Grad Subotica · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 67 · OŠ "MIROSLAV ANTIĆ"
Adresa: OŠ"MIROSLAV ANTIĆ", PALIĆ - TROGIRSKA BR. 20
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 1.105
Grad Subotica na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 14: 5 glasova
Izlaznost
59,6%
u opštini 63,1% · 74. od 102 u opštini
Nevažeći listići
2,3%
15 · u opštini 2,2%
Upisani birači
1.105
2023: 1.142 · 2023: 1.139
- Biračko mesto
- BM 67 · OŠ "MIROSLAV ANTIĆ"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 15 · Adresa: OŠ"MIROSLAV ANTIĆ", PALIĆ - TROGIRSKA BR. 20
bez kontrolora: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 2,3% (opština 2,2%) · 39. od 102 u opštini · veći nego u opštini na 1 od 4 izbora
- Izlaznost
- 59,6% · 3,4 poena manje nego u opštini74. od 102 u opštini · ranije 47,5–48,4%
- Najviše glasova
- Studentska lista 56,5% (opština 52,2%)Na 2 od 4 izbora prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 1.142 (Predsednički 2022) → 1.105, −3,2%
- Zapisnici
- O posmatračima za 2 od 4 izbora · bez: Parlamentarni 2026, Pokrajinski 2023
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 48,2% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 33,1% · nevažeći 2,0% bez upozorenja
Ostalih 4: 12 glasova
Izlaznost
48,2%
u opštini 51,7% · 79. od 102 u opštini
Nevažeći listići
2,0%
11 · u opštini 3,1%
Upisani birači
1.142
2023: 1.139 · 2022: 1.142
- Biračko mesto
- BM 67 · OŠ "MIROSLAV ANTIĆ" · Adresa: OŠ "MIROSLAV ANTIĆ", PALIĆ, TROGIRSKA BR. 20
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 4, 6, 7, 11, 13 · Adresa: OŠ "MIROSLAV ANTIĆ", PALIĆ, TROGIRSKA BR. 20
bez kontrolora: 3, 5, 8, 9, 10, 12
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 48,4% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 31,5% · nevažeći 2,0% bez upozorenja
Ostalih 9: 9 glasova
Izlaznost
48,4%
u opštini 51,8% · 79. od 102 u opštini
Nevažeći listići
2,0%
11 · u opštini 2,8%
Upisani birači
1.139
2022: 1.142
- Biračko mesto
- BM 67 · OŠ "MIROSLAV ANTIĆ" · Adresa: OŠ "MIROSLAV ANTIĆ", PALIĆ, TROGIRSKA BR. 20
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 4, 6, 7, 10, 14 · Adresa: OŠ "MIROSLAV ANTIĆ", PALIĆ, TROGIRSKA BR. 20
bez kontrolora: 3, 5, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 47,5% · Aleksandar Vučić 63,5% · nevažeći 2,6% bez upozorenja
Ostalih 1: 3 glasova
Izlaznost
47,5%
u opštini 52,9% · 86. od 102 u opštini
Nevažeći listići
2,6%
14 · u opštini 3,0%
Upisani birači
1.142
- Biračko mesto
- BM 67
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON