Izborni podaci

Bačka Topola · biračko mesto · Kroz sve izbore

BM 41 · ZGRADA OŠ "STARI KOVAČ ĐULA"

Adresa: ZGRADA OŠ "STARI KOVAČ ĐULA", STARA MORAVICA, TANČIĆ MIHALJA BR. 2

Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 709

Bačka Topola na ovim izborima: sva mesta → ·

Parlamentarni 2026

25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestu
1. Ujedinjena Srbija 135 38,6% u opštini 35,7% · u zemlji 39,5%
5. SVM 127 36,3% u opštini 26,4% · u zemlji 0,8%
3. Studentska lista 78 22,3% u opštini 35,3% · u zemlji 53,7%
2. Faktor stabilnosti 6 1,7% u opštini 1,1% · u zemlji 2,2%

Ostalih 14: 4 glasova

Izlaznost

50,9%

u opštini 58,6% · 45. od 50 u opštini

Nevažeći listići

3,0%

11 · u opštini 2,8%

Upisani birači

709

2023: 725 · 2023: 723

Biračko mesto
BM 41 · ZGRADA OŠ "STARI KOVAČ ĐULA"
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 13 · Adresa: ZGRADA OŠ "STARI KOVAČ ĐULA", STARA MORAVICA, TANČIĆ MIHALJA BR. 2

bez kontrolora: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav

Ukratko

Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom

Upozorenja
Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 3,0% (opština 2,8%) · 19. od 50 u opštini · veći nego u opštini na 2 od 4 izbora
Izlaznost
50,9% · 7,7 poena manje nego u opštini45. od 50 u opštini · ranije 41,6–45,2%
Najviše glasova
Ujedinjena Srbija 38,6% (opština 35,7%)Na svim izborima prvi i u opštini
Mesto
Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 746 (Predsednički 2022) → 709, −5,0%
Zapisnici
O posmatračima za 2 od 4 izbora · bez: Parlamentarni 2026, Pokrajinski 2023

Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.

Raniji izbori na ovom mestu

svaki se otvara u istom obliku kao gore
Pokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 45,1% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 53,9% · nevažeći 3,1% bez upozorenja
6. VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 171 53,9% u opštini 43,4% · na celim izborima 6,7%
1. ALEKSANDAR VUČIĆ – Vojvodina ne sme da stane 98 30,9% u opštini 34,3% · na celim izborima 48,8%
7. SRBIJA PROTIV NASILJA – MARINIKA TEPIĆ – MIHAILO… 20 6,3% u opštini 9,6% · na celim izborima 22,5%
13. VOJVOĐANI – Liga socijaldemokrata Vojvodine… 13 4,1% u opštini 2,0% · na celim izborima 2,6%
3. DR VOJISLAV ŠEŠELJ - SRPSKA RADIKALNA STRANKA 5 1,6% u opštini 1,8% · na celim izborima 2,2%

Ostalih 8: 10 glasova

Izlaznost

45,1%

u opštini 52,0% · 43. od 50 u opštini

Nevažeći listići

3,1%

10 · u opštini 3,1%

Upisani birači

725

2023: 723 · 2022: 746

Biračko mesto
BM 41 · ZGRADA OŠ "STARI KOVAČ ĐULA"
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 11 · samo zamenik: 5 · Adresa: ZGRADA OŠ "STARI KOVAČ ĐULA", STARA MORAVICA, TANČIĆ MIHALJA BR. 2

bez kontrolora: 8, 12, 13

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 45,2% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 53,9% · nevažeći 1,8% bez upozorenja
6. VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 173 53,9% u opštini 42,1% · u zemlji 1,7%
1. ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 107 33,3% u opštini 35,1% · u zemlji 48,1%
7. SRBIJA PROTIV NASILJA – MIROSLAV MIKI ALEKSIĆ… 23 7,2% u opštini 10,4% · u zemlji 24,3%
3. DR VOJISLAV ŠEŠELJ - SRPSKA RADIKALNA STRANKA 5 1,6% u opštini 1,4% · u zemlji 1,5%

Ostalih 14: 13 glasova

Izlaznost

45,2%

u opštini 52,1% · 43. od 50 u opštini

Nevažeći listići

1,8%

6 · u opštini 3,0%

Upisani birači

723

2022: 746

Biračko mesto
BM 41 · ZGRADA OŠ "STARI KOVAČ ĐULA"
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 6, 7, 11, 17 · samo zamenik: 5 · Adresa: ZGRADA OŠ "STARI KOVAČ ĐULA", STARA MORAVICA, TANČIĆ MIHALJA BR. 2

bez kontrolora: 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 41,6% · Aleksandar Vučić 78,3% · nevažeći 3,5% bez upozorenja
6. Aleksandar Vučić 234 78,3% u opštini 76,6% · u zemlji 60,0%
4. Zdravko Ponoš 17 5,7% u opštini 8,7% · u zemlji 18,8%
3. Branka Stamenković 13 4,3% u opštini 3,3% · u zemlji 2,1%
1. Miša Vacić 10 3,3% u opštini 1,1% · u zemlji 0,9%
2. Biljana Stojković 9 3,0% u opštini 2,3% · u zemlji 3,3%
8. Boško Obradović 6 2,0% u opštini 2,3% · u zemlji 4,5%
5. Milica Đurđević Stamenkovski 5 1,7% u opštini 2,9% · u zemlji 4,3%
7. Dr Miloš Jovanović 5 1,7% u opštini 2,7% · u zemlji 6,1%

Izlaznost

41,6%

u opštini 52,6% · 49. od 50 u opštini

Nevažeći listići

3,5%

11 · u opštini 3,2%

Upisani birači

746

Biračko mesto
BM 41
Dokumenti

Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON