Temerin · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 17 · LOVAČKI DOM
Adresa: LOVAČKI DOM, TEMERIN, JUGOSLOVENSKE ARMIJE br. 129 A
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 931
Temerin na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 15: 9 glasova
Izlaznost
65,4%
u opštini 71,5% · 22. od 31 u opštini
Nevažeći listići
2,5%
15 · u opštini 1,6%
Upisani birači
931
2023: 954 · 2023: 951
- Biračko mesto
- BM 17 · LOVAČKI DOM
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 8, 9, 12, 14, 16 · Adresa: LOVAČKI DOM, TEMERIN, JUGOSLOVENSKE ARMIJE br. 129 A
bez kontrolora: 4, 6, 7, 10, 11, 13, 15, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 2,5% (opština 1,6%) · 6. od 31 u opštini · veći nego u opštini na 3 od 4 izbora
- Izlaznost
- 65,4% · 6,1 poena manje nego u opštini22. od 31 u opštini · ranije 50,4–54,4%
- Najviše glasova
- Studentska lista 50,5% (opština 50,0%)Na 2 od 4 izbora prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 944 (Predsednički 2022) → 931, −1,4%
- Zapisnici
- O posmatračima za 1 od 4 izbora · bez: Parlamentarni 2026, Pokrajinski 2023, Predsednički 2022
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 50,4% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 41,1% · nevažeći 4,0% bez upozorenja
Ostalih 5: 6 glasova
Izlaznost
50,4%
u opštini 60,0% · 30. od 31 u opštini
Nevažeći listići
4,0%
19 · u opštini 3,1%
Upisani birači
954
2023: 951 · 2022: 944
- Biračko mesto
- BM 17 · LOVAČKI DOM · Adresa: LOVAČKI DOM TEMERIN, JUGOSLOVENSKE ARMIJE BR. 129
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10 · Adresa: LOVAČKI DOM TEMERIN, JUGOSLOVENSKE ARMIJE BR. 129
bez kontrolora: 8, 11, 12, 13
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 50,6% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 42,1% · nevažeći 2,7% bez upozorenja
Ostalih 9: 7 glasova
Izlaznost
50,6%
u opštini 60,4% · 29. od 31 u opštini
Nevažeći listići
2,7%
13 · u opštini 2,7%
Upisani birači
951
2022: 944
- Biračko mesto
- BM 17 · LOVAČKI DOM · Adresa: LOVAČKI DOM TEMERIN, JUGOSLOVENSKE ARMIJE BR. 129
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 11, 17 · Adresa: LOVAČKI DOM TEMERIN, JUGOSLOVENSKE ARMIJE BR. 129
bez kontrolora: 4, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 16, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 54,4% · Aleksandar Vučić 77,1% · nevažeći 3,3% bez upozorenja
Izlaznost
54,4%
u opštini 63,9% · 27. od 31 u opštini
Nevažeći listići
3,3%
17 · u opštini 3,0%
Upisani birači
944
- Biračko mesto
- BM 17
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON