Šumadijski upravni okrug · opština
Batočina
Biračkih mesta: 22 · Upisani birači: 9.617 · glasala na 3 izbora u arhivi · fid · Isti podaci kao JSON
Vreme u RIK-ovoj datoteci: 5.11.2026. 12:45 · Preuzeto: 6.11.2026. 04:26
Kako se opština poredi
sa celom zemljom i sa 64 opština slične veličine, seoskihIzlaznost
69,3%
zemlja 68,9% · slične 66,3% · 100. od 189
Mesta sa upozorenjem
0 od 22
0% · zemlja 8,2% · slične 6,9%
Nevažeći listići
1,4%
zemlja 1,3% · slične 1,7% · 101. od 189
Upisani birači
9.617
2023: 9.842 (−2,3%) · zemlja −1,6%
Slabe tačke
po redu važnosti za koordinatora; svaka je jedno pravilo, isto za svaku listu i opštinuUpozorenja na više izbora
1mesta
Isto mesto sa bar jednim upozorenjem na bar dva izbora u arhivi.
- BM 5 OSNOVNA ŠKOLA · 2 od 3 izbora
Šta proveriti: Otvori stranu mesta: da li se ponavlja isto upozorenje i isti deo zapisnika. Isti odbor ili ista zgrada na više izbora vredi uporediti sa susednim mestima.
Ta mesta u „Mestima za praćenje“ →Jednoglasnost uz visoku izlaznost
0mesta
Jedna lista ima bar 80% važećih glasova uz izlaznost od bar 90% (pravilo „skoro jednoglasno“).
Ta mesta u „Za proveru“ →Bez kontrolora moje liste
2od 22 mesta sa pročitanim rešenjem
U rešenju o proširenom sastavu odbora lista 1 nema ni člana ni zamenika.
- Nikšić · BM 1
- Crni Kao · BM 13
Šta proveriti: Lista može da predloži člana i zamenika u prošireni sastav do roka iz vodiča; gde nema nikoga, neka kontrolor susednog mesta na dan izbora obiđe i ovo. Rokovi su u vodiču.
Spisak za teren (CSV) →Nagli rast upisanih
0mesta
Upisanih 15% više nego na prethodnim izborima istog mesta, preko rasta u ostatku opštine; preko 40% je verovatno novo područje i ne poredi se.
Ta mesta u „Za proveru“ →Izlaznost daleko od okoline
0mesta
Bar 20 poena iznad ili ispod ostalih biračkih mesta u istom naselju.
Ta mesta u „Za proveru“ →Nema primedbi, a brojke odskaču
0mesta
Mesta sa upozorenjem o papirima ili brojkama na kojima nijedna lista nije uložila primedbu uz zapisnik: tamo nije bilo nikoga da pita.
- Na svakom mestu sa takvim upozorenjem postoji primedba.
Moja lista po mestima
koliko je lista osvojila na svakom mestu, od najjačeg ka najslabijem; crta je njen prosek u opštini (47,4%)iznad proseka opštineispodprosek opštinebez kontrolora moje liste
Rezultat u opštini
Glasalo je 6.669 od 9.617 upisanih birača · izlaznost 69,3% · nevažećih listića 1,4%
Glasovi i udeo u važećim glasovima u opštini, od najviše ka najmanje; pored je udeo u celoj zemlji.
- 1. Ujedinjena Srbija3.11647,4% zemlja 39,5%
- 3. Studentska lista3.06646,6% zemlja 53,7%
- 2. Faktor stabilnosti (Dačić)2203,3% zemlja 2,2%
Ostale liste sa manje od 1%: 14
- 8. Autentična desnica631,0% zemlja 0,9%
- 11. Pokret snaga Srbije (Karić)450,7% zemlja 0,5%
- 4. Ljudski (Ljajić)230,3% zemlja 0,5%
- 9. Evropska Srbija120,2% zemlja 0,3%
- 7. Ruska stranka80,1% zemlja 0,1%
- 18. Majka Srbija – Gruda80,1% zemlja 0,1%
- 14. Rusko-srpsko jedinstvo30,0% zemlja 0,1%
- 16. Alternativa za Srbiju (Gajić)30,0% zemlja 0,1%
- 6. SPP (Zukorlić)20,0% zemlja 0,3%
- 12. Liberalno zelena stranka20,0% zemlja 0,1%
- 13. Biram pravdu (Bulić)20,0% zemlja 0,0%
- 15. Ćale, ovo je za tebe20,0% zemlja 0,0%
- 17. Albanska koalicija20,0% zemlja 0,6%
- 5. SVM10,0% zemlja 0,8%
Kako je glasalo svako naselje
naselja po popisu 2022; manja naselja bez svog biračkog mesta glasaju u susednom i računaju se tamoOd 11 naselja, Ujedinjena Srbija je prva u 6 (Brzan, Žirovnica, Kijevo, Dobrovodica, Gradac, Prnjavor); Studentska lista je prva u 5 (Batočina, Badnjevac, Milatovac, Crni Kao, Nikšić).
| Naselje | Mesta | Stanovnika 2022 | Upisani birači | Izlaznost | Prva lista | Moja lista |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Batočina | 9 | 5.105 | 4.853 | 72,1% | Studentska lista 48,7% · tesno | 45,0% |
| Brzan | 3 | 1.444 | 1.537 | 62,8% | Ujedinjena Srbija 54,8% | 54,8% |
| Badnjevac | 2 | 920 | 815 | 69,6% | Studentska lista 49,7% · tesno | 45,8% |
| Žirovnica | 1 | 669 | 620 | 62,6% | Ujedinjena Srbija 51,4% | 51,4% |
| Milatovac | 1 | 557 | 459 | 67,8% | Studentska lista 47,2% · tesno | 46,6% |
| Kijevo | 1 | 410 | 349 | 73,6% | Ujedinjena Srbija 45,5% · tesno | 45,5% |
| Crni Kao | 1 | 317 | 306 | 65,7% | Studentska lista 46,1% · tesno | 45,1% |
| Dobrovodica | 1 | 310 | 289 | 68,9% | Ujedinjena Srbija 59,1% | 59,1% |
| Gradac | 1 | 156 | 141 | 72,3% | Ujedinjena Srbija 51,5% | 51,5% |
| Prnjavor | 1 | 130 | 132 | 72,7% | Ujedinjena Srbija 48,4% · tesno | 48,4% |
| Nikšić | 1 | 144 | 116 | 72,4% | Studentska lista 58,3% | 34,5% |
Biračka mesta
Biračkih mesta: 22 · Kolone „moja lista“ i „kontrolor“ prate izbor na vrhu strane.
| BM | Naselje · mesto | Upisani birači | Izlaznost | Nevažeći listići | Moja lista | Kontrolor | Upozorenja |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Nikšić · DOM KULTURE Kontrolori: liste 2, 3, 7, 11 · Adresa: DOM KULTURE NIKŠIĆ |
116 | 72,4% | 0,0% | 34,5% | nema | |
| 2 | Milatovac · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 11 · samo zamenik: 7 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA MILATOVAC |
459 | 67,8% | 0,6% | 46,6% | član | |
| 3 | Prnjavor · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA PRNJAVOR |
132 | 72,7% | 1,0% | 48,4% | član | |
| 4 | Kijevo · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA KIJEVO |
349 | 73,6% | 0,8% | 45,5% | član | |
| 5 | Dobrovodica · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 11, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA DOBROVODICA |
289 | 68,9% | 0,5% | 59,1% | član | |
| 6 | Žirovnica · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 11, 12, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA ŽIROVNICA. |
620 | 62,6% | 1,3% | 51,4% | član | |
| 7 | Badnjevac · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA BADNJEVAC |
566 | 73,0% | 0,5% | 45,0% | član | |
| 8 | Badnjevac · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA BADNJEVAC |
249 | 61,8% | 0,0% | 48,1% | član | |
| 9 | Gradac · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: DOM KULTURE GRADAC |
141 | 72,3% | 1,0% | 51,5% | član | |
| 10 | Brzan · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 11 · samo zamenik: 5 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA BRZAN |
423 | 64,5% | 2,6% | 54,9% | član | |
| 11 | Brzan · SPOMEN DOM Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: SPOMEN DOM BRZAN |
436 | 60,3% | 3,4% | 56,3% | član | |
| 12 | Brzan · AMBULANTA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: AMBULANTA BRZAN |
678 | 63,3% | 0,5% | 53,9% | član | |
| 13 | Crni Kao · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 2, 3, 7, 8, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA CRNI KAO |
306 | 65,7% | 4,0% | 45,1% | nema | |
| 14 | Batočina · DOM KULTURE Kontrolori: liste 1, 2, 3, 8, 11 · Adresa: DOM KULTURE GORNJA BATOČINA |
227 | 68,7% | 1,3% | 55,2% | član | |
| 15 | Batočina · SREDNJA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 11 · Adresa: SREDNJA ŠKOLA BATOČINA |
303 | 69,0% | 0,5% | 48,1% | član | |
| 16 | Batočina · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA BATOČINA |
702 | 72,9% | 2,5% | 40,7% | član | |
| 17 | Batočina · LOVAČKI DOM Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 11, 12, 16 · Adresa: LOVAČKI DOM BATOČINA |
639 | 72,9% | 2,1% | 49,8% | član | |
| 18 | Batočina · SREDNJA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 11 · Adresa: SREDNJA ŠKOLA BATOČINA |
698 | 74,4% | 1,0% | 40,7% | član | |
| 19 | Batočina · SREDNJA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 11 · Adresa: SREDNJA ŠKOLA BATOČINA |
425 | 72,5% | 1,6% | 42,2% | član | |
| 20 | Batočina · KULTURNI CENTAR "DOSITEJ OBRADOVIĆ" Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 11 · Adresa: KULTURNI CENTAR "DOSITEJ OBRADOVIĆ" BATOČINA |
673 | 71,8% | 1,2% | 54,3% | član | |
| 21 | Batočina · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA BATOČINA |
521 | 71,8% | 1,1% | 35,9% | član | |
| 22 | Batočina · OSNOVNA ŠKOLA Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 11 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA BATOČINA |
665 | 71,0% | 1,1% | 44,1% | član |
Sve liste na svim biračkim mestima
Glasovi svake liste na svakom prebrojanom biračkom mestu, kao brojevi. Kolone su liste po redosledu na glasačkom listiću; njihovi nazivi su iznad tabele.
Cela tabela
- Aleksandar Vučić – Ujedinjena Srbija
- Ivica Dačić – Faktor stabilnosti! (SPS, Jedinstvena Srbija, SDPS, Zeleni Srbije)
- Studentska lista – Studenti pobeđuju
- Rasim Ljajić – Ljudski (SDP – CDP)
- Vajdasági Magyar Szövetség – dr. Pásztor Bálint – Savez vojvođanskih Mađara
- Usame Zukorlić (SPP) – Pokret za ujedinjenje
- Ruska stranka – Srbija u BRIKS-u – Slobodan Nikolić
- Autentična desnica – dr Miloš Jovanović (Novi DSS, Monarhisti, Srpska koalicija NADA …) – Odvažno srpski!
- Evropska Srbija – Marinika Tepić – Zdravko Ponoš (SSP, SRCE, Solidarnost …)
- SDA Sandžaka – Čuvari Sandžaka
- Bogoljub Karić – Pokret snaga Srbije – BK
- Liberalno zelena stranka – za slobodnu i čistiju Srbiju
- Biram pravdu – biram budućnost – koalicija Snaga – prof. dr Ferid Bulić – Vasilios Proveleggios
- Stranka rusko-srpskog jedinstva – Rusi i Srbi braća zauvek
- Ćale, ovo je za tebe – Petar Đurić – premijer Srbije
- Vladimir Gajić – Alternativa za Srbiju – Narodna stranka, Bunt – Prava Srbija
- Albanska koalicija – Koalicioni Shqiptar
- Majka Srbija – Gruda
| BM | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 29 | 3 | 49 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2 | 144 | 11 | 146 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 3 | 46 | 0 | 46 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 4 | 116 | 10 | 114 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 5 | 117 | 8 | 65 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 6 | 197 | 5 | 170 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7 | 185 | 8 | 211 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8 | 74 | 9 | 70 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 9 | 52 | 3 | 44 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | 146 | 8 | 109 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 11 | 143 | 8 | 99 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | 230 | 16 | 176 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | 87 | 9 | 89 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| 14 | 85 | 3 | 57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 15 | 100 | 8 | 93 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | 203 | 11 | 276 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 17 | 227 | 12 | 210 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| 18 | 209 | 19 | 272 | 1 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 19 | 128 | 11 | 154 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 20 | 259 | 24 | 185 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 21 | 133 | 8 | 223 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 22 | 206 | 26 | 208 | 2 | 0 | 0 | 1 | 14 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Ukupno | 3.116 | 220 | 3.066 | 23 | 1 | 2 | 8 | 63 | 12 | 0 | 45 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 8 |
Kontrolori u biračkim odborima
Koje liste su imenovale člana biračkog odbora u proširenom sastavu, prema rešenjima izbornih komisija koja objavljuje RIK. To je stanje pre izbornog dana: ko je stvarno bio prisutan piše u zapisniku. Rešenja su uglavnom skenirana i čitaju se automatski, pa poneko može da nedostaje ili da bude pogrešno pročitano.
Biračkih mesta sa pročitanim rešenjem: 22 od 22
| Br. | Izborna lista | Članova | Zamenika | Kontrolora ukupno | Kontrolora ukupno |
|---|---|---|---|---|---|
| 3 | Studentska lista | 22 | 22 | 44 | |
| 2 | Faktor stabilnosti (Dačić) | 22 | 20 | 42 | |
| 1 | Ujedinjena Srbija | 20 | 19 | 39 | |
| 7 | Ruska stranka | 17 | 15 | 32 | |
| 11 | Pokret snaga Srbije (Karić) | 22 | 1 | 23 | |
| 8 | Autentična desnica | 18 | 4 | 22 | |
| 5 | SVM | 9 | 9 | 18 | |
| 16 | Alternativa za Srbiju (Gajić) | 3 | 3 | 6 | |
| 12 | Liberalno zelena stranka | 2 | 2 | 4 | |
| 4 | Ljudski (Ljajić) | 0 | 0 | 0 | |
| 6 | SPP (Zukorlić) | 0 | 0 | 0 | |
| 9 | Evropska Srbija | 0 | 0 | 0 | |
| 10 | SDA Sandžaka | 0 | 0 | 0 | |
| 13 | Biram pravdu (Bulić) | 0 | 0 | 0 | |
| 14 | Rusko-srpsko jedinstvo | 0 | 0 | 0 | |
| 15 | Ćale, ovo je za tebe | 0 | 0 | 0 | |
| 17 | Albanska koalicija | 0 | 0 | 0 | |
| 18 | Majka Srbija – Gruda | 0 | 0 | 0 |
Dokumenti izborne komisije
Zapisnici sa sednica, izveštaji, rešenja, odluke i obaveštenja opštinske izborne komisije, kako ih objavljuje RIK, po danu objavljivanja. Naslovi se ne prenose: pišu ih komisije i mogu sadržati imena.
- Zapisnici sa sednica: 18.9.2026. 21.9.2026. 29.9.2026. 30.9.2026. 10.10.2026. 14.10.2026. (1) 14.10.2026. (2) 18.10.2026. 20.10.2026. 21.10.2026. 29.10.2026.
- Izveštaji: 29.10.2026.
- Rešenja: 20.10.2026.
- Obaveštenja: 21.10.2026. 25.10.2026.
Šta je i kada objavila ova komisija, pored ostalih
Kroz izbore
isti pokazatelji na svakim izborima na kojima je opština glasala, pored cele zemljeUkratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa celim izborima
- Upozorenja
- 0 od 22 biračkih mesta za proveru (0,0%; ukupno 8,1%)Mesta sa upozorenjem na bar jednim izborima: 1 · na bar dvoje: 1Nevažeći 1,4% (ukupno 1,3%) · 101. od 189 opština · veći nego na celim izborima na 3 od 3 izbora
- Izlaznost
- 69,3% · 0,5 poena više nego na celim izborima100. od 189 opština · ranije 61,6–66,2%
- Najviše glasova
- Ujedinjena Srbija 47,4% (ukupno 39,5%)Na 2 od 3 izbora prvi i na celim izborima
- Biračka mesta
- 22 (Predsednički 2022) → 22 · novih 1 · ne koristi se 1Upisanih 9.896 (Predsednički 2022) → 9.617, −2,8%Opština nije glasala na: Lokalni 2024, Pokrajinski 2023
- Zapisnici
- O posmatračima za 18 od 22 biračkih mesta
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ova opština
- Celi izbori
Svi izbori u opštiniJedan red za svake izbore na kojima je opština glasala, od najnovijih. Izbori u prvoj koloni vode do opštine na tim izborima, a broj za proveru do spiska tih mesta.
| Izbori | Biračkih mesta | Upisani birači | Glasali | Izlaznost | Nevažeći listići | Prva tri | Za proveru |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Parlamentarni 202625.10.2026. | 22 | 9.617 | 6.669 | 69,3% | 1,4% |
|
0 |
| Parlamentarni 202317.12.2023. | 22 | 9.842 | 6.519 | 66,2% | 3,2% |
|
1 |
| Predsednički 20223.4.2022. | 22 | 9.896 | 6.091 | 61,6% | 3,2% |
|
1 |
Biračka mesta kroz izbore23 mesta: na koliko izbora, pod kojim brojevima, koliko puta sa upozorenjem
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti.
| BM | Biračko mesto | Izbori | Sa upozorenjem |
|---|---|---|---|
| 1 | DOM KULTURE | 3 | 0 |
| 2 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 3 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 4 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 5 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 2 |
| 6 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 7 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 8 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 9 | DOM KULTURE | 3 | 0 |
| 10 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 11 | SPOMEN DOM | 3 | 0 |
| 12 | AMBULANTA | 1 | 0 |
| 13 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 14 | DOM KULTURE | 3 | 0 |
| 15 | SREDNJA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 16 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 17 | LOVAČKI DOM | 3 | 0 |
| 18 | SREDNJA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 19 | SREDNJA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 20 | KULTURNI CENTAR "DOSITEJ OBRADOVIĆ" | 3 | 0 |
| 21 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 22 | OSNOVNA ŠKOLA | 3 | 0 |
| 12 | OSNOVNA ŠKOLA SOLILO Poslednji put: Parlamentarni 2023 |
2 | 0 |