Grad Subotica · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 21 · OŠ "SEČENJI IŠTVAN"
Adresa: OŠ"SEČENJI IŠTVAN", SUBOTICA - PUT EDVARDA KARDELJA BR. 114
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 1.131
Grad Subotica na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 15: 16 glasova
Izlaznost
59,6%
u opštini 63,1% · 75. od 102 u opštini
Nevažeći listići
4,3%
29 · u opštini 2,2%
Upisani birači
1.131
2023: 1.137 · 2023: 1.134
- Biračko mesto
- BM 21 · OŠ "SEČENJI IŠTVAN"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 6, 7 · Adresa: OŠ"SEČENJI IŠTVAN", SUBOTICA - PUT EDVARDA KARDELJA BR. 114
bez kontrolora: 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 4,3% (opština 2,2%) · 10. od 102 u opštini · veći nego u opštini na 4 od 4 izbora
- Izlaznost
- 59,6% · 3,5 poena manje nego u opštini75. od 102 u opštini · ranije 46,8–49,9%
- Najviše glasova
- Studentska lista 39,8% (opština 52,2%)Na 2 od 4 izbora prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 1.128 (Predsednički 2022) → 1.131, +0,3%
- Zapisnici
- O posmatračima ni za jedne od 4 izbora
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 49,8% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 47,7% · nevažeći 4,1% bez upozorenja
Ostalih 8: 25 glasova
Izlaznost
49,8%
u opštini 51,7% · 71. od 102 u opštini
Nevažeći listići
4,1%
23 · u opštini 3,1%
Upisani birači
1.137
2023: 1.134 · 2022: 1.128
- Biračko mesto
- BM 21 · OŠ "SEČENJI IŠTVAN" · Adresa: OŠ"SEČENJI IŠTVAN", SUBOTICA, PUT EDVARDA KARDELJA BR. 114
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 6, 7, 13 · Adresa: OŠ"SEČENJI IŠTVAN", SUBOTICA, PUT EDVARDA KARDELJA BR. 114
bez kontrolora: 5, 8, 9, 10, 11, 12
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 49,9% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 46,8% · nevažeći 4,4% bez upozorenja
Ostalih 11: 16 glasova
Izlaznost
49,9%
u opštini 51,8% · 71. od 102 u opštini
Nevažeći listići
4,4%
25 · u opštini 2,8%
Upisani birači
1.134
2022: 1.128
- Biračko mesto
- BM 21 · OŠ "SEČENJI IŠTVAN" · Adresa: OŠ"SEČENJI IŠTVAN", SUBOTICA, PUT EDVARDA KARDELJA BR. 114
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 6, 7 · Adresa: OŠ"SEČENJI IŠTVAN", SUBOTICA, PUT EDVARDA KARDELJA BR. 114
bez kontrolora: 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 46,8% · Aleksandar Vučić 76,6% · nevažeći 5,1% bez upozorenja
Ostalih 1: 5 glasova
Izlaznost
46,8%
u opštini 52,9% · 88. od 102 u opštini
Nevažeći listići
5,1%
27 · u opštini 3,0%
Upisani birači
1.128
- Biračko mesto
- BM 21
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON