Pećinci · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 19 · OSNOVNA ŠKOLA
Adresa: SREDNJA ŠKOLA PEĆINCI, ŠKOLSKA BR. 8
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 697
Pećinci na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 15: 14 glasova
Izlaznost
82,4%
u opštini 82,5% · 18. od 30 u opštini
Nevažeći listići
0,3%
2 · u opštini 1,3%
Upisani birači
697
2023: 704 · 2023: 682
- Biračko mesto
- BM 19 · OSNOVNA ŠKOLA
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 12, 13, 14, 15, 16 · Adresa: SREDNJA ŠKOLA PEĆINCI, ŠKOLSKA BR. 8
bez kontrolora: 6, 8, 9, 10, 11, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 0,3% (opština 1,3%) · 30. od 30 u opštini · nikad veći nego u opštini
- Izlaznost
- 82,4% · 0,2 poena manje nego u opštini18. od 30 u opštini · ranije 74,9–87,8%
- Najviše glasova
- Ujedinjena Srbija 61,0% (opština 59,8%)Na svim izborima prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 690 (Predsednički 2022) → 697, +1,0%
- Zapisnici
- O posmatračima za 2 od 4 izbora · bez: Pokrajinski 2023, Parlamentarni 2023
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 74,9% · ALEKSANDAR VUČIĆ – Vojvodina ne sme da stane 72,3% · nevažeći 1,5% bez upozorenja
Ostalih 7: 14 glasova
Izlaznost
74,9%
u opštini 75,5% · 17. od 30 u opštini
Nevažeći listići
1,5%
8 · u opštini 2,6%
Upisani birači
704
2023: 682 · 2022: 690
- Biračko mesto
- BM 19 · OSNOVNA ŠKOLA · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, PEĆINCI, ŠKOLSKA BR. 8
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 6, 9, 10, 11, 12 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, PEĆINCI, ŠKOLSKA BR. 8
bez kontrolora: 4, 5, 7, 8, 13
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 77,4% · ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 72,0% · nevažeći 1,9% bez upozorenja
Ostalih 10: 8 glasova
Izlaznost
77,4%
u opštini 76,6% · 12. od 30 u opštini
Nevažeći listići
1,9%
10 · u opštini 2,6%
Upisani birači
682
2022: 690
- Biračko mesto
- BM 19 · OSNOVNA ŠKOLA · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, PEĆINCI, ŠKOLSKA BR. 8
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 6, 10, 11, 12, 16, 17 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, PEĆINCI, ŠKOLSKA BR. 8
bez kontrolora: 5, 7, 8, 9, 13, 14, 15, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 87,8% · Aleksandar Vučić 79,6% · nevažeći 1,3% bez upozorenja
Ostalih 1: 1 glasova
Izlaznost
87,8%
u opštini 77,1% · 3. od 30 u opštini
Nevažeći listići
1,3%
8 · u opštini 2,4%
Upisani birači
690
- Biračko mesto
- BM 19
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON