Izborni podaci

Grad Subotica · biračko mesto · Kroz sve izbore

BM 82 · MK "ČANTAVIR" - SALA ZA VENČANJA

Adresa: MESNA KANCELARIJA "ČANTAVIR" - SALA ZA VENČANJA, ČANTAVIR - MARŠALA TITA BR. 38

Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 1.782

Grad Subotica na ovim izborima: sva mesta → ·

Parlamentarni 2026

25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestu
5. SVM 379 41,1% u opštini 9,4% · u zemlji 0,8%
3. Studentska lista 377 40,8% u opštini 52,2% · u zemlji 53,7%
1. Ujedinjena Srbija 161 17,4% u opštini 35,3% · u zemlji 39,5%

Ostalih 15: 6 glasova

Izlaznost

54,0%

u opštini 63,1% · 94. od 102 u opštini

Nevažeći listići

4,2%

40 · u opštini 2,2%

Upisani birači

1.782

2023: 1.835 · 2023: 1.835

Biračko mesto
BM 82 · MK "ČANTAVIR" - SALA ZA VENČANJA
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 15 · Adresa: MESNA KANCELARIJA "ČANTAVIR" - SALA ZA VENČANJA, ČANTAVIR - MARŠALA TITA BR. 38

bez kontrolora: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18

Dokumenti

Ukratko

Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom

Upozorenja
Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 4,2% (opština 2,2%) · 13. od 102 u opštini · veći nego u opštini na 1 od 4 izbora
Izlaznost
54,0% · 9,0 poena manje nego u opštini94. od 102 u opštini · ranije 46,7–47,1%
Najviše glasova
SVM 41,1% (opština 9,4%)Na 1 od 4 izbora prvi i u opštini
Mesto
Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 1.841 (Predsednički 2022) → 1.782, −3,2%
Zapisnici
O posmatračima za 1 od 4 izbora · bez: Parlamentarni 2026, Pokrajinski 2023, Predsednički 2022

Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.

Raniji izbori na ovom mestu

svaki se otvara u istom obliku kao gore
Pokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 47,1% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 73,6% · nevažeći 3,1% bez upozorenja
6. VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 616 73,6% u opštini 22,7% · na celim izborima 6,7%
1. ALEKSANDAR VUČIĆ – Vojvodina ne sme da stane 118 14,1% u opštini 39,6% · na celim izborima 48,8%
7. SRBIJA PROTIV NASILJA – MARINIKA TEPIĆ – MIHAILO… 74 8,8% u opštini 19,4% · na celim izborima 22,5%
13. VOJVOĐANI – Liga socijaldemokrata Vojvodine… 15 1,8% u opštini 3,0% · na celim izborima 2,6%

Ostalih 9: 14 glasova

Izlaznost

47,1%

u opštini 51,7% · 82. od 102 u opštini

Nevažeći listići

3,1%

27 · u opštini 3,1%

Upisani birači

1.835

2023: 1.835 · 2022: 1.841

Biračko mesto
BM 82 · MK "ČANTAVIR" - SALA ZA VENČANJA · Adresa: MESNA KANCELARIJA "ČANTAVIR" - SALA ZA VENČANJA, ČANTAVIR, MARŠALA TITA BR. 38
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 6, 7, 11, 13 · Adresa: MESNA KANCELARIJA "ČANTAVIR" - SALA ZA VENČANJA, ČANTAVIR, MARŠALA TITA BR. 38

bez kontrolora: 5, 8, 9, 10, 12

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav izmena proširenog
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 47,1% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 71,0% · nevažeći 1,3% bez upozorenja
6. VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 606 71,0% u opštini 20,9% · u zemlji 1,7%
1. ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 141 16,5% u opštini 41,4% · u zemlji 48,1%
7. SRBIJA PROTIV NASILJA – MIROSLAV MIKI ALEKSIĆ… 79 9,3% u opštini 21,1% · u zemlji 24,3%

Ostalih 15: 27 glasova

Izlaznost

47,1%

u opštini 51,8% · 82. od 102 u opštini

Nevažeći listići

1,3%

11 · u opštini 2,8%

Upisani birači

1.835

2022: 1.841

Biračko mesto
BM 82 · MK "ČANTAVIR" - SALA ZA VENČANJA · Adresa: MESNA KANCELARIJA "ČANTAVIR" - SALA ZA VENČANJA, ČANTAVIR, MARŠALA TITA BR. 38
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 6, 7 · Adresa: MESNA KANCELARIJA "ČANTAVIR" - SALA ZA VENČANJA, ČANTAVIR, MARŠALA TITA BR. 38

bez kontrolora: 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav izmena proširenog
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 46,7% · Aleksandar Vučić 74,9% · nevažeći 2,2% bez upozorenja
6. Aleksandar Vučić 630 74,9% u opštini 64,3% · u zemlji 60,0%
4. Zdravko Ponoš 106 12,6% u opštini 18,0% · u zemlji 18,8%
3. Branka Stamenković 32 3,8% u opštini 4,0% · u zemlji 2,1%
2. Biljana Stojković 24 2,9% u opštini 3,5% · u zemlji 3,3%
5. Milica Đurđević Stamenkovski 19 2,3% u opštini 3,2% · u zemlji 4,3%
8. Boško Obradović 16 1,9% u opštini 3,1% · u zemlji 4,5%

Ostalih 2: 14 glasova

Izlaznost

46,7%

u opštini 52,9% · 89. od 102 u opštini

Nevažeći listići

2,2%

19 · u opštini 3,0%

Upisani birači

1.841

Biračko mesto
BM 82
Dokumenti

Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON