Vrbas · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 9 · SALA SUBNOR-A
Adresa: SALA SUBNOR-A, VRBAS, SAVE KOVAČEVIĆA BR. 94
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 1.141
Vrbas na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 15: 9 glasova
Izlaznost
76,8%
u opštini 76,9% · 22. od 36 u opštini
Nevažeći listići
1,5%
13 · u opštini 1,3%
Upisani birači
1.141
2023: 1.187 · 2023: 1.181
- Biračko mesto
- BM 9 · SALA SUBNOR-A
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 9, 12, 14, 15, 16 · Adresa: SALA SUBNOR-A, VRBAS, SAVE KOVAČEVIĆA BR. 94
bez kontrolora: 4, 6, 8, 10, 11, 13, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 1,5% (opština 1,3%) · 14. od 36 u opštini · veći nego u opštini na 2 od 4 izbora
- Izlaznost
- 76,8% · 0,1 poena manje nego u opštini22. od 36 u opštini · ranije 67,6–69,3%
- Najviše glasova
- Studentska lista 62,7% (opština 54,2%)Na svim izborima prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 1.165 (Predsednički 2022) → 1.141, −2,1%
- Zapisnici
- O posmatračima za 1 od 4 izbora · bez: Pokrajinski 2023, Parlamentarni 2023, Predsednički 2022
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 69,0% · ALEKSANDAR VUČIĆ – Vojvodina ne sme da stane 44,8% · nevažeći 2,7% bez upozorenja
Ostalih 2: 4 glasova
Izlaznost
69,0%
u opštini 66,4% · 9. od 36 u opštini
Nevažeći listići
2,7%
22 · u opštini 2,9%
Upisani birači
1.187
2023: 1.181 · 2022: 1.165
- Biračko mesto
- BM 9 · SALA SUBNOR-A
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12 · Adresa: SALA SUBNOR-A, VRBAS, SAVE KOVAČEVIĆA BR. 94
bez kontrolora: 4, 8, 13
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 69,3% · ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 44,1% · nevažeći 2,3% bez upozorenja
Ostalih 8: 13 glasova
Izlaznost
69,3%
u opštini 67,1% · 9. od 36 u opštini
Nevažeći listići
2,3%
19 · u opštini 2,9%
Upisani birači
1.181
2022: 1.165
- Biračko mesto
- BM 9 · SALA SUBNOR-A
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 16, 17 · Adresa: SALA SUBNOR-A, VRBAS, SAVE KOVAČEVIĆA BR. 94
bez kontrolora: 8, 9, 13, 14, 15, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 67,6% · Aleksandar Vučić 53,0% · nevažeći 3,4% bez upozorenja
Izlaznost
67,6%
u opštini 68,6% · 25. od 36 u opštini
Nevažeći listići
3,4%
27 · u opštini 3,1%
Upisani birači
1.165
- Biračko mesto
- BM 9
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON