Grad Vranje · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 3 · MZ "DVA BRESTA"
Adresa: MZ "DVA BRESTA "VRANJE, 4.JULI BR.2
Izbora na ovom mestu u arhivi: 3 · upisanih birača na poslednjim: 1.090
Grad Vranje na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 14: 26 glasova
Izlaznost
78,8%
u opštini 71,4% · 17. od 113 u opštini
Nevažeći listići
1,9%
16 · u opštini 1,5%
Upisani birači
1.090
2023: 1.126 · 2022: 1.144
- Biračko mesto
- BM 3 · MZ "DVA BRESTA"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18 · Adresa: MZ "DVA BRESTA "VRANJE, 4.JULI BR.2
bez kontrolora: 6, 8, 9, 10, 17
- Dokumenti
- Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav izmena stalnog prošireni sastav 1 prošireni sastav 2 izmena proširenog
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 3 izboraNevažeći 1,9% (opština 1,5%) · 30. od 113 u opštini · veći nego u opštini na 1 od 3 izbora
- Izlaznost
- 78,8% · 7,4 poena više nego u opštini17. od 113 u opštini · ranije 65,1–68,6%
- Najviše glasova
- Studentska lista 50,1% (opština 41,8%)Na 2 od 3 izbora prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 1.144 (Predsednički 2022) → 1.090, −4,7%
- Zapisnici
- O posmatračima ni za jedne od 3 izbora
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao goreParlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 68,6% · ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 50,0% · nevažeći 1,9% bez upozorenja
Ostalih 10: 11 glasova
Izlaznost
68,6%
u opštini 63,0% · 25. od 85 u opštini
Nevažeći listići
1,9%
15 · u opštini 2,7%
Upisani birači
1.126
2022: 1.144
- Biračko mesto
- BM 3 · MZ "DVA BRESTA"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 3, 5, 6, 8, 11, 12, 15
bez kontrolora: 2, 4, 7, 9, 10, 13, 14, 16, 17, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 65,1% · Aleksandar Vučić 64,9% · nevažeći 1,3% bez upozorenja
Ostalih 1: 2 glasova
Izlaznost
65,1%
u opštini 63,0% · 39. od 85 u opštini
Nevažeći listići
1,3%
10 · u opštini 2,0%
Upisani birači
1.144
- Biračko mesto
- BM 3
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON