Bačka Topola · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 2 · ZGRADA "NOVI BAMBI"
Adresa: ZGRADA "NOVI BAMBI" BAČKA TOPOLA, SENĆANSKI PUT BB
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 763
Bačka Topola na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 14: 7 glasova
Izlaznost
52,9%
u opštini 58,6% · 41. od 50 u opštini
Nevažeći listići
5,7%
23 · u opštini 2,8%
Upisani birači
763
2023: 783 · 2023: 782
- Biračko mesto
- BM 2 · ZGRADA "NOVI BAMBI"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 13 · Adresa: ZGRADA "NOVI BAMBI" BAČKA TOPOLA, SENĆANSKI PUT BB
bez kontrolora: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 5,7% (opština 2,8%) · 3. od 50 u opštini · veći nego u opštini na 2 od 4 izbora
- Izlaznost
- 52,9% · 5,7 poena manje nego u opštini41. od 50 u opštini · ranije 46,2–48,4%
- Najviše glasova
- SVM 33,3% (opština 26,4%)Na 3 od 4 izbora prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 793 (Predsednički 2022) → 763, −3,8%
- Zapisnici
- O posmatračima za 2 od 4 izbora · bez: Pokrajinski 2023, Parlamentarni 2023
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 46,2% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 53,4% · nevažeći 2,8% bez upozorenja
Ostalih 8: 14 glasova
Izlaznost
46,2%
u opštini 52,0% · 41. od 50 u opštini
Nevažeći listići
2,8%
10 · u opštini 3,1%
Upisani birači
783
2023: 782 · 2022: 793
- Biračko mesto
- BM 2 · ZGRADA "NOVI BAMBI" · Adresa: ZGRADA "NOVI BAMBI", BAČKA TOPOLA, SENĆANSKI PUT BB
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 13 · samo zamenik: 11 · Adresa: ZGRADA "NOVI BAMBI", BAČKA TOPOLA, SENĆANSKI PUT BB
bez kontrolora: 5, 8, 12
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 46,3% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 54,7% · nevažeći 2,5% bez upozorenja
Ostalih 13: 13 glasova
Izlaznost
46,3%
u opštini 52,1% · 41. od 50 u opštini
Nevažeći listići
2,5%
9 · u opštini 3,0%
Upisani birači
782
2022: 793
- Biračko mesto
- BM 2 · ZGRADA "NOVI BAMBI" · Adresa: ZGRADA "NOVI BAMBI", BAČKA TOPOLA, SENĆANSKI PUT BB
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 6, 7, 11, 17 · samo zamenik: 4 · Adresa: ZGRADA "NOVI BAMBI", BAČKA TOPOLA, SENĆANSKI PUT BB
bez kontrolora: 5, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 48,4% · Aleksandar Vučić 74,3% · nevažeći 4,7% bez upozorenja
Ostalih 1: 3 glasova
Izlaznost
48,4%
u opštini 52,6% · 40. od 50 u opštini
Nevažeći listići
4,7%
18 · u opštini 3,2%
Upisani birači
793
- Biračko mesto
- BM 2
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON