Izborni podaci

Senta · biračko mesto · Kroz sve izbore

BM 18 · DEČJI VRTIĆ "PERJANICA"

Adresa: DEČJI VRTIĆ "PERJANICA"

Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 772

Senta na ovim izborima: sva mesta → ·

Parlamentarni 2026

25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestu
3. Studentska lista 184 47,4% u opštini 44,1% · u zemlji 53,7%
5. SVM 122 31,4% u opštini 30,3% · u zemlji 0,8%
1. Ujedinjena Srbija 78 20,1% u opštini 23,8% · u zemlji 39,5%

Ostalih 15: 4 glasova

Izlaznost

51,7%

u opštini 50,8% · 16. od 31 u opštini

Nevažeći listići

2,8%

11 · u opštini 2,5%

Upisani birači

772

2023: 772 · 2023: 772

Biračko mesto
BM 18 · DEČJI VRTIĆ "PERJANICA"
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5 · Adresa: DEČJI VRTIĆ "PERJANICA"

bez kontrolora: 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav

Ukratko

Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom

Upozorenja
Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 2,8% (opština 2,5%) · 13. od 31 u opštini · veći nego u opštini na 2 od 4 izbora
Izlaznost
51,7% · 0,9 poena više nego u opštini16. od 31 u opštini · ranije 42,6–45,5%
Najviše glasova
Studentska lista 47,4% (opština 44,1%)Na svim izborima prvi i u opštini
Mesto
Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 779 (Predsednički 2022) → 772, −0,9%
Zapisnici
O posmatračima za 1 od 4 izbora · bez: Parlamentarni 2026, Pokrajinski 2023, Predsednički 2022

Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.

Raniji izbori na ovom mestu

svaki se otvara u istom obliku kao gore
Pokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 45,5% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 58,3% · nevažeći 2,3% bez upozorenja
6. VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 200 58,3% u opštini 51,5% · na celim izborima 6,7%
1. ALEKSANDAR VUČIĆ – Vojvodina ne sme da stane 66 19,2% u opštini 26,8% · na celim izborima 48,8%
7. SRBIJA PROTIV NASILJA – MARINIKA TEPIĆ – MIHAILO… 48 14,0% u opštini 12,7% · na celim izborima 22,5%
13. VOJVOĐANI – Liga socijaldemokrata Vojvodine… 18 5,2% u opštini 3,0% · na celim izborima 2,6%
2. IVICA DAČIĆ - PREMIJER SRBIJE 4 1,2% u opštini 1,6% · na celim izborima 5,2%
12. Saša Radulović 4 1,2% u opštini 0,6% · na celim izborima 1,5%

Ostalih 7: 3 glasova

Izlaznost

45,5%

u opštini 45,3% · 16. od 32 u opštini

Nevažeći listići

2,3%

8 · u opštini 3,0%

Upisani birači

772

2023: 772 · 2022: 779

Biračko mesto
BM 18 · DEČJI VRTIĆ "PERJANICA"
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 6, 7 · Adresa: DEČJI VRTIĆ "PERJANICA"

bez kontrolora: 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 45,5% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 56,1% · nevažeći 2,6% bez upozorenja
6. VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 192 56,1% u opštini 50,4% · u zemlji 1,7%
1. ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 70 20,5% u opštini 27,8% · u zemlji 48,1%
7. SRBIJA PROTIV NASILJA – MIROSLAV MIKI ALEKSIĆ… 57 16,7% u opštini 14,3% · u zemlji 24,3%
2. IVICA DAČIĆ – PREMIJER SRBIJE 6 1,8% u opštini 1,5% · u zemlji 6,7%
12. SAŠA RADULOVIĆ 6 1,8% u opštini 0,6% · u zemlji 1,2%

Ostalih 13: 11 glasova

Izlaznost

45,5%

u opštini 45,9% · 16. od 32 u opštini

Nevažeći listići

2,6%

9 · u opštini 3,2%

Upisani birači

772

2022: 779

Biračko mesto
BM 18 · DEČJI VRTIĆ "PERJANICA"
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 16 · Adresa: DEČJI VRTIĆ "PERJANICA"

bez kontrolora: 4, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 42,6% · Aleksandar Vučić 73,9% · nevažeći 5,4% bez upozorenja
6. Aleksandar Vučić 232 73,9% u opštini 73,0% · u zemlji 60,0%
4. Zdravko Ponoš 37 11,8% u opštini 11,9% · u zemlji 18,8%
3. Branka Stamenković 15 4,8% u opštini 3,6% · u zemlji 2,1%
2. Biljana Stojković 13 4,1% u opštini 4,5% · u zemlji 3,3%
8. Boško Obradović 10 3,2% u opštini 2,2% · u zemlji 4,5%
5. Milica Đurđević Stamenkovski 5 1,6% u opštini 1,7% · u zemlji 4,3%

Ostalih 2: 2 glasova

Izlaznost

42,6%

u opštini 46,2% · 23. od 32 u opštini

Nevažeći listići

5,4%

18 · u opštini 4,3%

Upisani birači

779

Biračko mesto
BM 18
Dokumenti

Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON