Pomoravski upravni okrug · opština
Grad Jagodina
Biračkih mesta: 91 · Upisani birači: 62.932 · glasala na 3 izbora u arhivi · fid · Isti podaci kao JSON
Vreme u RIK-ovoj datoteci: 5.11.2026. 12:45 · Preuzeto: 6.11.2026. 04:26
Kako se opština poredi
sa celom zemljom i sa 19 opština slične veličine, seoskihIzlaznost
64,7%
zemlja 68,9% · slične 69,0% · 134. od 189
Mesta sa upozorenjem
5 od 91
5% · zemlja 8,2% · slične 9,8%
Nevažeći listići
1,3%
zemlja 1,3% · slične 1,3% · 119. od 189
Upisani birači
62.932
2023: 64.639 (−2,6%) · zemlja −1,6%
Slabe tačke
po redu važnosti za koordinatora; svaka je jedno pravilo, isto za svaku listu i opštinuUpozorenja na više izbora
3mesta
Isto mesto sa bar jednim upozorenjem na bar dva izbora u arhivi.
- BM 2 MESNA ZAJEDNICA · 2 od 3 izbora
- BM 24 OSNOVNA ŠKOLA · 2 od 3 izbora
- BM 49 DOM KULTURE · 2 od 3 izbora
Šta proveriti: Otvori stranu mesta: da li se ponavlja isto upozorenje i isti deo zapisnika. Isti odbor ili ista zgrada na više izbora vredi uporediti sa susednim mestima.
Ta mesta u „Mestima za praćenje“ →Jednoglasnost uz visoku izlaznost
0mesta
Jedna lista ima bar 80% važećih glasova uz izlaznost od bar 90% (pravilo „skoro jednoglasno“).
Ta mesta u „Za proveru“ →Bez kontrolora moje liste
9od 91 mesta sa pročitanim rešenjem
U rešenju o proširenom sastavu odbora lista 3 nema ni člana ni zamenika.
- Miloševo · BM 32, 33
- Vrba · BM 47
- Majur · BM 19
- Medojevac · BM 54
- Mišević · BM 6
Šta proveriti: Lista može da predloži člana i zamenika u prošireni sastav do roka iz vodiča; gde nema nikoga, neka kontrolor susednog mesta na dan izbora obiđe i ovo. Rokovi su u vodiču.
Spisak za teren (CSV) →Nagli rast upisanih
5mesta
Upisanih 15% više nego na prethodnim izborima istog mesta, preko rasta u ostatku opštine; preko 40% je verovatno novo područje i ne poredi se.
- BM 59 OSNOVNA ŠKOLA · Upisanih 331 → 463 (+40%); medijana promene u opštini −3%
- BM 2 MESNA ZAJEDNICA · Upisanih 995 → 1.286 (+29%); medijana promene u opštini −3%
- BM 49 DOM KULTURE · Upisanih 317 → 383 (+21%); medijana promene u opštini −3%
- BM 73 HALA SPORTOVA · Upisanih 1.422 → 1.700 (+20%); medijana promene u opštini −3%
- BM 24 OSNOVNA ŠKOLA · Upisanih 639 → 735 (+15%); medijana promene u opštini −3%
Šta proveriti: Broj upisanih je naglo porastao samo na ovom mestu. Proveri da li je područje mesta promenjeno (odluka o biračkim mestima) ili su upisani birači koji tu ne žive.
Ta mesta u „Za proveru“ →Izlaznost daleko od okoline
0mesta
Bar 20 poena iznad ili ispod ostalih biračkih mesta u istom naselju.
Ta mesta u „Za proveru“ →Nema primedbi, a brojke odskaču
5mesta
Mesta sa upozorenjem o papirima ili brojkama na kojima nijedna lista nije uložila primedbu uz zapisnik: tamo nije bilo nikoga da pita.
Šta proveriti: Pročitaj zapisnik: ko ga je potpisao, da li je odbor radio u punom sastavu i ima li primedbi u rubrici. Pitaj kontrolora liste zašto nije uložio primedbu.
Ta mesta u „Za proveru“ →Moja lista po mestima
koliko je lista osvojila na svakom mestu, od najjačeg ka najslabijem; crta je njen prosek u opštini (50,1%)iznad proseka opštineispodprosek opštinebez kontrolora moje liste
Rezultat u opštini
Glasalo je 40.745 od 62.932 upisanih birača · izlaznost 64,7% · nevažećih listića 1,3%
Glasovi i udeo u važećim glasovima u opštini, od najviše ka najmanje; pored je udeo u celoj zemlji.
- 3. Studentska lista20.15750,1% zemlja 53,7%
- 1. Ujedinjena Srbija14.65436,4% zemlja 39,5%
- 2. Faktor stabilnosti (Dačić)4.45711,1% zemlja 2,2%
Ostale liste sa manje od 1%: 15
- 8. Autentična desnica3150,8% zemlja 0,9%
- 11. Pokret snaga Srbije (Karić)1670,4% zemlja 0,5%
- 7. Ruska stranka1160,3% zemlja 0,1%
- 9. Evropska Srbija770,2% zemlja 0,3%
- 16. Alternativa za Srbiju (Gajić)670,2% zemlja 0,1%
- 18. Majka Srbija – Gruda550,1% zemlja 0,1%
- 14. Rusko-srpsko jedinstvo350,1% zemlja 0,1%
- 4. Ljudski (Ljajić)300,1% zemlja 0,5%
- 15. Ćale, ovo je za tebe240,1% zemlja 0,0%
- 12. Liberalno zelena stranka190,0% zemlja 0,1%
- 6. SPP (Zukorlić)110,0% zemlja 0,3%
- 5. SVM80,0% zemlja 0,8%
- 17. Albanska koalicija80,0% zemlja 0,6%
- 13. Biram pravdu (Bulić)70,0% zemlja 0,0%
- 10. SDA Sandžaka60,0% zemlja 0,3%
Kako je glasalo svako naselje
naselja po popisu 2022; manja naselja bez svog biračkog mesta glasaju u susednom i računaju se tamoOd 48 naselja, Ujedinjena Srbija je prva u 33 (Rakitovo, Strižilo, Glogovac, Vinorača, Bukovče, Miloševo, Kočino Selo, Lovci, Bagrdan, Šuljkovac, Novo Lanište, Deonica, Dobra Voda, Duboka, Donji Račnik, Dragoševac, Staro Lanište, Dražmirovac, Bunar, Siokovac, Rajkinac, Kovačevac, Ribnik, Belica, Lozovik, Donje Štiplje, Crnče, Vrba, Slatina, Vranovac, Mišević, Gornje Štiplje, Gornji Račnik); Studentska lista je prva u 13 (Jagodina, Ribare, Majur, Trnava, Voljavče, Dragocvet, Bresje, Kolare, Međureč, Mali Popović, Šantarovac, Medojevac, Lukar); Faktor stabilnosti (Dačić) je prva u 2 (Končarevo, Glavinci).
| Naselje | Mesta | Stanovnika 2022 | Upisani birači | Izlaznost | Prva lista | Moja lista |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jagodina | 32 | 34.892 | 33.498 | 67,0% | Studentska lista 59,1% | 59,1% |
| Ribare | 3 | 3.512 | 3.346 | 63,1% | Studentska lista 44,2% | 44,2% |
| Majur | 3 | 2.480 | 2.302 | 64,9% | Studentska lista 44,9% · tesno | 44,9% |
| Rakitovo | 2 | 1.741 | 1.877 | 60,7% | Ujedinjena Srbija 40,1% | 34,4% |
| Trnava | 2 | 2.394 | 1.840 | 66,0% | Studentska lista 49,4% | 49,4% |
| Voljavče | 2 | 1.703 | 1.645 | 64,0% | Studentska lista 51,5% | 51,5% |
| Končarevo | 3 | 1.565 | 1.432 | 71,0% | Faktor stabilnosti (Dačić) 48,8% | 25,7% |
| Strižilo | 2 | 225 | 1.279 | 13,0% | Ujedinjena Srbija 84,4% | 3,1% |
| Glogovac | 2 | 1.102 | 1.125 | 58,9% | Ujedinjena Srbija 48,6% | 42,2% |
| Vinorača | 1 | 1.084 | 951 | 64,9% | Ujedinjena Srbija 39,9% · tesno | 39,1% |
| Dragocvet | 1 | 978 | 944 | 65,3% | Studentska lista 46,8% | 46,8% |
| Bukovče | 1 | 834 | 801 | 63,7% | Ujedinjena Srbija 47,5% | 36,0% |
| Miloševo | 2 | 771 | 755 | 61,9% | Ujedinjena Srbija 45,5% · tesno | 41,3% |
| Kočino Selo | 1 | 743 | 690 | 73,0% | Ujedinjena Srbija 42,7% | 34,4% |
| Lovci | 1 | 637 | 670 | 50,3% | Ujedinjena Srbija 45,5% | 37,3% |
| Bagrdan | 1 | 645 | 664 | 59,5% | Ujedinjena Srbija 50,0% | 37,5% |
| Šuljkovac | 1 | 584 | 507 | 76,9% | Ujedinjena Srbija 50,7% | 33,9% |
| Novo Lanište | 1 | 507 | 494 | 62,3% | Ujedinjena Srbija 56,4% | 30,0% |
| Deonica | 1 | 524 | 490 | 60,8% | Ujedinjena Srbija 45,6% · tesno | 45,6% |
| Dobra Voda | 1 | 311 | 483 | 41,8% | Ujedinjena Srbija 60,9% | 24,8% |
| Bresje | 1 | 515 | 480 | 72,5% | Studentska lista 46,1% | 46,1% |
| Duboka | 1 | 439 | 475 | 64,0% | Ujedinjena Srbija 43,8% | 31,1% |
| Donji Račnik | 1 | 403 | 423 | 71,9% | Ujedinjena Srbija 43,5% | 25,6% |
| Dragoševac | 1 | 346 | 406 | 70,2% | Ujedinjena Srbija 40,2% · tesno | 35,9% |
| Glavinci | 1 | 410 | 380 | 80,0% | Faktor stabilnosti (Dačić) 38,5% | 29,7% |
| Staro Lanište | 1 | 417 | 376 | 67,0% | Ujedinjena Srbija 38,9% · tesno | 38,1% |
| Kolare | 1 | 396 | 368 | 75,3% | Studentska lista 48,9% | 48,9% |
| Dražmirovac | 1 | 311 | 365 | 51,5% | Ujedinjena Srbija 39,8% · tesno | 36,6% |
| Međureč | 1 | 359 | 325 | 69,2% | Studentska lista 37,8% · tesno | 37,8% |
| Bunar | 1 | 343 | 318 | 60,7% | Ujedinjena Srbija 45,2% · tesno | 42,0% |
| Siokovac | 1 | 315 | 313 | 59,4% | Ujedinjena Srbija 53,6% | 37,0% |
| Rajkinac | 1 | 300 | 301 | 61,8% | Ujedinjena Srbija 45,9% | 22,2% |
| Mali Popović | 1 | 265 | 287 | 71,4% | Studentska lista 42,2% | 42,2% |
| Šantarovac | 1 | 310 | 274 | 67,2% | Studentska lista 42,1% | 42,1% |
| Kovačevac | 1 | 269 | 242 | 75,2% | Ujedinjena Srbija 48,3% | 36,9% |
| Ribnik | 1 | 237 | 240 | 65,4% | Ujedinjena Srbija 41,3% | 32,3% |
| Belica | 1 | 266 | 233 | 71,2% | Ujedinjena Srbija 39,9% | 31,9% |
| Lozovik | 1 | 226 | 193 | 67,9% | Ujedinjena Srbija 36,4% · tesno | 32,6% |
| Donje Štiplje | 1 | 158 | 177 | 55,4% | Ujedinjena Srbija 47,9% | 29,8% |
| Crnče | 1 | 141 | 154 | 61,7% | Ujedinjena Srbija 48,4% | 36,8% |
| Vrba | 1 | 149 | 139 | 66,2% | Ujedinjena Srbija 48,9% | 43,3% |
| Slatina | 1 | 110 | 130 | 64,6% | Ujedinjena Srbija 57,8% | 32,5% |
| Medojevac | 1 | 119 | 113 | 66,4% | Studentska lista 43,8% | 43,8% |
| Vranovac | 1 | 113 | 102 | 70,6% | Ujedinjena Srbija 42,3% | 36,6% |
| Mišević | 1 | 112 | 97 | 59,8% | Ujedinjena Srbija 51,7% | 6,9% |
| Gornje Štiplje | 1 | 83 | 90 | 72,2% | Ujedinjena Srbija 47,7% | 12,3% |
| Lukar | 1 | 79 | 75 | 68,0% | Studentska lista 49,0% | 49,0% |
| Gornji Račnik | 1 | 62 | 63 | 52,4% | Ujedinjena Srbija 53,1% | 25,0% |
Biračka mesta
Biračkih mesta: 91 · za proveru: 5 · Kolone „moja lista“ i „kontrolor“ prate izbor na vrhu strane.
| BM | Naselje · mesto | Upisani birači | Izlaznost | Nevažeći listići | Moja lista | Kontrolor | Upozorenja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lovci · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 16, 18 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA LOVCI |
670 | 50,3% | 2,1% | 37,3% | član | |
| 2 | Voljavče · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11, 16, 18 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA VOLJAVČE 1 |
1.286 | 61,7% | 1,6% | 52,8% | član |
|
| 3 | Voljavče · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA VOLJAVČE 2 |
359 | 72,1% | 0,8% | 47,9% | član | |
| 4 | Lozovik · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA LOZOVIK |
193 | 67,9% | 1,5% | 32,6% | član | |
| 5 | Međureč · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 16 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA MEĐUREČ |
325 | 69,2% | 1,3% | 37,8% | član | |
| 6 | Mišević · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 16 · Adresa: DOM KULTURE MIŠEVIĆ |
97 | 59,8% | 0,0% | 6,9% | nema | |
| 7 | Ribare · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11, 16 · Adresa: DOM KULTURE RIBARE 1 |
1.060 | 55,1% | 1,4% | 49,1% | član | |
| 8 | Ribare · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8, 11, 16 · Adresa: DOM KULTURE RIBARE 2 |
1.665 | 66,4% | 1,0% | 43,6% | član | |
| 9 | Ribare · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA RIBARE 3 |
621 | 68,0% | 2,4% | 38,8% | član | |
| 10 | Glogovac · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8, 16 · Adresa: DOM KULTURE GLOGOVAC 1 |
775 | 54,6% | 1,7% | 43,3% | član | |
| 11 | Glogovac · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 18 · Adresa: DOM KULTURE GLOGOVAC 2 |
350 | 68,6% | 0,8% | 40,3% | član | |
| 12 | Dražmirovac · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11, 16 · Adresa: DOM KULTURE DRAŽMIROVAC |
365 | 51,5% | 1,1% | 36,6% | član | |
| 13 | Duboka · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8 · samo zamenik: 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA DUBOKA |
475 | 64,0% | 1,6% | 31,1% | član | |
| 14 | Dobra Voda · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA DOBRA VODA |
483 | 41,8% | 0,0% | 24,8% | član | |
| 15 | Rajkinac · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 16 · Adresa: DOM KULTURE RAJKINAC |
301 | 61,8% | 0,5% | 22,2% | član | |
| 16 | Mali Popović · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 16 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA MALI POPOVIĆ |
287 | 71,4% | 0,5% | 42,2% | član | |
| 17 | Majur · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 9, 11, 16, 18 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA MAJUR 1 |
1.330 | 63,2% | 1,3% | 46,6% | član | |
| 18 | Majur · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8, 16, 18 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA MAJUR 2 |
750 | 67,1% | 1,4% | 44,2% | član | |
| 19 | Majur · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 16 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA MAJUR 3 |
222 | 68,5% | 0,7% | 38,4% | nema | |
| 20 | Končarevo · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA KONČAREVO 1 |
827 | 68,6% | 0,7% | 29,5% | član | |
| 21 | Končarevo · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA KONČAREVO 2 |
267 | 77,5% | 0,5% | 22,3% | član | |
| 22 | Končarevo · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA KONČAREVO 3 |
338 | 71,9% | 0,8% | 19,9% | član | |
| 23 | Rakitovo · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 9, 11, 16, 18 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA RAKITOVO 1 |
1.142 | 56,7% | 0,3% | 36,0% | član | |
| 24 | Rakitovo · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA RAKITOVO 2 |
735 | 67,1% | 3,4% | 32,4% | član |
|
| 25 | Dragocvet · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 9, 16 · Adresa: DOM KULTURE DRAGOCVET |
944 | 65,3% | 1,1% | 46,8% | član | |
| 26 | Šuljkovac · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: DOM KULTURE ŠULJKOVAC |
507 | 76,9% | 1,8% | 33,9% | član | |
| 27 | Kovačevac · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 16 · Adresa: DOM KULTURE KOVAČEVAC |
242 | 75,2% | 3,3% | 36,9% | član | |
| 28 | Glavinci · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11, 16 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA GLAVINCI |
380 | 80,0% | 2,6% | 29,7% | član | |
| 29 | Bresje · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 18 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA BRESJE |
480 | 72,5% | 0,9% | 46,1% | član | |
| 30 | Kolare · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA KOLARE |
368 | 75,3% | 0,4% | 48,9% | član | |
| 31 | Vinorača · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 9, 16, 18 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA VINORAČA |
951 | 64,9% | 1,0% | 39,1% | član | |
| 32 | Miloševo · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 16 · Adresa: DOM KULTURE MILOŠEVO 1 |
494 | 57,1% | 2,8% | 39,4% | nema | |
| 33 | Miloševo · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2 · Adresa: DOM KULTURE MILOŠEVO 2 |
261 | 70,9% | 3,2% | 44,1% | nema | |
| 34 | Bagrdan · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 16 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA BAGRDAN |
664 | 59,5% | 0,8% | 37,5% | član | |
| 35 | Donji Račnik · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11, 16 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA DONJI RAČNIK |
423 | 71,9% | 1,0% | 25,6% | član | |
| 36 | Gornji Račnik · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA GORNJI RAČNIK |
63 | 52,4% | 3,0% | 25,0% | član | |
| 37 | Kočino Selo · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 16 · Adresa: DOM KULTURE KOČINO SELO |
690 | 73,0% | 1,4% | 34,4% | član | |
| 38 | Staro Lanište · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 4, 16 · samo zamenik: 3, 11 · Adresa: DOM KULTURE STARO LANIŠTE |
376 | 67,0% | 3,2% | 38,1% | zamenik | |
| 39 | Novo Lanište · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 4, 11, 18 · Adresa: DOM KULTURE NOVO LANIŠTE |
494 | 62,3% | 1,6% | 30,0% | nema | |
| 40 | Siokovac · MESNA KANCELARIJA Kontrolori: liste 1, 2, 3 · Adresa: MESNA KANCELARIJA SIOKOVAC |
313 | 59,4% | 2,7% | 37,0% | član | |
| 41 | Deonica · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 16 · Adresa: DOM KULTURE DEONICA |
490 | 60,8% | 0,7% | 45,6% | član | |
| 42 | Donje Štiplje · KLUB GRAĐANA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8 · Adresa: KLUB GRAĐANA DONJE ŠTIPLJE |
177 | 55,4% | 4,1% | 29,8% | član | |
| 43 | Gornje Štiplje · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA GORNJE ŠTIPLJE |
90 | 72,2% | 0,0% | 12,3% | član | |
| 44 | Vranovac · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 3, 8, 9 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA VRANOVAC |
102 | 70,6% | 1,4% | 36,6% | član | |
| 45 | Bunar · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8, 9 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA BUNAR |
318 | 60,7% | 2,6% | 42,0% | član | |
| 46 | Belica · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 16 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA BELICA |
233 | 71,2% | 1,8% | 31,9% | član | |
| 47 | Vrba · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA VRBA |
139 | 66,2% | 2,2% | 43,3% | nema | |
| 48 | Strižilo · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 16 · Adresa: DOM KULTURE STRIŽILO 1 |
896 | 9,6% | 3,5% | 2,4% | član | |
| 49 | Strižilo · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 16 · Adresa: DOM KULTURE STRIŽILO 2 |
383 | 20,9% | 3,8% | 3,9% | član |
|
| 50 | Crnče · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 16 · Adresa: DOM KULTURE CRNČE |
154 | 61,7% | 0,0% | 36,8% | nema | |
| 51 | Šantarovac · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA ŠANTAROVAC |
274 | 67,2% | 0,5% | 42,1% | član | |
| 52 | Lukar · KLUB PENZIONERA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11, 16 · Adresa: KLUB PENZIONERA LUKAR |
75 | 68,0% | 0,0% | 49,0% | član | |
| 53 | Dragoševac · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 9, 11, 16 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA DRAGOŠEVAC |
406 | 70,2% | 1,4% | 35,9% | član | |
| 54 | Medojevac · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 8 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA MEDOJEVAC |
113 | 66,4% | 2,7% | 43,8% | nema | |
| 55 | Slatina · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 16 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA SLATINA |
130 | 64,6% | 1,2% | 32,5% | nema | |
| 56 | Bukovče · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 11, 16 · Adresa: DOM KULTURE BUKOVČE |
801 | 63,7% | 1,4% | 36,0% | član | |
| 57 | Ribnik · MESNA ZAJEDNICA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA RIBNIK |
240 | 65,4% | 1,3% | 32,3% | član | |
| 58 | Trnava · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA TRNAVA SELO |
1.377 | 70,1% | 1,3% | 53,5% | član | |
| 59 | Trnava · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA NOVO NASELJE TRNAVA |
463 | 53,8% | 1,6% | 33,5% | član |
|
| 60 | Jagodina · OŠ "17. OKTOBAR" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8, 16, 18 · Adresa: OŠ "17. OKTOBAR" TESLINA BR. 1, JAGODINA CENTAR 1 |
1.574 | 67,4% | 0,6% | 61,3% | član | |
| 61 | Jagodina · GIMNAZIJA "SVETOZAR MARKOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8, 9, 16 · Adresa: GIMNAZIJA "SVETOZAR MARKOVIĆ" SLOBODANA PENEZIĆA KRCUNA BR. 1 |
739 | 73,9% | 0,7% | 68,6% | član | |
| 62 | Jagodina · BIVŠA MESNA ZAJEDNICA "CENTAR" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8, 9, 18 · Adresa: BIVŠA MESNA ZAJEDNICA"CENTAR" BOŠKA ĐURIČIĆA BR. 8, JAGODINA |
845 | 65,1% | 1,5% | 61,3% | član | |
| 63 | Jagodina · KOMERCIJALA FABRIKE KABLOVA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 16, 18 · Adresa: KOMERCIJALA FABRIKE KABLOVA GINE PAJEVIĆA BR. 8, JAGODINA, CENTAR 4 |
802 | 72,8% | 1,2% | 59,1% | član | |
| 64 | Jagodina · FILIJALA NACIONALNE SLUŽBE ZA ZAPOŠLJAVANJE JAGODINA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 16, 18 · Adresa: FILIJALA NACIONALNE SLUŽBE ZA ZAPOŠLJAVANJE, JAGODINA, CENTAR 5 |
792 | 71,7% | 1,4% | 58,4% | član | |
| 65 | Jagodina · ZGRADA KATASTRA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 16 · Adresa: ZGRADA KATASTRA KRALJA PETRA ! BR. A JAGODINA, CENTAR 6 |
1.391 | 67,7% | 0,6% | 65,0% | član | |
| 66 | Jagodina · DEČIJI VRTIĆ "BAMBI" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8, 9, 11, 16 · Adresa: DEČIJI VRTIĆ "BAMBI" VOJVOĐANSKA BB, JAGODINA, PIVARA 1 |
1.280 | 70,2% | 1,1% | 59,4% | član | |
| 67 | Jagodina · DEČIJI VRTIĆ "BAMBI" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 11, 16 · Adresa: DEČIJI VRTIĆ "BAMBI" VOJVOĐANSKA BB, JAGODINA, PIVARA 2 |
1.153 | 66,1% | 1,2% | 58,7% | član | |
| 68 | Jagodina · MZ "PIVARA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 16, 18 · Adresa: MZ "PIVARA" RADOJICE SOLUNCA BB, JAGODINA, PIVARA 3 |
1.006 | 66,0% | 1,2% | 58,8% | član | |
| 69 | Jagodina · OŠ "MILAN MIJALKOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 9, 11, 16, 18 · Adresa: OŠ "MILANA MIJALKOVIĆ" MILUNKE SAVIĆ BR. 1, JAGODINA, PIVARA 4 |
1.178 | 72,9% | 1,5% | 65,1% | član | |
| 70 | Jagodina · SALA VIŠEG SUDA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11, 16 · Adresa: SALA VIŠEG SUDA KNEGINJE MILICE BR. 84, JAGODINA, STADION 1 |
947 | 69,2% | 1,4% | 65,8% | član | |
| 71 | Jagodina · SALA SKUPŠTINE GRADA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 11 · Adresa: SALA SKUPŠTINE GRADA KRALJA PETRA I BR. 6, JAGODINA, STADION 2 |
542 | 63,1% | 1,2% | 64,5% | član | |
| 72 | Jagodina · MZ "STADION" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 16, 18 · Adresa: MZ "STADION" BRAĆE DIRAK BR. 46, JAGODINA, STADION 3 |
1.719 | 58,1% | 2,2% | 61,8% | član | |
| 73 | Jagodina · HALA SPORTOVA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 9, 16 · Adresa: HALA SPORTOVA BRAĆE DIRAK BB, JAGODINA, STADION 4 |
1.700 | 64,5% | 0,8% | 58,1% | član |
|
| 74 | Jagodina · MZ "VAŠARIŠTE" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8, 9, 16 · Adresa: MZ ""VAŠARIŠTE" KNEZA LAZARA 58, JAGODINA, VAŠARIŠTE 1 |
1.167 | 63,8% | 1,8% | 53,9% | član | |
| 75 | Jagodina · DEČIJI VRTIĆ "PČELICE" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8, 16, 18 · Adresa: DEČIJI VRTIĆ "PČELICE" BRANKA KRSMANOVIĆA BE, JAGODINA |
1.443 | 65,9% | 0,8% | 60,4% | član | |
| 76 | Jagodina · OŠ "RADA MILJKOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8, 11 · Adresa: OŠ "RADA MILJKOVIĆ" KNEZA LAZARA BE, JAGODINA,VAŠARIŠTE 3 |
1.308 | 65,4% | 0,4% | 56,3% | član | |
| 77 | Jagodina · DOM PENZIONERA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 9, 16 · Adresa: DOM PENZIONERA ĐURE JAKŠIĆA BR. 27, JAGODINA, VAŠARIŠTE 4 |
1.474 | 66,4% | 1,4% | 58,6% | član | |
| 78 | Jagodina · PEDAGOŠKI FAKULTET Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8, 11, 16, 18 · Adresa: PEDAGOŠKI FAKULTET MILANA MIJALKOVIĆA BR. 14, JAGODINA, LEVAČ 1 |
853 | 72,2% | 0,5% | 63,5% | član | |
| 79 | Jagodina · OŠ "BOŠKO ĐURIČIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 9 · Adresa: OŠ "BOŠKO ĐURIČIĆ" MILANA MIJALKOVIĆA BR. 15, JAGODINA, LEVAČ 2 |
1.017 | 69,0% | 1,4% | 62,7% | član | |
| 80 | Jagodina · MZ "LEVAČ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 9, 16, 18 · Adresa: MZ ""LEVAČ", 7. JULA 11, JAGODINA LEVAČ 3 |
1.552 | 64,7% | 0,9% | 50,1% | član | |
| 81 | Jagodina · OŠ "GORAN OSTOJIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 16, 18 · Adresa: OŠ "GORAN OSTOJIĆ" ZELENGORA BB, JAGODINA, LEVAČ 4 |
953 | 67,4% | 1,2% | 60,4% | član | |
| 82 | Jagodina · DOM UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 9, 11 · Adresa: DOM UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA BRANKA RADIČEVIĆA BR. 1, JAGODINA |
824 | 66,1% | 0,9% | 58,1% | član | |
| 83 | Jagodina · DOM UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · Adresa: DOM UČENIKA SREDNJIH ŠKOLA BRANKA RADIČEVIĆA BR. 1 |
1.050 | 69,8% | 0,7% | 59,1% | član | |
| 84 | Jagodina · PEDAGOŠKI FAKULTET Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11, 16 · Adresa: PEDAGOŠKI FAKULTET MILANA MIJALKOVIĆA BR. 14, JAGODINA, TABANE 3 |
1.325 | 65,4% | 2,2% | 55,5% | član | |
| 85 | Jagodina · PEDAGOŠKI FAKULTET Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11, 16 · Adresa: PEDAGOŠKI FAKULTET, MILANA MIJALKOVIĆA BR. 14, JAGODINA, TABANE 4 |
473 | 72,9% | 0,9% | 58,8% | član | |
| 86 | Jagodina · VRTIĆ "LEPTIRIĆ" NA STRELIŠTU Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11, 16 · Adresa: VRTIĆ "LEPTIRIĆ" , NA STRELIŠTU ŽIVORADA KOSTIĆA BB, JAGODINA |
900 | 66,8% | 1,7% | 57,7% | član | |
| 87 | Jagodina · VRTIĆ "LEPTIRIĆ" NA STRELIŠTU Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 9, 11, 16 · Adresa: VRTIĆ "LEPTIRIĆ" NA STRELIŠTU ŽIVORADA KOSTIĆA BB, JAGODINA |
757 | 65,7% | 1,4% | 51,0% | član | |
| 88 | Jagodina · OSNOVNA ŠKOLA NA STRELIŠTU Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · samo zamenik: 9 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA NA STRELIŠTU IVE ANDRIĆA BB, JAGODINA, STRELIŠTE 3 |
813 | 70,5% | 1,6% | 58,5% | član | |
| 89 | Jagodina · OSNOVNA ŠKOLA NA STRELIŠTU Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 9, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA NA STRELIŠTU IVE ANDRIĆA BB, JAGODINA, STRELIŠTE 4 |
797 | 63,5% | 1,6% | 66,5% | član | |
| 90 | Jagodina · MZ "ĐURĐEVO BRDO" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 9, 11, 16 · Adresa: MZ"ĐURĐEVO BRDO" KOLONIJA, ĐURĐEVO BRDO, JAGODINA |
926 | 66,0% | 1,8% | 41,2% | član | |
| 91 | Jagodina · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA KOLONIJA, ĐURĐEVO BRDO, JAGODINA |
198 | 73,2% | 0,7% | 38,2% | član |
Sve liste na svim biračkim mestima
Glasovi svake liste na svakom prebrojanom biračkom mestu, kao brojevi. Kolone su liste po redosledu na glasačkom listiću; njihovi nazivi su iznad tabele.
Cela tabela
- Aleksandar Vučić – Ujedinjena Srbija
- Ivica Dačić – Faktor stabilnosti! (SPS, Jedinstvena Srbija, SDPS, Zeleni Srbije)
- Studentska lista – Studenti pobeđuju
- Rasim Ljajić – Ljudski (SDP – CDP)
- Vajdasági Magyar Szövetség – dr. Pásztor Bálint – Savez vojvođanskih Mađara
- Usame Zukorlić (SPP) – Pokret za ujedinjenje
- Ruska stranka – Srbija u BRIKS-u – Slobodan Nikolić
- Autentična desnica – dr Miloš Jovanović (Novi DSS, Monarhisti, Srpska koalicija NADA …) – Odvažno srpski!
- Evropska Srbija – Marinika Tepić – Zdravko Ponoš (SSP, SRCE, Solidarnost …)
- SDA Sandžaka – Čuvari Sandžaka
- Bogoljub Karić – Pokret snaga Srbije – BK
- Liberalno zelena stranka – za slobodnu i čistiju Srbiju
- Biram pravdu – biram budućnost – koalicija Snaga – prof. dr Ferid Bulić – Vasilios Proveleggios
- Stranka rusko-srpskog jedinstva – Rusi i Srbi braća zauvek
- Ćale, ovo je za tebe – Petar Đurić – premijer Srbije
- Vladimir Gajić – Alternativa za Srbiju – Narodna stranka, Bunt – Prava Srbija
- Albanska koalicija – Koalicioni Shqiptar
- Majka Srbija – Gruda
| BM | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 150 | 40 | 123 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2 | 293 | 55 | 412 | 1 | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 |
| 3 | 106 | 22 | 123 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 4 | 47 | 37 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 5 | 74 | 58 | 84 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | 30 | 24 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | 192 | 91 | 283 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | 440 | 151 | 477 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | 1 | 0 | 12 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 9 | 174 | 72 | 160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 10 | 197 | 31 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
| 11 | 121 | 15 | 96 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | 74 | 41 | 68 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | 131 | 63 | 93 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 14 | 123 | 23 | 50 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | 85 | 55 | 41 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 16 | 69 | 41 | 86 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | 341 | 87 | 386 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 18 | 235 | 31 | 219 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 19 | 70 | 23 | 58 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | 132 | 251 | 166 | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 21 | 38 | 121 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | 70 | 121 | 48 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 23 | 256 | 144 | 232 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 24 | 193 | 125 | 154 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25 | 254 | 56 | 285 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| 26 | 194 | 52 | 130 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 27 | 85 | 25 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 28 | 86 | 114 | 88 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| 29 | 138 | 39 | 159 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 30 | 87 | 49 | 135 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 31 | 244 | 114 | 239 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 |
| 32 | 129 | 33 | 108 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 33 | 77 | 18 | 79 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 34 | 196 | 38 | 147 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 35 | 131 | 88 | 77 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 36 | 17 | 6 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37 | 212 | 112 | 171 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 38 | 95 | 51 | 93 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 39 | 171 | 33 | 91 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 40 | 97 | 15 | 67 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 41 | 135 | 22 | 135 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 42 | 45 | 19 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 43 | 31 | 25 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 44 | 30 | 11 | 26 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 45 | 85 | 24 | 79 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 46 | 65 | 46 | 52 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 47 | 44 | 5 | 39 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 48 | 68 | 11 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 49 | 67 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 50 | 46 | 14 | 35 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 51 | 58 | 46 | 77 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 52 | 20 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 53 | 113 | 60 | 101 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 54 | 26 | 11 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 55 | 48 | 8 | 27 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 56 | 239 | 73 | 181 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 |
| 57 | 64 | 38 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 58 | 363 | 56 | 509 | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 2 |
| 59 | 136 | 21 | 82 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 60 | 322 | 63 | 647 | 0 | 2 | 0 | 3 | 9 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
| 61 | 142 | 19 | 372 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 62 | 171 | 30 | 332 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 63 | 185 | 39 | 341 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 64 | 190 | 29 | 327 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
| 65 | 243 | 57 | 608 | 2 | 2 | 0 | 5 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 |
| 66 | 282 | 49 | 528 | 2 | 0 | 1 | 2 | 10 | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 4 |
| 67 | 232 | 50 | 442 | 0 | 0 | 0 | 3 | 8 | 5 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 |
| 68 | 212 | 40 | 386 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 69 | 223 | 45 | 551 | 0 | 0 | 0 | 4 | 10 | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| 70 | 179 | 24 | 425 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 71 | 94 | 17 | 218 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 72 | 286 | 62 | 603 | 0 | 0 | 0 | 5 | 9 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 |
| 73 | 340 | 82 | 632 | 1 | 1 | 1 | 6 | 7 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 74 | 255 | 60 | 393 | 1 | 0 | 0 | 2 | 8 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 |
| 75 | 291 | 48 | 570 | 2 | 0 | 0 | 1 | 12 | 3 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 4 |
| 76 | 284 | 66 | 480 | 0 | 0 | 0 | 3 | 10 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 77 | 314 | 69 | 564 | 0 | 0 | 0 | 1 | 10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 78 | 180 | 38 | 389 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 79 | 207 | 35 | 434 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 80 | 411 | 70 | 498 | 0 | 1 | 0 | 1 | 8 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| 81 | 179 | 50 | 383 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 82 | 186 | 28 | 314 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 83 | 246 | 42 | 430 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 84 | 291 | 57 | 471 | 2 | 0 | 0 | 4 | 7 | 3 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 |
| 85 | 110 | 25 | 201 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 86 | 192 | 39 | 341 | 1 | 1 | 0 | 1 | 10 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 87 | 199 | 29 | 250 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 88 | 194 | 27 | 330 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 |
| 89 | 132 | 21 | 331 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 |
| 90 | 282 | 59 | 247 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 91 | 63 | 22 | 55 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Ukupno | 14.654 | 4.457 | 20.157 | 30 | 8 | 11 | 116 | 315 | 77 | 6 | 167 | 19 | 7 | 35 | 24 | 67 | 8 | 55 |
Kontrolori u biračkim odborima
Koje liste su imenovale člana biračkog odbora u proširenom sastavu, prema rešenjima izbornih komisija koja objavljuje RIK. To je stanje pre izbornog dana: ko je stvarno bio prisutan piše u zapisniku. Rešenja su uglavnom skenirana i čitaju se automatski, pa poneko može da nedostaje ili da bude pogrešno pročitano.
Biračkih mesta sa pročitanim rešenjem: 91 od 91
| Br. | Izborna lista | Članova | Zamenika | Kontrolora ukupno | Kontrolora ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujedinjena Srbija | 91 | 91 | 182 | |
| 2 | Faktor stabilnosti (Dačić) | 90 | 89 | 179 | |
| 3 | Studentska lista | 81 | 68 | 149 | |
| 16 | Alternativa za Srbiju (Gajić) | 69 | 44 | 113 | |
| 8 | Autentična desnica | 39 | 31 | 70 | |
| 11 | Pokret snaga Srbije (Karić) | 37 | 25 | 62 | |
| 4 | Ljudski (Ljajić) | 30 | 12 | 42 | |
| 18 | Majka Srbija – Gruda | 20 | 12 | 32 | |
| 9 | Evropska Srbija | 21 | 3 | 24 | |
| 5 | SVM | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | SPP (Zukorlić) | 0 | 0 | 0 | |
| 7 | Ruska stranka | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | SDA Sandžaka | 0 | 0 | 0 | |
| 12 | Liberalno zelena stranka | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | Biram pravdu (Bulić) | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | Rusko-srpsko jedinstvo | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Ćale, ovo je za tebe | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Albanska koalicija | 0 | 0 | 0 |
Dokumenti izborne komisije
Zapisnici sa sednica, izveštaji, rešenja, odluke i obaveštenja opštinske izborne komisije, kako ih objavljuje RIK, po danu objavljivanja. Naslovi se ne prenose: pišu ih komisije i mogu sadržati imena.
- Zapisnici sa sednica: 1.10.2026. (1) 1.10.2026. (2) 2.10.2026. (1) 2.10.2026. (2) 13.10.2026. (1) 13.10.2026. (2) 13.10.2026. (3) 15.10.2026. 18.10.2026. (1) 18.10.2026. (2) 23.10.2026. (1) 23.10.2026. (2) 29.10.2026. (1) 29.10.2026. (2) 30.10.2026.
- Izveštaji: 28.10.2026.
- Rešenja: 20.10.2026. 23.10.2026. (1) 23.10.2026. (2) 23.10.2026. (3) 23.10.2026. (4) 23.10.2026. (5) 23.10.2026. (6) 23.10.2026. (7) 23.10.2026. (8) 23.10.2026. (9) 23.10.2026. (10) 23.10.2026. (11) 23.10.2026. (12) 23.10.2026. (13) 23.10.2026. (14) 23.10.2026. (15) 23.10.2026. (16) 23.10.2026. (17) 23.10.2026. (18) 23.10.2026. (19) 23.10.2026. (20) 23.10.2026. (21) 23.10.2026. (22) 23.10.2026. (23) 23.10.2026. (24) 23.10.2026. (25) 23.10.2026. (26) 23.10.2026. (27) 23.10.2026. (28) 30.10.2026.
- Obaveštenja: 24.10.2026.
Šta je i kada objavila ova komisija, pored ostalih
Kroz izbore
isti pokazatelji na svakim izborima na kojima je opština glasala, pored cele zemljeUkratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa celim izborima
- Upozorenja
- 5 od 91 biračkih mesta za proveru (5,5%; ukupno 8,1%)Mesta sa upozorenjem na bar jednim izborima: 12 · na bar dvoje: 3Nevažeći 1,3% (ukupno 1,3%) · 119. od 189 opština · veći nego na celim izborima na 2 od 3 izbora
- Izlaznost
- 64,7% · 4,1 poena manje nego na celim izborima134. od 189 opština · ranije 52,9–55,0%
- Najviše glasova
- Studentska lista 50,1% (ukupno 53,7%)Na svim izborima prvi i na celim izborima
- Biračka mesta
- 91 (Predsednički 2022) → 91Upisanih 64.880 (Predsednički 2022) → 62.932, −3,0%Opština nije glasala na: Lokalni 2024, Pokrajinski 2023
- Zapisnici
- O posmatračima za 0 od 91 biračkih mesta
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ova opština
- Celi izbori
Svi izbori u opštiniJedan red za svake izbore na kojima je opština glasala, od najnovijih. Izbori u prvoj koloni vode do opštine na tim izborima, a broj za proveru do spiska tih mesta.
| Izbori | Biračkih mesta | Upisani birači | Glasali | Izlaznost | Nevažeći listići | Prva tri | Za proveru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parlamentarni 202625.10.2026. | 91 | 62.932 | 40.745 | 64,7% | 1,3% |
|
5 |
| Parlamentarni 202317.12.2023. | 91 | 64.639 | 34.168 | 52,9% | 4,5% |
|
9 |
| Predsednički 20223.4.2022. | 91 | 64.880 | 35.660 | 55,0% | 2,6% |
|
1 |
Biračka mesta kroz izbore91 mesta: na koliko izbora, pod kojim brojevima, koliko puta sa upozorenjem
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti.