Izborni podaci

Grad Šabac · biračko mesto · Kroz sve izbore

BM 13 · OŠ "VUK KARADŽIĆ"

Adresa: OŠ "VUK KARADŽIĆ", VUKA KARADŽIĆA BR. 14, ŠABAC

Izbora na ovom mestu u arhivi: 3 · upisanih birača na poslednjim: 1.738

Grad Šabac na ovim izborima: sva mesta → ·

Parlamentarni 2026

25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestu1 upozorenje
3. Studentska lista 556 50,6% u opštini 54,5% · u zemlji 53,7%
1. Ujedinjena Srbija 487 44,3% u opštini 41,3% · u zemlji 39,5%
4. Ljudski 16 1,5% u opštini 0,2% · u zemlji 0,5%
8. Autentična desnica 15 1,4% u opštini 0,9% · u zemlji 0,9%
2. Faktor stabilnosti 12 1,1% u opštini 1,6% · u zemlji 2,2%

Ostalih 13: 13 glasova

Izlaznost

64,0%

u opštini 71,6% · 92. od 100 u opštini

Nevažeći listići

1,2%

13 · u opštini 1,5%

Upisani birači

1.738

2023: 1.825 · 2022: 1.810

Upozorenje · Primedba uz zapisnik

Primedbi uz zapisnik: 1; prva objavljena 26.10.2026. 07:48

Šta proveriti: Otvori primedbu i vidi na šta se odnosi; uporedi je sa zapisnikom i zapisnikom o posmatračima.

Biračko mesto
BM 13 · OŠ "VUK KARADŽIĆ" (isto mesto po nazivu)
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 8 · Adresa: OŠ "VUK KARADŽIĆ", VUKA KARADŽIĆA BR. 14, ŠABAC

bez kontrolora: 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18

Dokumenti

Ukratko

Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom

Upozorenja
Na 2 od 3 izbora: Parlamentarni 2026 (primedba uz zapisnik); Predsednički 2022 (više potpisa nego listića)Nevažeći 1,2% (opština 1,5%) · 69. od 100 u opštini · veći nego u opštini na 1 od 3 izbora
Izlaznost
64,0% · 7,6 poena manje nego u opštini92. od 100 u opštini · ranije 57,1–61,0%
Najviše glasova
Studentska lista 50,6% (opština 54,5%)Na svim izborima prvi i u opštini
Mesto
Ranije BM 12 (Parlamentarni 2023, Predsednički 2022)Upisanih 1.810 (Predsednički 2022) → 1.738, −4,0%
Zapisnici
O posmatračima za 1 od 3 izbora · bez: Parlamentarni 2023, Predsednički 2022

Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.

Raniji izbori na ovom mestu

svaki se otvara u istom obliku kao gore
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 61,0% · ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 51,5% · nevažeći 3,3% bez upozorenja
1. ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 554 51,5% u opštini 51,4% · u zemlji 48,1%
7. SRBIJA PROTIV NASILJA – MIROSLAV MIKI ALEKSIĆ… 290 27,0% u opštini 25,6% · u zemlji 24,3%
2. IVICA DAČIĆ – PREMIJER SRBIJE 58 5,4% u opštini 6,0% · u zemlji 6,7%
5. DR MILOŠ JOVANOVIĆ – NADA ZA SRBIJU – SRPSKA… 50 4,6% u opštini 5,3% · u zemlji 5,2%
14. MI-GLAS IZ NARODA, PROF. DR BRANIMIR NESTOROVIĆ 38 3,5% u opštini 4,5% · u zemlji 4,8%
12. SAŠA RADULOVIĆ 16 1,5% u opštini 0,8% · u zemlji 1,2%
8. USAME ZUKORLIĆ – UJEDINJENI ZA PRAVDU – STRANKA… 13 1,2% u opštini 0,2% · u zemlji 0,8%
11. NARODNA STRANKA – SIGURAN IZBOR. OZBILJNI LJUDI… 12 1,1% u opštini 0,7% · u zemlji 0,9%
4. MILICA ĐURĐEVIĆ STAMENKOVSKI - BOŠKO OBRADOVIĆ… 11 1,0% u opštini 2,5% · u zemlji 2,8%

Ostalih 9: 34 glasova

Izlaznost

61,0%

u opštini 65,7% · 88. od 100 u opštini

Nevažeći listići

3,3%

37 · u opštini 2,9%

Upisani birači

1.825

2022: 1.810

Biračko mesto
BM 12 · OŠ "VUK KARADŽIĆ" · Adresa: KAMENJAK , OŠ "VUK KARADŽIĆ", VUKA KARADŽIĆA 14
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 12, 14 · Adresa: KAMENJAK , OŠ "VUK KARADŽIĆ", VUKA KARADŽIĆA 14

bez kontrolora: 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav izmena proširenog
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 57,1% · Aleksandar Vučić 58,0% · nevažeći 2,3% 1 upozorenje
6. Aleksandar Vučić 584 58,0% u opštini 60,2% · u zemlji 60,0%
4. Zdravko Ponoš 205 20,4% u opštini 15,7% · u zemlji 18,8%
2. Biljana Stojković 63 6,3% u opštini 6,0% · u zemlji 3,3%
7. Dr Miloš Jovanović 60 6,0% u opštini 6,3% · u zemlji 6,1%
8. Boško Obradović 38 3,8% u opštini 4,7% · u zemlji 4,5%
5. Milica Đurđević Stamenkovski 29 2,9% u opštini 4,6% · u zemlji 4,3%
3. Branka Stamenković 20 2,0% u opštini 1,7% · u zemlji 2,1%

Ostalih 1: 8 glasova

Izlaznost

57,1%

u opštini 62,9% · 89. od 100 u opštini

Nevažeći listići

2,3%

24 · u opštini 2,3%

Upisani birači

1.810

Upozorenje · Više potpisa nego listića

Potpisalo se 1.034 birača, u kutiji 1.031 listića (3 listića manje)

Šta proveriti: Više zaokruženih birača nego listića u kutiji. Uporedi oba broja u zapisniku i pročitaj primedbe članova odbora.

Biračko mesto
BM 12
Dokumenti

Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON