Grad Vršac · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 32 · OŠ "ĐURA JAKŠIĆ"
Adresa: OŠ LJURA JAKŠIĆ", PAVLIŠ, ŽARKA ZRENJANINA BROJ 79
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 956
Grad Vršac na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 15: 9 glasova
Izlaznost
77,7%
u opštini 68,4% · 3. od 56 u opštini
Nevažeći listići
0,4%
3 · u opštini 1,4%
Upisani birači
956
2023: 604 · 2023: 598
- Biračko mesto
- BM 32 · OŠ "ĐURA JAKŠIĆ"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ LJURA JAKŠIĆ", PAVLIŠ, ŽARKA ZRENJANINA BROJ 79
bez kontrolora: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 0,4% (opština 1,4%) · 52. od 56 u opštini · nikad veći nego u opštini
- Izlaznost
- 77,7% · 9,3 poena više nego u opštini3. od 56 u opštini · ranije 70,5–71,2%
- Najviše glasova
- Ujedinjena Srbija 50,4% (opština 39,5%)Na 3 od 4 izbora prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 614 (Predsednički 2022) → 956, +55,7%
- Zapisnici
- O posmatračima ni za jedne od 4 izbora
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 70,5% · ALEKSANDAR VUČIĆ – Vojvodina ne sme da stane 62,6% · nevažeći 2,8% bez upozorenja
Ostalih 5: 5 glasova
Izlaznost
70,5%
u opštini 57,5% · 2. od 56 u opštini
Nevažeći listići
2,8%
12 · u opštini 3,2%
Upisani birači
604
2023: 598 · 2022: 614
- Biračko mesto
- BM 32 · OŠ "ĐURA JAKŠIĆ" · Adresa: OŠ ĐURA JAKŠIĆ", PAVLIŠ, ŽARKA ZRENJANINA BROJ 79
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7 · Adresa: OŠ ĐURA JAKŠIĆ", PAVLIŠ, ŽARKA ZRENJANINA BROJ 79
bez kontrolora: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 71,2% · ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 61,7% · nevažeći 3,1% bez upozorenja
Ostalih 10: 4 glasova
Izlaznost
71,2%
u opštini 58,0% · 2. od 56 u opštini
Nevažeći listići
3,1%
13 · u opštini 3,1%
Upisani birači
598
2022: 614
- Biračko mesto
- BM 32 · OŠ "ĐURA JAKŠIĆ" · Adresa: OŠ ĐURA JAKŠIĆ", PAVLIŠ, ŽARKA ZRENJANINA BROJ 79
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7 · Adresa: OŠ ĐURA JAKŠIĆ", PAVLIŠ, ŽARKA ZRENJANINA BROJ 79
bez kontrolora: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
- Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav izmena stalnog prošireni sastav izmena proširenog odbijen predlog 1 odbijen predlog 2 odbijen predlog 3 odbijen predlog 4
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 70,8% · Aleksandar Vučić 71,3% · nevažeći 1,6% bez upozorenja
Izlaznost
70,8%
u opštini 60,8% · 1. od 56 u opštini
Nevažeći listići
1,6%
7 · u opštini 2,4%
Upisani birači
614
- Biračko mesto
- BM 32
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON