Senta · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 20 · MZ "TISAPART-ALVEG"
Adresa: MESNA ZAJEDNICA "TISAPART - ALVEG"
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 672
Senta na ovim izborima: sva mesta → ·
Ostalih 15: 6 glasova
Izlaznost
58,0%
u opštini 50,8% · 6. od 31 u opštini
Nevažeći listići
2,1%
8 · u opštini 2,5%
Upisani birači
672
2023: 676 · 2023: 675
Upozorenje · Primedba uz zapisnik
Primedbi uz zapisnik: 1; prva objavljena 25.10.2026. 20:56
Šta proveriti: Otvori primedbu i vidi na šta se odnosi; uporedi je sa zapisnikom i zapisnikom o posmatračima.
- Biračko mesto
- BM 20 · MZ "TISAPART-ALVEG"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 8 · Adresa: MESNA ZAJEDNICA "TISAPART - ALVEG"
bez kontrolora: 4, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Na 1 od 4 izbora: Parlamentarni 2026 (primedba uz zapisnik)Nevažeći 2,1% (opština 2,5%) · 21. od 31 u opštini · veći nego u opštini na 3 od 4 izbora
- Izlaznost
- 58,0% · 7,3 poena više nego u opštini6. od 31 u opštini · ranije 42,2–43,2%
- Najviše glasova
- Studentska lista 58,1% (opština 44,1%)Na svim izborima prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 673 (Predsednički 2022) → 672, −0,1%
- Zapisnici
- O posmatračima za 3 od 4 izbora · bez: Pokrajinski 2023
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 42,2% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 41,0% · nevažeći 4,2% bez upozorenja
Ostalih 6: 7 glasova
Izlaznost
42,2%
u opštini 45,3% · 25. od 32 u opštini
Nevažeći listići
4,2%
12 · u opštini 3,0%
Upisani birači
676
2023: 675 · 2022: 673
- Biračko mesto
- BM 20 · MZ "TISAPART-ALVEG" · Adresa: MZ "TISAPART-ALVEG"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 6, 7, 10 · Adresa: MZ "TISAPART-ALVEG"
bez kontrolora: 4, 8, 9, 11, 12, 13
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 42,8% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 37,5% · nevažeći 4,2% bez upozorenja
Ostalih 12: 8 glasova
Izlaznost
42,8%
u opštini 45,9% · 23. od 32 u opštini
Nevažeći listići
4,2%
12 · u opštini 3,2%
Upisani birači
675
2022: 673
- Biračko mesto
- BM 20 · MZ "TISAPART-ALVEG" · Adresa: MZ "TISAPART-ALVEG"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 14, 16 · Adresa: MZ "TISAPART-ALVEG"
bez kontrolora: 4, 8, 9, 12, 13, 15, 17, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 43,2% · Aleksandar Vučić 65,9% · nevažeći 6,2% bez upozorenja
Ostalih 1: 2 glasova
Izlaznost
43,2%
u opštini 46,2% · 20. od 32 u opštini
Nevažeći listići
6,2%
18 · u opštini 4,3%
Upisani birači
673
- Biračko mesto
- BM 20
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON