Severnobanatski upravni okrug · opština
Čoka
Biračkih mesta: 22 · Upisani birači: 8.425 · glasala na 4 izbora u arhivi · fid · Isti podaci kao JSON
Vreme u RIK-ovoj datoteci: 5.11.2026. 12:45 · Preuzeto: 6.11.2026. 04:26
Kako se opština poredi
sa celom zemljom i sa 63 opština slične veličine, seoskihIzlaznost
64,0%
zemlja 68,9% · slične 66,1% · 136. od 189
Mesta sa upozorenjem
1 od 22
5% · zemlja 8,2% · slične 6,7%
Nevažeći listići
2,0%
zemlja 1,3% · slične 1,7% · 24. od 189
Upisani birači
8.425
2023: 8.816 (−4,4%) · zemlja −1,6%
Slabe tačke
po redu važnosti za koordinatora; svaka je jedno pravilo, isto za svaku listu i opštinuUpozorenja na više izbora
0mesta
Isto mesto sa bar jednim upozorenjem na bar dva izbora u arhivi.
Ta mesta u „Mestima za praćenje“ →Jednoglasnost uz visoku izlaznost
0mesta
Jedna lista ima bar 80% važećih glasova uz izlaznost od bar 90% (pravilo „skoro jednoglasno“).
Ta mesta u „Za proveru“ →Bez kontrolora moje liste
0od 22 mesta sa pročitanim rešenjem
U rešenju o proširenom sastavu odbora lista 1 nema ni člana ni zamenika.
Spisak za teren (CSV) →Nagli rast upisanih
0mesta
Upisanih 15% više nego na prethodnim izborima istog mesta, preko rasta u ostatku opštine; preko 40% je verovatno novo područje i ne poredi se.
Ta mesta u „Za proveru“ →Izlaznost daleko od okoline
0mesta
Bar 20 poena iznad ili ispod ostalih biračkih mesta u istom naselju.
Ta mesta u „Za proveru“ →Nema primedbi, a brojke odskaču
0mesta
Mesta sa upozorenjem o papirima ili brojkama na kojima nijedna lista nije uložila primedbu uz zapisnik: tamo nije bilo nikoga da pita.
- Na svakom mestu sa takvim upozorenjem postoji primedba.
Moja lista po mestima
koliko je lista osvojila na svakom mestu, od najjačeg ka najslabijem; crta je njen prosek u opštini (45,6%)iznad proseka opštineispodprosek opštinebez kontrolora moje liste
Rezultat u opštini
Glasalo je 5.389 od 8.425 upisanih birača · izlaznost 64,0% · nevažećih listića 2,0%
Glasovi i udeo u važećim glasovima u opštini, od najviše ka najmanje; pored je udeo u celoj zemlji.
- 1. Ujedinjena Srbija2.40645,6% zemlja 39,5%
- 3. Studentska lista1.98337,6% zemlja 53,7%
- 5. SVM76614,5% zemlja 0,8%
Ostale liste sa manje od 1%: 15
- 2. Faktor stabilnosti (Dačić)450,9% zemlja 2,2%
- 8. Autentična desnica250,5% zemlja 0,9%
- 11. Pokret snaga Srbije (Karić)170,3% zemlja 0,5%
- 7. Ruska stranka60,1% zemlja 0,1%
- 9. Evropska Srbija60,1% zemlja 0,3%
- 15. Ćale, ovo je za tebe50,1% zemlja 0,0%
- 18. Majka Srbija – Gruda50,1% zemlja 0,1%
- 14. Rusko-srpsko jedinstvo40,1% zemlja 0,1%
- 4. Ljudski (Ljajić)20,0% zemlja 0,5%
- 6. SPP (Zukorlić)20,0% zemlja 0,3%
- 12. Liberalno zelena stranka20,0% zemlja 0,1%
- 13. Biram pravdu (Bulić)20,0% zemlja 0,0%
- 16. Alternativa za Srbiju (Gajić)20,0% zemlja 0,1%
- 10. SDA Sandžaka10,0% zemlja 0,3%
- 17. Albanska koalicija10,0% zemlja 0,6%
Kako je glasalo svako naselje
naselja po popisu 2022; manja naselja bez svog biračkog mesta glasaju u susednom i računaju se tamoOd 7 naselja, Ujedinjena Srbija je prva u 5 (Ostojićevo, Padej, Sanad, Jazovo, Banatski Monoštor); Studentska lista je prva u jednom (Čoka); SVM je prva u jednom (Vrbica).
| Naselje | Mesta | Stanovnika 2022 | Upisani birači | Izlaznost | Prva lista | Moja lista |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Čoka | 9 | 3.119 | 3.552 | 65,7% | Studentska lista 42,8% · tesno | 39,4% |
| Ostojićevo | 4 | 1.800 | 1.657 | 68,1% | Ujedinjena Srbija 54,2% | 54,2% |
| Padej | 3 | 1.716 | 1.169 | 53,0% | Ujedinjena Srbija 43,1% | 43,1% |
| Sanad | 2 | 906 | 760 | 75,7% | Ujedinjena Srbija 58,3% | 58,3% |
| Jazovo | 1 | 517 | 504 | 59,7% | Ujedinjena Srbija 57,9% | 57,9% |
| Vrbica | 1 | 141 | 155 | 58,7% | SVM 38,9% | 27,8% |
| Banatski Monoštor | 1 | 62 | 53 | 75,5% | Ujedinjena Srbija 43,6% | 43,6% |
| (naselje nije utvrđeno) | 1 | – | 575 | 52,7% | Ujedinjena Srbija 35,2% · tesno | 35,2% |
Biračka mesta
Biračkih mesta: 22 · za proveru: 1 · Kolone „moja lista“ i „kontrolor“ prate izbor na vrhu strane.
| BM | Naselje · mesto | Upisani birači | Izlaznost | Nevažeći listići | Moja lista | Kontrolor | Upozorenja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vrbica · OMLADINSKI DOM Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 11, 12, 15 · Adresa: Omladinski dom, Vrbica, Maršala Tita br. 94 |
155 | 58,7% | 1,1% | 27,8% | član | |
| 2 | Jazovo · DOBROVOLJNO VATROGASNO DRUŠTVO Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 15, 17 · Adresa: Dobrovoljno vatrogasno društvo, Jazovo, Maršala Tita br. 122 |
504 | 59,7% | 1,3% | 57,9% | član | |
| 3 | Ostojićevo · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 11, 12, 15, 17 · Adresa: Osnovna škola, Ostojićevo, Maršala Tita br. 54 |
414 | 64,0% | 0,8% | 55,5% | član | |
| 4 | Ostojićevo · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 11, 12, 15, 17 · Adresa: Osnovna škola, Ostojićevo, Maršala Tita br. 54 |
483 | 77,2% | 1,3% | 51,1% | član | |
| 5 | Ostojićevo · LOVAČKI DOM Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 11, 12, 15, 17 · Adresa: Lovački dom, Ostojićevo, Maršala Tita br. 37 |
180 | 64,4% | 0,0% | 65,5% | član | |
| 6 | Ostojićevo · MESNA KANCELARIJA - SALA ZA VENČANJE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 15 · Adresa: Mesna kancelarija - sala za venčanje, Ostojićevo, Maršala Tita br. 55 |
580 | 64,5% | 4,0% | 52,6% | član | |
| 7 | Padej · DVD "PADEJ" Kontrolori: liste 1, 2, 5, 7, 12, 14, 17 · Adresa: DVD "Padej", Padej, Žarka Zrenjanin bb |
316 | 57,6% | 2,7% | 39,5% | član | |
| 8 | Padej · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 15 · Adresa: Osnovna škola, Padej, Maršala Tita br. 45 |
573 | 53,9% | 2,3% | 40,4% | član | |
| 9 | Padej · MESNA KANCELARIJA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 15, 17 · Adresa: Mesna kancelarija, Padej, Maršala Tita br. 46 |
280 | 45,7% | 1,6% | 54,8% | član | |
| 10 | MESNA KANCELARIJA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 15, 17 |
575 | 52,7% | 1,7% | 35,2% | član | |
| 11 | Sanad · MESNA KANCELARIJA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 15, 17 · Adresa: Mesna kancelarija, Sanad, Maršala Tita br. 53 |
261 | 73,6% | 3,1% | 66,7% | član | |
| 12 | Sanad · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 17 · Adresa: Osnovna škola, Sanad, Ma r šala Tita br. 55 |
499 | 76,8% | 1,3% | 54,2% | član | |
| 13 | Čoka · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 15, 17 · Adresa: Osnovna škola, U12na Bar.a, JNA 6D, 40 |
296 | 70,6% | 0,5% | 50,5% | član | |
| 14 | Čoka · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 15 · Adresa: Osnovna škola, Čoka, Branka Radičevića br. 11 |
404 | 57,4% | 2,2% | 33,9% | član | |
| 15 | Čoka · PU "RADOST" - FISKULTURNA SALA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 15 · Adresa: PU "Radost" - Fiskulturna sala, Čoka, Maršala Tita 66 |
343 | 59,8% | 3,4% | 32,3% | član |
|
| 16 | Čoka · DOM KULTURE - HOL Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 15 · Adresa: Dom kulture - hol, Čoka, Maršala Tita br. 2 |
567 | 70,9% | 1,2% | 43,1% | član | |
| 17 | Čoka · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 15 · Adresa: Osnovna škola, Čoka, Branka Radičevića br. 11 |
351 | 74,1% | 2,7% | 42,3% | član | |
| 18 | Čoka · SREDNJA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 15 · Adresa: Srednja škola, Čoka, Moše Pijade br. 28 |
564 | 67,2% | 2,1% | 44,2% | član | |
| 19 | Čoka · DVD "ČOKA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 15 · Adresa: DVD "Čoka", Čoka, Senćanska br. 1 |
319 | 63,6% | 1,5% | 40,5% | član | |
| 20 | Čoka · KUD "SVETI SAVA" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 15, 17 · Adresa: KUD "Sver i Sa v a" Čo ka, Čoka, Poti ska br. 24 |
306 | 63,7% | 3,6% | 34,6% | član | |
| 21 | Čoka · PU "RADOST" - HOL Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 15, 17 · Adresa: PU "Radost" - hol, Čoka, Maršala Tita 66 |
402 | 61,4% | 3,2% | 26,8% | član | |
| 22 | Banatski Monoštor · OMLADINSKI DOM Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12, 14, 15, 17 · Adresa: Omladinski dom, Banatski Monoštor, Petefi Šandora br. 55 |
53 | 75,5% | 2,5% | 43,6% | član |
Sve liste na svim biračkim mestima
Glasovi svake liste na svakom prebrojanom biračkom mestu, kao brojevi. Kolone su liste po redosledu na glasačkom listiću; njihovi nazivi su iznad tabele.
Cela tabela
- Aleksandar Vučić – Ujedinjena Srbija
- Ivica Dačić – Faktor stabilnosti! (SPS, Jedinstvena Srbija, SDPS, Zeleni Srbije)
- Studentska lista – Studenti pobeđuju
- Rasim Ljajić – Ljudski (SDP – CDP)
- Vajdasági Magyar Szövetség – dr. Pásztor Bálint – Savez vojvođanskih Mađara
- Usame Zukorlić (SPP) – Pokret za ujedinjenje
- Ruska stranka – Srbija u BRIKS-u – Slobodan Nikolić
- Autentična desnica – dr Miloš Jovanović (Novi DSS, Monarhisti, Srpska koalicija NADA …) – Odvažno srpski!
- Evropska Srbija – Marinika Tepić – Zdravko Ponoš (SSP, SRCE, Solidarnost …)
- SDA Sandžaka – Čuvari Sandžaka
- Bogoljub Karić – Pokret snaga Srbije – BK
- Liberalno zelena stranka – za slobodnu i čistiju Srbiju
- Biram pravdu – biram budućnost – koalicija Snaga – prof. dr Ferid Bulić – Vasilios Proveleggios
- Stranka rusko-srpskog jedinstva – Rusi i Srbi braća zauvek
- Ćale, ovo je za tebe – Petar Đurić – premijer Srbije
- Vladimir Gajić – Alternativa za Srbiju – Narodna stranka, Bunt – Prava Srbija
- Albanska koalicija – Koalicioni Shqiptar
- Majka Srbija – Gruda
| BM | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 25 | 0 | 28 | 0 | 35 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 2 | 172 | 1 | 47 | 0 | 75 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | 146 | 2 | 93 | 0 | 17 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | 188 | 1 | 161 | 0 | 10 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 5 | 76 | 0 | 39 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | 189 | 2 | 132 | 0 | 32 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | 70 | 0 | 53 | 0 | 49 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | 122 | 2 | 108 | 0 | 66 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | 69 | 1 | 38 | 0 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 10 | 105 | 3 | 84 | 0 | 104 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | 124 | 3 | 56 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | 205 | 4 | 157 | 1 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | 105 | 2 | 79 | 0 | 21 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | 77 | 3 | 94 | 0 | 51 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | 64 | 2 | 82 | 1 | 48 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | 171 | 6 | 177 | 0 | 35 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | 107 | 2 | 103 | 0 | 32 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 |
| 18 | 164 | 3 | 155 | 0 | 43 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 19 | 81 | 5 | 88 | 0 | 22 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 20 | 65 | 0 | 72 | 0 | 47 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 21 | 64 | 2 | 127 | 0 | 43 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 22 | 17 | 1 | 10 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ukupno | 2.406 | 45 | 1.983 | 2 | 766 | 2 | 6 | 25 | 6 | 1 | 17 | 2 | 2 | 4 | 5 | 2 | 1 | 5 |
Kontrolori u biračkim odborima
Koje liste su imenovale člana biračkog odbora u proširenom sastavu, prema rešenjima izbornih komisija koja objavljuje RIK. To je stanje pre izbornog dana: ko je stvarno bio prisutan piše u zapisniku. Rešenja su uglavnom skenirana i čitaju se automatski, pa poneko može da nedostaje ili da bude pogrešno pročitano.
Biračkih mesta sa pročitanim rešenjem: 22 od 22
| Br. | Izborna lista | Članova | Zamenika | Kontrolora ukupno | Kontrolora ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujedinjena Srbija | 22 | 22 | 44 | |
| 2 | Faktor stabilnosti (Dačić) | 22 | 22 | 44 | |
| 5 | SVM | 22 | 22 | 44 | |
| 7 | Ruska stranka | 22 | 22 | 44 | |
| 3 | Studentska lista | 21 | 21 | 42 | |
| 12 | Liberalno zelena stranka | 22 | 19 | 41 | |
| 15 | Ćale, ovo je za tebe | 20 | 20 | 40 | |
| 14 | Rusko-srpsko jedinstvo | 16 | 13 | 29 | |
| 17 | Albanska koalicija | 13 | 12 | 25 | |
| 8 | Autentična desnica | 11 | 1 | 12 | |
| 11 | Pokret snaga Srbije (Karić) | 4 | 0 | 4 | |
| 4 | Ljudski (Ljajić) | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | SPP (Zukorlić) | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | Evropska Srbija | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | SDA Sandžaka | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | Biram pravdu (Bulić) | 0 | 0 | 0 | |
| 16 | Alternativa za Srbiju (Gajić) | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Majka Srbija – Gruda | 0 | 0 | 0 |
Dokumenti izborne komisije
Zapisnici sa sednica, izveštaji, rešenja, odluke i obaveštenja opštinske izborne komisije, kako ih objavljuje RIK, po danu objavljivanja. Naslovi se ne prenose: pišu ih komisije i mogu sadržati imena.
- Zapisnici sa sednica: 18.9.2026. (1) 18.9.2026. (2) 20.9.2026. 23.9.2026. 30.9.2026. 5.10.2026. 6.10.2026. 14.10.2026. 19.10.2026. (1) 19.10.2026. (2) 19.10.2026. (3) 29.10.2026.
- Izveštaji: 29.10.2026.
- Rešenja: 19.10.2026. 30.10.2026.
- Odluke: 19.10.2026. (1) 19.10.2026. (2) 19.10.2026. (3) 19.10.2026. (4)
- Obaveštenja: 25.10.2026. 26.10.2026.
Šta je i kada objavila ova komisija, pored ostalih
Kroz izbore
isti pokazatelji na svakim izborima na kojima je opština glasala, pored cele zemljeUkratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa celim izborima
- Upozorenja
- 1 od 22 biračkih mesta za proveru (4,5%; ukupno 8,1%)Mesta sa upozorenjem na bar jednim izborima: 4 · na bar dvoje: 0Nevažeći 2,0% (ukupno 1,3%) · 24. od 189 opština · veći nego na celim izborima na 3 od 4 izbora
- Izlaznost
- 64,0% · 4,9 poena manje nego na celim izborima136. od 189 opština · ranije 58,5–58,9%
- Najviše glasova
- Ujedinjena Srbija 45,6% (ukupno 39,5%)Na 3 od 4 izbora prvi i na celim izborima
- Biračka mesta
- 30 (Predsednički 2022) → 22 · novih 3 · ne koristi se 11 · sa drugim brojem 12Upisanih 8.924 (Predsednički 2022) → 8.425, −5,6%Opština nije glasala na: Lokalni 2024
- Zapisnici
- O posmatračima za 15 od 22 biračkih mesta
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ova opština
- Celi izbori
Svi izbori u opštiniJedan red za svake izbore na kojima je opština glasala, od najnovijih. Izbori u prvoj koloni vode do opštine na tim izborima, a broj za proveru do spiska tih mesta.
| Izbori | Biračkih mesta | Upisani birači | Glasali | Izlaznost | Nevažeći listići | Prva tri | Za proveru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parlamentarni 202625.10.2026. | 22 | 8.425 | 5.389 | 64,0% | 2,0% |
|
1 |
| Pokrajinski 202317.12.2023. | 30 | 8.852 | 5.193 | 58,7% | 3,1% |
|
0 |
| Parlamentarni 202317.12.2023. | 30 | 8.816 | 5.196 | 58,9% | 3,1% |
|
1 |
| Predsednički 20223.4.2022. | 30 | 8.924 | 5.217 | 58,5% | 4,4% |
|
2 |
Biračka mesta kroz izbore33 mesta: na koliko izbora, pod kojim brojevima, koliko puta sa upozorenjem
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti.
| BM | Biračko mesto | Izbori | Sa upozorenjem |
|---|---|---|---|
| 1 | OMLADINSKI DOM | 4 | 0 |
| 2 | DOBROVOLJNO VATROGASNO DRUŠTVO | 4 | 0 |
| 3 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 4 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 5 | LOVAČKI DOM Ranije: BM 9 |
4 | 0 |
| 6 | MESNA KANCELARIJA - SALA ZA VENČANJE | 4 | 0 |
| 7 | DVD "PADEJ" Ranije: BM 11 |
4 | 1 |
| 8 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 0 |
| 9 | MESNA KANCELARIJA Ranije: BM 10 |
4 | 0 |
| 10 | MESNA KANCELARIJA | 1 | 0 |
| 11 | MESNA KANCELARIJA Ranije: BM 16 |
4 | 0 |
| 12 | OSNOVNA ŠKOLA | 4 | 1 |
| 13 | OSNOVNA ŠKOLA | 1 | 0 |
| 14 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 20 |
4 | 0 |
| 15 | PU "RADOST" - FISKULTURNA SALA Ranije: BM 21 |
4 | 1 |
| 16 | DOM KULTURE - HOL Ranije: BM 23 |
4 | 0 |
| 17 | OSNOVNA ŠKOLA Ranije: BM 24 |
4 | 0 |
| 18 | SREDNJA ŠKOLA | 1 | 0 |
| 19 | DVD "ČOKA" Ranije: BM 27 |
4 | 0 |
| 20 | KUD "SVETI SAVA" Ranije: BM 26 |
4 | 0 |
| 21 | PU "RADOST" - HOL Ranije: BM 28 |
4 | 0 |
| 22 | OMLADINSKI DOM Ranije: BM 30 |
4 | 0 |
| 5 | OSNOVNA ŠKOLA Poslednji put: Pokrajinski 2023 |
3 | 1 |
| 7 | DOM PENZIONERA Poslednji put: Pokrajinski 2023 |
3 | 0 |
| 13 | MESNA ZAJEDNICA Poslednji put: Pokrajinski 2023 |
3 | 0 |
| 14 | OSNOVNA ŠKOLA Poslednji put: Pokrajinski 2023 |
3 | 0 |
| 15 | MESNA ZAJEDNICA Poslednji put: Pokrajinski 2023 |
3 | 0 |
| 17 | OSNOVNA ŠKOLA Poslednji put: Pokrajinski 2023 |
3 | 0 |
| 18 | OSNOVNA ŠKOLA Poslednji put: Pokrajinski 2023 |
3 | 0 |
| 19 | OSNOVNA ŠKOLA Poslednji put: Pokrajinski 2023 |
3 | 0 |
| 22 | DOM KULTURE - VELIKA SALA Poslednji put: Pokrajinski 2023 |
3 | 0 |
| 25 | SREDNJA ŠKOLA Poslednji put: Pokrajinski 2023 |
3 | 0 |
| 29 | SREDNJA ŠKOLA Poslednji put: Pokrajinski 2023 |
3 | 0 |