Grad Subotica · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 79 · OŠ "MIROSLAV ANTIĆ"
Adresa: OŠ"MIROSLAV ANTIĆ", ŠUPLJAK - HALOMSKI ŠOR BR. 3
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 239
Grad Subotica na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 15: 1 glasova
Izlaznost
64,0%
u opštini 63,1% · 52. od 102 u opštini
Nevažeći listići
5,9%
9 · u opštini 2,2%
Upisani birači
239
2023: 247 · 2023: 246
- Biračko mesto
- BM 79 · OŠ "MIROSLAV ANTIĆ"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5 · Adresa: OŠ"MIROSLAV ANTIĆ", ŠUPLJAK - HALOMSKI ŠOR BR. 3
bez kontrolora: 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 5,9% (opština 2,2%) · 2. od 102 u opštini · veći nego u opštini na 1 od 4 izbora
- Izlaznost
- 64,0% · 0,9 poena više nego u opštini52. od 102 u opštini · ranije 58,7–62,2%
- Najviše glasova
- SVM 50,7% (opština 9,4%)Na 1 od 4 izbora prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 251 (Predsednički 2022) → 239, −4,8%
- Zapisnici
- O posmatračima za 2 od 4 izbora · bez: Parlamentarni 2026, Pokrajinski 2023
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 58,7% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 75,5% · nevažeći 1,4% bez upozorenja
Ostalih 8: 2 glasova
Izlaznost
58,7%
u opštini 51,7% · 15. od 102 u opštini
Nevažeći listići
1,4%
2 · u opštini 3,1%
Upisani birači
247
2023: 246 · 2022: 251
- Biračko mesto
- BM 79 · OŠ "MIROSLAV ANTIĆ" · Adresa: OŠ "MIROSLAV ANTIĆ", ŠUPLJAK, HALOMSKI ŠOR BR, 3
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 6, 7 · Adresa: OŠ "MIROSLAV ANTIĆ", ŠUPLJAK, HALOMSKI ŠOR BR, 3
bez kontrolora: 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 58,9% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 73,4% · nevažeći 1,4% bez upozorenja
Ostalih 13: 2 glasova
Izlaznost
58,9%
u opštini 51,8% · 16. od 102 u opštini
Nevažeći listići
1,4%
2 · u opštini 2,8%
Upisani birači
246
2022: 251
- Biračko mesto
- BM 79 · OŠ "MIROSLAV ANTIĆ" · Adresa: OŠ "MIROSLAV ANTIĆ", ŠUPLJAK, HALOMSKI ŠOR BR, 3
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 6, 7 · Adresa: OŠ "MIROSLAV ANTIĆ", ŠUPLJAK, HALOMSKI ŠOR BR, 3
bez kontrolora: 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 62,2% · Aleksandar Vučić 80,9% · nevažeći 2,6% bez upozorenja
Ostalih 2: 1 glasova
Izlaznost
62,2%
u opštini 52,9% · 8. od 102 u opštini
Nevažeći listići
2,6%
4 · u opštini 3,0%
Upisani birači
251
- Biračko mesto
- BM 79
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON