Žabalj · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 4 · OŠ "ŽARKO ZRENJANIN"
Adresa: OŠ «ŽARKO ZRENJANIN» GOSPOĐINCI, BRANKA RADIČEVIĆA BR. 56
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 815
Žabalj na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 15: 11 glasova
Izlaznost
72,0%
u opštini 69,5% · 7. od 31 u opštini
Nevažeći listići
1,2%
7 · u opštini 1,5%
Upisani birači
815
2023: 841 · 2023: 837
- Biračko mesto
- BM 4 · OŠ "ŽARKO ZRENJANIN"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 9
bez kontrolora: 4, 6, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 1,2% (opština 1,5%) · 24. od 31 u opštini · nikad veći nego u opštini
- Izlaznost
- 72,0% · 2,6 poena više nego u opštini7. od 31 u opštini · ranije 70,0–77,6%
- Najviše glasova
- Ujedinjena Srbija 54,4% (opština 47,2%)Na 3 od 4 izbora prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 838 (Predsednički 2022) → 815, −2,7%
- Zapisnici
- O posmatračima za 2 od 4 izbora · bez: Pokrajinski 2023, Parlamentarni 2023
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 77,6% · ALEKSANDAR VUČIĆ – Vojvodina ne sme da stane 85,6% · nevažeći 2,0% bez upozorenja
Ostalih 5: 6 glasova
Izlaznost
77,6%
u opštini 67,0% · 5. od 31 u opštini
Nevažeći listići
2,0%
13 · u opštini 3,3%
Upisani birači
841
2023: 837 · 2022: 838
- Biračko mesto
- BM 4 · OŠ "ŽARKO ZRENJANIN"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 9, 13 · Adresa: OŠ «ŽARKO ZRENJANIN» GOSPOĐINCI, BRANKA RADIČEVIĆA BR. 56
bez kontrolora: 4, 6, 8, 10, 11, 12
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 77,5% · ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 86,5% · nevažeći 1,5% bez upozorenja
Ostalih 11: 3 glasova
Izlaznost
77,5%
u opštini 67,3% · 6. od 31 u opštini
Nevažeći listići
1,5%
10 · u opštini 3,3%
Upisani birači
837
2022: 838
- Biračko mesto
- BM 4 · OŠ "ŽARKO ZRENJANIN"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 17 · Adresa: OŠ «ŽARKO ZRENJANIN» GOSPOĐINCI, BRANKA RADIČEVIĆA BR. 56
bez kontrolora: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 70,0% · Aleksandar Vučić 81,8% · nevažeći 1,5% bez upozorenja
Ostalih 2: 2 glasova
Izlaznost
70,0%
u opštini 71,2% · 17. od 31 u opštini
Nevažeći listići
1,5%
9 · u opštini 3,4%
Upisani birači
838
- Biračko mesto
- BM 4
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON