Izborni podaci

Grad Novi Pazar · biračko mesto · Kroz sve izbore

BM 28 · OSNOVNA ŠKOLA

Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, MUR

Izbora na ovom mestu u arhivi: 3 · upisanih birača na poslednjim: 1.660

Grad Novi Pazar na ovim izborima: sva mesta → ·

Parlamentarni 2026

25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestu1 upozorenje
3. Studentska lista 198 29,8% u opštini 39,6% · u zemlji 53,7%
10. SDA Sandžaka 156 23,5% u opštini 10,2% · u zemlji 0,3%
6. SPP 128 19,2% u opštini 7,1% · u zemlji 0,3%
4. Ljudski 118 17,7% u opštini 21,3% · u zemlji 0,5%
1. Ujedinjena Srbija 60 9,0% u opštini 19,5% · u zemlji 39,5%

Ostalih 13: 5 glasova

Izlaznost

43,3%

u opštini 52,5% · 81. od 103 u opštini

Nevažeći listići

7,5%

54 · u opštini 3,3%

Upisani birači

1.660

2023: 857 · 2022: 834

Upozorenje · Mnogo nevažećih listića

Nevažećih: 54 (7,5%); medijana na istoj adresi 2,4%

Šta proveriti: Mnogo nevažećih listića. Pročitaj primedbe u zapisniku i da li je odbor objasnio zašto.

Biračko mesto
BM 28 · OSNOVNA ŠKOLA
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 3, 6, 10, 11, 16, 17 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA, MUR

bez kontrolora: 2, 4, 5, 7, 8, 9, 12, 13, 14, 15, 18

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav izmena proširenog

Ukratko

Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom

Upozorenja
Na 2 od 3 izbora: Parlamentarni 2026 (mnogo nevažećih listića); Predsednički 2022 (mnogo nevažećih listića)Isto upozorenje više puta: mnogo nevažećih listića (na 2 izbora)Nevažeći 7,5% (opština 3,3%) · 9. od 103 u opštini · veći nego u opštini na 2 od 3 izbora
Izlaznost
43,3% · 9,2 poena manje nego u opštini81. od 103 u opštini · ranije 41,4–48,3%
Najviše glasova
Studentska lista 29,8% (opština 39,6%)Na svim izborima prvi i u opštini
Mesto
Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 834 (Predsednički 2022) → 1.660, +99,0%
Zapisnici
O posmatračima za 2 od 3 izbora · bez: Parlamentarni 2026

Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.

Raniji izbori na ovom mestu

svaki se otvara u istom obliku kao gore
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 48,3% · ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 33,3% · nevažeći 1,5% bez upozorenja
1. ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 135 33,3% u opštini 41,4% · u zemlji 48,1%
8. USAME ZUKORLIĆ – UJEDINJENI ZA PRAVDU – STRANKA… 135 33,3% u opštini 22,0% · u zemlji 0,8%
9. SDA SANDŽAKA - DR SULEJMAN UGLJANIN SDA SANDŽAKA… 123 30,3% u opštini 20,3% · u zemlji 0,6%

Ostalih 15: 13 glasova

Izlaznost

48,3%

u opštini 50,3% · 58. od 99 u opštini

Nevažeći listići

1,5%

6 · u opštini 2,0%

Upisani birači

857

2022: 834

Biračko mesto
BM 28 · OSNOVNA ŠKOLA · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA MUR
Kontrolori

Kontrolori: liste 3, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 18 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA MUR

bez kontrolora: 1, 2, 4, 7, 11, 14, 15, 16, 17

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav izmena proširenog
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 41,4% · Aleksandar Vučić 63,0% · nevažeći 8,4% 1 upozorenje
6. Aleksandar Vučić 199 63,0% u opštini 66,7% · u zemlji 60,0%
4. Zdravko Ponoš 70 22,2% u opštini 21,4% · u zemlji 18,8%
1. Miša Vacić 12 3,8% u opštini 1,3% · u zemlji 0,9%
2. Biljana Stojković 12 3,8% u opštini 4,9% · u zemlji 3,3%
8. Boško Obradović 10 3,2% u opštini 1,7% · u zemlji 4,5%
3. Branka Stamenković 6 1,9% u opštini 1,4% · u zemlji 2,1%
5. Milica Đurđević Stamenkovski 5 1,6% u opštini 1,4% · u zemlji 4,3%

Ostalih 1: 2 glasova

Izlaznost

41,4%

u opštini 45,7% · 76. od 99 u opštini

Nevažeći listići

8,4%

29 · u opštini 7,4%

Upisani birači

834

Upozorenje · Mnogo nevažećih listića

Nevažećih: 29 (8,4%)

Šta proveriti: Mnogo nevažećih listića. Pročitaj primedbe u zapisniku i da li je odbor objasnio zašto.

Biračko mesto
BM 28
Dokumenti

Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON