Bačka Topola · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 4 · ŠKOLA ZA OSNOVNO MUZIČKO OBRAZOVANJE "MUZIČKA ŠKOLA" BAČKA TOPOLA
Adresa: ŠKOLA ZA OSNOVNO MUZIČKO OBRAZOVANJE "MUZIČKA ŠKOLA", BAČKA TOPOLA, GLAVNA
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 655
Bačka Topola na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 15: 1 glasova
Izlaznost
61,4%
u opštini 58,6% · 21. od 50 u opštini
Nevažeći listići
1,2%
5 · u opštini 2,8%
Upisani birači
655
2023: 676 · 2023: 675
- Biračko mesto
- BM 4 · ŠKOLA ZA OSNOVNO MUZIČKO OBRAZOVANJE "MUZIČKA ŠKOLA" BAČKA TOPOLA
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 13 · Adresa: ŠKOLA ZA OSNOVNO MUZIČKO OBRAZOVANJE "MUZIČKA ŠKOLA", BAČKA TOPOLA, GLAVNA
bez kontrolora: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 1,2% (opština 2,8%) · 43. od 50 u opštini · veći nego u opštini na 1 od 4 izbora
- Izlaznost
- 61,4% · 2,8 poena više nego u opštini21. od 50 u opštini · ranije 51,2–52,2%
- Najviše glasova
- Studentska lista 38,5% (opština 35,3%)Na 3 od 4 izbora prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 673 (Predsednički 2022) → 655, −2,7%
- Zapisnici
- O posmatračima za 2 od 4 izbora · bez: Pokrajinski 2023, Parlamentarni 2023
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 51,2% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 53,5% · nevažeći 1,7% bez upozorenja
Ostalih 6: 7 glasova
Izlaznost
51,2%
u opštini 52,0% · 30. od 50 u opštini
Nevažeći listići
1,7%
6 · u opštini 3,1%
Upisani birači
676
2023: 675 · 2022: 673
- Biračko mesto
- BM 4 · ŠKOLA ZA OSNOVNO MUZIČKO OBRAZOVANJE "MUZIČKA ŠKOLA" BAČKA TOPOLA · Adresa: ŠKOLA ZA OSNOVNO MUZIČKO OBRAZOVANJE "MUZIČKA ŠKOLA" BAČKA
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13 · Adresa: ŠKOLA ZA OSNOVNO MUZIČKO OBRAZOVANJE "MUZIČKA ŠKOLA" BAČKA
bez kontrolora: 8, 12
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 51,3% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 48,5% · nevažeći 2,9% bez upozorenja
Ostalih 11: 13 glasova
Izlaznost
51,3%
u opštini 52,1% · 30. od 50 u opštini
Nevažeći listići
2,9%
10 · u opštini 3,0%
Upisani birači
675
2022: 673
- Biračko mesto
- BM 4 · ŠKOLA ZA OSNOVNO MUZIČKO OBRAZOVANJE "MUZIČKA ŠKOLA" BAČKA TOPOLA · Adresa: ŠKOLA ZA OSNOVNO MUZIČKO OBRAZOVANJE "MUZIČKA ŠKOLA" BAČKA
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 17 · Adresa: ŠKOLA ZA OSNOVNO MUZIČKO OBRAZOVANJE "MUZIČKA ŠKOLA" BAČKA
bez kontrolora: 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 52,2% · Aleksandar Vučić 73,1% · nevažeći 3,7% bez upozorenja
Izlaznost
52,2%
u opštini 52,6% · 28. od 50 u opštini
Nevažeći listići
3,7%
13 · u opštini 3,2%
Upisani birači
673
- Biračko mesto
- BM 4
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON