Vrbas · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 34 · PU "BOŠKO BUHA"
Adresa: PU "BOŠKO BUHA", RAVNO SELO, 29. NOVEMBAR BR. TA
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 814
Vrbas na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 14: 7 glasova
Izlaznost
77,3%
u opštini 76,9% · 17. od 36 u opštini
Nevažeći listići
2,5%
16 · u opštini 1,3%
Upisani birači
814
2023: 829 · 2023: 828
- Biračko mesto
- BM 34 · PU "BOŠKO BUHA"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 9, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: PU "BOŠKO BUHA", RAVNO SELO, 29. NOVEMBAR BR. TA
bez kontrolora: 4, 5, 6, 8, 10, 11, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 2,5% (opština 1,3%) · 2. od 36 u opštini · veći nego u opštini na 3 od 4 izbora
- Izlaznost
- 77,3% · 0,4 poena više nego u opštini17. od 36 u opštini · ranije 69,4–78,1%
- Najviše glasova
- Ujedinjena Srbija 40,1% (opština 40,9%)Na 3 od 4 izbora prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 823 (Predsednički 2022) → 814, −1,1%
- Zapisnici
- O posmatračima za 1 od 4 izbora · bez: Pokrajinski 2023, Parlamentarni 2023, Predsednički 2022
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 69,4% · ALEKSANDAR VUČIĆ – Vojvodina ne sme da stane 56,4% · nevažeći 2,8% bez upozorenja
Ostalih 7: 13 glasova
Izlaznost
69,4%
u opštini 66,4% · 7. od 36 u opštini
Nevažeći listići
2,8%
16 · u opštini 2,9%
Upisani birači
829
2023: 828 · 2022: 823
- Biračko mesto
- BM 34 · PU "BOŠKO BUHA" · Adresa: PU "BOŠKO BUHA", RAVNO SELO, 29. NOVEMBAR BR. 7A
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12 · Adresa: PU "BOŠKO BUHA", RAVNO SELO, 29. NOVEMBAR BR. 7A
bez kontrolora: 4, 8, 13
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 69,8% · ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 56,6% · nevažeći 3,5% bez upozorenja
Ostalih 12: 15 glasova
Izlaznost
69,8%
u opštini 67,1% · 7. od 36 u opštini
Nevažeći listići
3,5%
20 · u opštini 2,9%
Upisani birači
828
2022: 823
- Biračko mesto
- BM 34 · PU "BOŠKO BUHA" · Adresa: PU "BOŠKO BUHA", RAVNO SELO, 29. NOVEMBAR BR. 7A
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 16, 17 · Adresa: PU "BOŠKO BUHA", RAVNO SELO, 29. NOVEMBAR BR. 7A
bez kontrolora: 8, 9, 13, 14, 15, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 78,1% · Aleksandar Vučić 74,7% · nevažeći 4,0% bez upozorenja
Ostalih 1: 3 glasova
Izlaznost
78,1%
u opštini 68,6% · 2. od 36 u opštini
Nevažeći listići
4,0%
26 · u opštini 3,1%
Upisani birači
823
- Biračko mesto
- BM 34
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON