Senta · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 23 · KAJAKAŠKI KLUB "TISIN CVET"
Adresa: KAJAKAŠKI KLUB "TISIN CVET"
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 686
Senta na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 14: 6 glasova
Izlaznost
57,1%
u opštini 50,8% · 8. od 31 u opštini
Nevažeći listići
1,8%
7 · u opštini 2,5%
Upisani birači
686
2023: 705 · 2023: 702
- Biračko mesto
- BM 23 · KAJAKAŠKI KLUB "TISIN CVET"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5 · Adresa: KAJAKAŠKI KLUB "TISIN CVET"
bez kontrolora: 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 1,8% (opština 2,5%) · 24. od 31 u opštini · nikad veći nego u opštini
- Izlaznost
- 57,1% · 6,4 poena više nego u opštini8. od 31 u opštini · ranije 47,0–47,4%
- Najviše glasova
- Studentska lista 55,1% (opština 44,1%)Na svim izborima prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 707 (Predsednički 2022) → 686, −3,0%
- Zapisnici
- O posmatračima za 2 od 4 izbora · bez: Parlamentarni 2026, Pokrajinski 2023
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 47,0% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 42,7% · nevažeći 2,4% bez upozorenja
Ostalih 6: 6 glasova
Izlaznost
47,0%
u opštini 45,3% · 14. od 32 u opštini
Nevažeći listići
2,4%
8 · u opštini 3,0%
Upisani birači
705
2023: 702 · 2022: 707
- Biračko mesto
- BM 23 · KAJAKAŠKI KLUB "TISIN CVET"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 6, 7 · Adresa: KAJAKAŠKI KLUB "TISIN CVET"
bez kontrolora: 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 47,3% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 41,0% · nevažeći 2,4% bez upozorenja
Ostalih 11: 6 glasova
Izlaznost
47,3%
u opštini 45,9% · 13. od 32 u opštini
Nevažeći listići
2,4%
8 · u opštini 3,2%
Upisani birači
702
2022: 707
- Biračko mesto
- BM 23 · KAJAKAŠKI KLUB "TISIN CVET"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 16 · Adresa: KAJAKAŠKI KLUB "TISIN CVET"
bez kontrolora: 4, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 47,4% · Aleksandar Vučić 67,4% · nevažeći 3,0% bez upozorenja
Ostalih 1: 3 glasova
Izlaznost
47,4%
u opštini 46,2% · 13. od 32 u opštini
Nevažeći listići
3,0%
10 · u opštini 4,3%
Upisani birači
707
- Biračko mesto
- BM 23
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON