica | 1 | 128 | 111 | 62,2% | Ujedinjena Srbija 62,7% | 62,7% |
| (naselje nije utvrđeno) | 20 | – | 5.495 | 67,8% | Ujedinjena Srbija 62,6% | 62,6% |
Biračka mesta
Biračkih mesta: 33 · za proveru: 9 · Kolone „moja lista“ i „kontrolor“ prate izbor na vrhu strane.
| BM | Naselje · mesto | Upisani birači | Izlaznost | Nevažeći listići | Moja lista | Kontrolor | Upozorenja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
246 | 85,4% | 3,8% | 58,4% | nije pročitano |
|
| 2 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
400 | 68,5% | 1,5% | 59,6% | nije pročitano | |
| 3 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
704 | 44,2% | 0,3% | 80,9% | nije pročitano | |
| 4 | Bresnica · ŠKOLSKI OBJEKAT OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
111 | 62,2% | 2,9% | 62,7% | nije pročitano |
|
| 5 | Galović · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
119 | 88,2% | 1,0% | 48,1% | nije pročitano | |
| 6 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
335 | 73,1% | 3,3% | 54,0% | nije pročitano | |
| 7 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
109 | 92,7% | 0,0% | 45,5% | nije pročitano |
|
| 8 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
471 | 76,6% | 1,1% | 54,6% | nije pročitano | |
| 9 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
135 | 85,2% | 0,9% | 65,8% | nije pročitano | |
| 10 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
232 | 69,8% | 0,6% | 42,2% | nije pročitano |
|
| 11 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
298 | 76,8% | 3,5% | 64,3% | nije pročitano |
|
| 12 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
515 | 47,0% | 0,8% | 75,8% | nije pročitano | |
| 13 | Družetić · ŠKOLSKI OBJEKAT OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
359 | 81,9% | 2,4% | 59,6% | nije pročitano | |
| 14 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
145 | 52,4% | 0,0% | 57,9% | nije pročitano |
|
| 15 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
192 | 75,5% | 1,4% | 57,3% | nije pročitano | |
| 16 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
157 | 73,9% | 0,9% | 73,9% | nije pročitano | |
| 17 | Koceljeva · PROSTORIJE ĐURIĆ RATOMIRA - DONJI KRAJ Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
125 | 81,6% | 2,0% | 62,0% | nije pročitano | |
| 18 | Koceljeva · SREDNJA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
196 | 81,1% | 0,0% | 59,1% | nije pročitano |
|
| 19 | Koceljeva · SREDNJA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
275 | 78,5% | 1,4% | 46,5% | nije pročitano | |
| 20 | Koceljeva · SREDNJA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
599 | 74,8% | 2,2% | 47,9% | nije pročitano | |
| 21 | Koceljeva · SREDNJA ŠKOLA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
507 | 73,4% | 3,0% | 48,8% | nije pročitano | |
| 22 | Koceljeva · DOM KULTURE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
448 | 80,1% | 1,7% | 39,7% | nije pročitano | |
| 23 | Koceljeva · SKUPŠTINA OPŠTINE KOCELJEVA - SALA Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
918 | 84,9% | 2,3% | 49,3% | nije pročitano | |
| 24 | Koceljeva · DOM KULTURE - ŠAH KLUB Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
626 | 68,5% | 3,0% | 49,8% | nije pročitano | |
| 25 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
311 | 74,0% | 1,7% | 63,7% | nije pročitano | |
| 26 | Mali Bošnjak · ŠKOLSKI OBJEKAT OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
183 | 57,9% | 0,9% | 61,0% | nije pročitano |
|
| 27 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
238 | 78,6% | 1,6% | 63,0% | nije pročitano | |
| 28 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
162 | 67,3% | 1,8% | 65,4% | nije pročitano | |
| 29 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
211 | 64,9% | 2,2% | 54,5% | nije pročitano | |
| 30 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
222 | 63,5% | 0,7% | 64,3% | nije pročitano | |
| 31 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
215 | 74,0% | 2,5% | 59,4% | nije pročitano | |
| 32 | Subotica · ŠKOLSKI OBJEKAT OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
176 | 68,8% | 2,5% | 50,8% | nije pročitano |
|
| 33 | OŠ "MIĆA STANOJLOVIĆ" - IZDVOJENO ODELJENJE Kontrolori: rešenje nije moglo da se pročita automatski |
197 | 88,3% | 1,7% | 76,6% | nije pročitano |
Sve liste na svim biračkim mestima
Glasovi svake liste na svakom prebrojanom biračkom mestu, kao brojevi. Kolone su liste po redosledu na glasačkom listiću; njihovi nazivi su iznad tabele.
Cela tabela
- Aleksandar Vučić – Ujedinjena Srbija
- Ivica Dačić – Faktor stabilnosti! (SPS, Jedinstvena Srbija, SDPS, Zeleni Srbije)
- Studentska lista – Studenti pobeđuju
- Rasim Ljajić – Ljudski (SDP – CDP)
- Vajdasági Magyar Szövetség – dr. Pásztor Bálint – Savez vojvođanskih Mađara
- Usame Zukorlić (SPP) – Pokret za ujedinjenje
- Ruska stranka – Srbija u BRIKS-u – Slobodan Nikolić
- Autentična desnica – dr Miloš Jovanović (Novi DSS, Monarhisti, Srpska koalicija NADA …) – Odvažno srpski!
- Evropska Srbija – Marinika Tepić – Zdravko Ponoš (SSP, SRCE, Solidarnost …)
- SDA Sandžaka – Čuvari Sandžaka
- Bogoljub Karić – Pokret snaga Srbije – BK
- Liberalno zelena stranka – za slobodnu i čistiju Srbiju
- Biram pravdu – biram budućnost – koalicija Snaga – prof. dr Ferid Bulić – Vasilios Proveleggios
- Stranka rusko-srpskog jedinstva – Rusi i Srbi braća zauvek
- Ćale, ovo je za tebe – Petar Đurić – premijer Srbije
- Vladimir Gajić – Alternativa za Srbiju – Narodna stranka, Bunt – Prava Srbija
- Albanska koalicija – Koalicioni Shqiptar
- Majka Srbija – Gruda
| BM | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 118 | 3 | 77 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| 2 | 161 | 5 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | 250 | 3 | 51 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | 42 | 6 | 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | 50 | 5 | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | 128 | 7 | 96 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | 46 | 0 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 8 | 195 | 10 | 149 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | 75 | 0 | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 10 | 68 | 2 | 89 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | 142 | 4 | 69 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | 182 | 6 | 51 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | 171 | 7 | 107 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 14 | 44 | 1 | 31 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | 82 | 5 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | 85 | 5 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | 62 | 3 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18 | 94 | 5 | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | 99 | 5 | 106 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | 210 | 7 | 211 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | 176 | 7 | 167 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 22 | 140 | 10 | 193 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 23 | 375 | 15 | 349 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| 24 | 207 | 4 | 194 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 25 | 144 | 4 | 70 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 26 | 64 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27 | 116 | 7 | 56 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | 70 | 2 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | 73 | 2 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 30 | 90 | 3 | 42 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 31 | 92 | 5 | 53 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 32 | 60 | 4 | 54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 33 | 131 | 2 | 38 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ukupno | 4.042 | 154 | 2.800 | 1 | 0 | 4 | 9 | 67 | 9 | 0 | 33 | 3 | 0 | 7 | 1 | 6 | 1 | 8 |
Dokumenti izborne komisije
Zapisnici sa sednica, izveštaji, rešenja, odluke i obaveštenja opštinske izborne komisije, kako ih objavljuje RIK, po danu objavljivanja. Naslovi se ne prenose: pišu ih komisije i mogu sadržati imena.
- Zapisnici sa sednica: 18.9.2026. 21.9.2026. 1.10.2026. 6.10.2026. 9.10.2026. 14.10.2026. (1) 14.10.2026. (2) 19.10.2026. 27.10.2026. 3.11.2026. (1) 3.11.2026. (2) 4.11.2026. (1) 4.11.2026. (2)
- Izveštaji: 4.11.2026.
- Odluke: 15.10.2026. 19.10.2026. 27.10.2026. 2.11.2026.
- Obaveštenja: 22.10.2026. 2.11.2026.
Šta je i kada objavila ova komisija, pored ostalih
Kroz izbore
isti pokazatelji na svakim izborima na kojima je opština glasala, pored cele zemljeUkratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa celim izborima
- Upozorenja
- 9 od 33 biračkih mesta za proveru (27,3%; ukupno 8,1%)Mesta sa upozorenjem na bar jednim izborima: 13 · na bar dvoje: 4Nevažeći 1,9% (ukupno 1,3%) · 33. od 189 opština · veći nego na celim izborima na 3 od 3 izbora
- Izlaznost
- 71,8% · 3,0 poena više nego na celim izborima70. od 189 opština · ranije 71,1–72,5%
- Najviše glasova
- Ujedinjena Srbija 56,6% (ukupno 39,5%)Na 2 od 3 izbora prvi i na celim izborima
- Biračka mesta
- 34 (Predsednički 2022) → 33 · ne koristi se 1 · sa drugim brojem 3Upisanih 10.741 (Predsednički 2022) → 10.137, −5,6%Opština nije glasala na: Lokalni 2024, Pokrajinski 2023
- Zapisnici
- O posmatračima za 0 od 33 biračkih mesta
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ova opština
- Celi izbori
Svi izbori u opštiniJedan red za svake izbore na kojima je opština glasala, od najnovijih. Izbori u prvoj koloni vode do opštine na tim izborima, a broj za proveru do spiska tih mesta.
| Izbori | Biračkih mesta | Upisani birači | Glasali | Izlaznost | Nevažeći listići | Prva tri | Za proveru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parlamentarni 202625.10.2026. | 33 | 10.137 | 7.283 | 71,8% | 1,9% |
|
9 |
| Parlamentarni 202317.12.2023. | 34 | 10.638 | 7.561 | 71,1% | 3,6% |
|
4 |
| Predsednički 20223.4.2022. | 34 | 10.741 | 7.783 | 72,5% | 3,2% |
|
4 |
Biračka mesta kroz izbore34 mesta: na koliko izbora, pod kojim brojevima, koliko puta sa upozorenjem
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti.