Grad Vršac · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 2 · ŠUMSKA UPRAVA
Adresa: ŠUMSKA UPRAVA, VRŠAC, PODVRŠANSKA BROJ 22
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 912
Grad Vršac na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 14: 15 glasova
Izlaznost
69,1%
u opštini 68,4% · 24. od 56 u opštini
Nevažeći listići
1,1%
7 · u opštini 1,4%
Upisani birači
912
2023: 916 · 2023: 908
- Biračko mesto
- BM 2 · ŠUMSKA UPRAVA
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: ŠUMSKA UPRAVA, VRŠAC, PODVRŠANSKA BROJ 22
bez kontrolora: 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 1,1% (opština 1,4%) · 37. od 56 u opštini · nikad veći nego u opštini
- Izlaznost
- 69,1% · 0,7 poena više nego u opštini24. od 56 u opštini · ranije 58,1–61,6%
- Najviše glasova
- Studentska lista 62,8% (opština 56,3%)Na svim izborima prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 869 (Predsednički 2022) → 912, +4,9%
- Zapisnici
- O posmatračima za 1 od 4 izbora · bez: Parlamentarni 2026, Pokrajinski 2023, Predsednički 2022
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 58,1% · ALEKSANDAR VUČIĆ – Vojvodina ne sme da stane 42,0% · nevažeći 2,8% bez upozorenja
Ostalih 3: 6 glasova
Izlaznost
58,1%
u opštini 57,5% · 27. od 56 u opštini
Nevažeći listići
2,8%
15 · u opštini 3,2%
Upisani birači
916
2023: 908 · 2022: 869
- Biračko mesto
- BM 2 · ŠUMSKA UPRAVA
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12 · Adresa: ŠUMSKA UPRAVA, VRŠAC, PODVRŠANSKA BROJ 22
bez kontrolora: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 58,6% · ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 39,6% · nevažeći 2,6% bez upozorenja
Ostalih 11: 14 glasova
Izlaznost
58,6%
u opštini 58,0% · 25. od 56 u opštini
Nevažeći listići
2,6%
14 · u opštini 3,1%
Upisani birači
908
2022: 869
- Biračko mesto
- BM 2 · ŠUMSKA UPRAVA
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12 · Adresa: ŠUMSKA UPRAVA, VRŠAC, PODVRŠANSKA BROJ 22
bez kontrolora: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 61,6% · Aleksandar Vučić 51,9% · nevažeći 2,4% bez upozorenja
Ostalih 1: 5 glasova
Izlaznost
61,6%
u opštini 60,8% · 26. od 56 u opštini
Nevažeći listići
2,4%
13 · u opštini 2,4%
Upisani birači
869
- Biračko mesto
- BM 2
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON