Izborni podaci

Senta · biračko mesto · Kroz sve izbore

BM 7 · MZ "CENTAR-TOPART"

Adresa: MESNA ZAJEDNICA "CENTAR-TOPART"

Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 551

Senta na ovim izborima: sva mesta → ·

Parlamentarni 2026

25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestu
3. Studentska lista 128 43,7% u opštini 44,1% · u zemlji 53,7%
5. SVM 110 37,5% u opštini 30,3% · u zemlji 0,8%
1. Ujedinjena Srbija 50 17,1% u opštini 23,8% · u zemlji 39,5%

Ostalih 15: 5 glasova

Izlaznost

54,4%

u opštini 50,8% · 12. od 31 u opštini

Nevažeći listići

2,3%

7 · u opštini 2,5%

Upisani birači

551

2023: 551 · 2023: 551

Biračko mesto
BM 7 · MZ "CENTAR-TOPART"
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA "CENTAR-TOPART"

bez kontrolora: 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav odbijen predlog

Ukratko

Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom

Upozorenja
Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 2,3% (opština 2,5%) · 18. od 31 u opštini · veći nego u opštini na 2 od 4 izbora
Izlaznost
54,4% · 3,7 poena više nego u opštini12. od 31 u opštini · ranije 44,0–47,5%
Najviše glasova
Studentska lista 43,7% (opština 44,1%)Na svim izborima prvi i u opštini
Mesto
Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 563 (Predsednički 2022) → 551, −2,1%
Zapisnici
O posmatračima za 2 od 4 izbora · bez: Pokrajinski 2023, Predsednički 2022

Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.

Raniji izbori na ovom mestu

svaki se otvara u istom obliku kao gore
Pokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 47,5% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 59,2% · nevažeći 4,6% bez upozorenja
6. VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 148 59,2% u opštini 51,5% · na celim izborima 6,7%
1. ALEKSANDAR VUČIĆ – Vojvodina ne sme da stane 51 20,4% u opštini 26,8% · na celim izborima 48,8%
7. SRBIJA PROTIV NASILJA – MARINIKA TEPIĆ – MIHAILO… 32 12,8% u opštini 12,7% · na celim izborima 22,5%
13. VOJVOĐANI – Liga socijaldemokrata Vojvodine… 8 3,2% u opštini 3,0% · na celim izborima 2,6%
2. IVICA DAČIĆ - PREMIJER SRBIJE 4 1,6% u opštini 1,6% · na celim izborima 5,2%

Ostalih 8: 7 glasova

Izlaznost

47,5%

u opštini 45,3% · 12. od 32 u opštini

Nevažeći listići

4,6%

12 · u opštini 3,0%

Upisani birači

551

2023: 551 · 2022: 563

Biračko mesto
BM 7 · MZ "CENTAR-TOPART" · Adresa: MZ "CENTAR-TOPART"
Kontrolori

Kontrolori: liste 2, 3, 6, 7, 10, 13 · Adresa: MZ "CENTAR-TOPART"

bez kontrolora: 1, 4, 5, 8, 9, 11, 12

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 47,5% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 59,4% · nevažeći 4,2% bez upozorenja
6. VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 149 59,4% u opštini 50,4% · u zemlji 1,7%
1. ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 48 19,1% u opštini 27,8% · u zemlji 48,1%
7. SRBIJA PROTIV NASILJA – MIROSLAV MIKI ALEKSIĆ… 38 15,1% u opštini 14,3% · u zemlji 24,3%
2. IVICA DAČIĆ – PREMIJER SRBIJE 3 1,2% u opštini 1,5% · u zemlji 6,7%
10. ZAJEDNO ZA BUDUĆNOST I RAZVOJ – KOALICIJA ZA… 3 1,2% u opštini 0,8% · u zemlji 0,2%

Ostalih 13: 10 glasova

Izlaznost

47,5%

u opštini 45,9% · 12. od 32 u opštini

Nevažeći listići

4,2%

11 · u opštini 3,2%

Upisani birači

551

2022: 563

Biračko mesto
BM 7 · MZ "CENTAR-TOPART" · Adresa: MZ "CENTAR-TOPART"
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 3, 6, 7, 10, 11, 16 · Adresa: MZ "CENTAR-TOPART"

bez kontrolora: 2, 4, 5, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 17, 18

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav odbijen predlog
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 44,0% · Aleksandar Vučić 74,6% · nevažeći 3,2% bez upozorenja
6. Aleksandar Vučić 179 74,6% u opštini 73,0% · u zemlji 60,0%
4. Zdravko Ponoš 33 13,8% u opštini 11,9% · u zemlji 18,8%
3. Branka Stamenković 9 3,8% u opštini 3,6% · u zemlji 2,1%
2. Biljana Stojković 7 2,9% u opštini 4,5% · u zemlji 3,3%
8. Boško Obradović 5 2,1% u opštini 2,2% · u zemlji 4,5%
1. Miša Vacić 3 1,2% u opštini 1,5% · u zemlji 0,9%

Ostalih 2: 4 glasova

Izlaznost

44,0%

u opštini 46,2% · 16. od 32 u opštini

Nevažeći listići

3,2%

8 · u opštini 4,3%

Upisani birači

563

Biračko mesto
BM 7
Dokumenti

Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON