Temerin · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 19 · OŠ "PETAR KOČIĆ"
Adresa: OŠ " PETAR KOČIĆ", TEMERIN, NARODNOG FRONTA BR. 80
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 683
Temerin na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 15: 1 glasova
Izlaznost
61,9%
u opštini 71,5% · 27. od 31 u opštini
Nevažeći listići
1,7%
7 · u opštini 1,6%
Upisani birači
683
2023: 680 · 2023: 681
- Biračko mesto
- BM 19 · OŠ "PETAR KOČIĆ"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 8, 9, 12, 14, 16 · Adresa: OŠ " PETAR KOČIĆ", TEMERIN, NARODNOG FRONTA BR. 80
bez kontrolora: 4, 6, 7, 10, 11, 13, 15, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 1,7% (opština 1,6%) · 16. od 31 u opštini · veći nego u opštini na 2 od 4 izbora
- Izlaznost
- 61,9% · 9,6 poena manje nego u opštini27. od 31 u opštini · ranije 55,4–56,6%
- Najviše glasova
- Studentska lista 52,4% (opština 50,0%)Na 2 od 4 izbora prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 666 (Predsednički 2022) → 683, +2,6%
- Zapisnici
- O posmatračima za 1 od 4 izbora · bez: Pokrajinski 2023, Parlamentarni 2023, Predsednički 2022
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 55,4% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 48,1% · nevažeći 2,4% bez upozorenja
Ostalih 6: 7 glasova
Izlaznost
55,4%
u opštini 60,0% · 22. od 31 u opštini
Nevažeći listići
2,4%
9 · u opštini 3,1%
Upisani birači
680
2023: 681 · 2022: 666
- Biračko mesto
- BM 19 · OŠ "PETAR KOČIĆ" · Adresa: OŠ"PETAR KOČIĆ" TEMERIN, NARODNOG FRONTA BR. 80
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10 · Adresa: OŠ"PETAR KOČIĆ" TEMERIN, NARODNOG FRONTA BR. 80
bez kontrolora: 8, 11, 12, 13
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 55,5% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 42,8% · nevažeći 2,4% bez upozorenja
Ostalih 10: 8 glasova
Izlaznost
55,5%
u opštini 60,4% · 22. od 31 u opštini
Nevažeći listići
2,4%
9 · u opštini 2,7%
Upisani birači
681
2022: 666
- Biračko mesto
- BM 19 · OŠ "PETAR KOČIĆ" · Adresa: OŠ"PETAR KOČIĆ" TEMERIN, NARODNOG FRONTA BR. 80
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 17 · Adresa: OŠ"PETAR KOČIĆ" TEMERIN, NARODNOG FRONTA BR. 80
bez kontrolora: 4, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 56,6% · Aleksandar Vučić 72,5% · nevažeći 4,5% bez upozorenja
Ostalih 1: 1 glasova
Izlaznost
56,6%
u opštini 63,9% · 22. od 31 u opštini
Nevažeći listići
4,5%
17 · u opštini 3,0%
Upisani birači
666
- Biračko mesto
- BM 19
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON