Senta · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 8 · DEČJI VRTIĆ "MASLAČAK"
Adresa: DEČJI VRTIĆ "MASLAČAK"
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 840
Senta na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 15: 4 glasova
Izlaznost
54,9%
u opštini 50,8% · 11. od 31 u opštini
Nevažeći listići
2,0%
9 · u opštini 2,5%
Upisani birači
840
2023: 841 · 2023: 838
- Biračko mesto
- BM 8 · DEČJI VRTIĆ "MASLAČAK"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5 · Adresa: DEČJI VRTIĆ "MASLAČAK"
bez kontrolora: 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 2,0% (opština 2,5%) · 22. od 31 u opštini · nikad veći nego u opštini
- Izlaznost
- 54,9% · 4,1 poena više nego u opštini11. od 31 u opštini · ranije 47,5–48,2%
- Najviše glasova
- Studentska lista 45,1% (opština 44,1%)Na svim izborima prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 865 (Predsednički 2022) → 840, −2,9%
- Zapisnici
- O posmatračima za 1 od 4 izbora · bez: Parlamentarni 2026, Pokrajinski 2023, Parlamentarni 2023
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 48,0% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 52,2% · nevažeći 2,2% bez upozorenja
Ostalih 6: 10 glasova
Izlaznost
48,0%
u opštini 45,3% · 10. od 32 u opštini
Nevažeći listići
2,2%
9 · u opštini 3,0%
Upisani birači
841
2023: 838 · 2022: 865
- Biračko mesto
- BM 8 · DEČJI VRTIĆ "MASLAČAK"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 6, 7 · Adresa: DEČJI VRTIĆ "MASLAČAK"
bez kontrolora: 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 48,2% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 50,3% · nevažeći 2,5% bez upozorenja
Ostalih 10: 8 glasova
Izlaznost
48,2%
u opštini 45,9% · 10. od 32 u opštini
Nevažeći listići
2,5%
10 · u opštini 3,2%
Upisani birači
838
2022: 865
- Biračko mesto
- BM 8 · DEČJI VRTIĆ "MASLAČAK"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 14, 16 · Adresa: DEČJI VRTIĆ "MASLAČAK"
bez kontrolora: 4, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 47,5% · Aleksandar Vučić 73,5% · nevažeći 3,6% bez upozorenja
Ostalih 1: 2 glasova
Izlaznost
47,5%
u opštini 46,2% · 11. od 32 u opštini
Nevažeći listići
3,6%
15 · u opštini 4,3%
Upisani birači
865
- Biračko mesto
- BM 8
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON