Gradska opština Čukarica · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 2 · DV "SVETI SAVA"
Adresa: DEČIJI VRTIĆ "SVETI SAVA", POŽEŠKA 28
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 1.489
Gradska opština Čukarica na ovim izborima: sva mesta → ·
Ostalih 14: 16 glasova
Izlaznost
72,8%
u opštini 71,6% · 51. od 113 u opštini
Nevažeći listići
0,4%
4 · u opštini 1,0%
Upisani birači
1.489
2024: 1.546 · 2023: 1.164
Upozorenje · Nagli rast upisanih
Upisanih 1.164 → 1.489 (+28%); medijana promene u opštini −3%
Šta proveriti: Broj upisanih je naglo porastao samo na ovom mestu. Proveri da li je područje mesta promenjeno (odluka o biračkim mestima) ili su upisani birači koji tu ne žive.
- Biračko mesto
- BM 2 · DV "SVETI SAVA"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 3, 7, 13, 15 · Adresa: DEČIJI VRTIĆ "SVETI SAVA", POŽEŠKA 28
bez kontrolora: 2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Na 3 od 4 izbora: Parlamentarni 2026 (nagli rast upisanih); Lokalni 2024 (nagli rast upisanih); Parlamentarni 2023 (više potpisa nego listića)Isto upozorenje više puta: nagli rast upisanih (na 2 izbora)Nevažeći 0,4% (opština 1,0%) · 110. od 113 u opštini · nikad veći nego u opštini
- Izlaznost
- 72,8% · 1,2 poena više nego u opštini51. od 113 u opštini · ranije 46,9–64,3%
- Najviše glasova
- Studentska lista 76,2% (opština 64,2%)Na 2 od 4 izbora prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 1.178 (Predsednički 2022) → 1.489, +26,4%
- Zapisnici
- O posmatračima za 3 od 4 izbora · bez: Parlamentarni 2026
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao goreLokalni 20242.6.2024. izlaznost 46,9% · ALEKSANDAR VUČIĆ - BEOGRAD SUTRA 34,5% · nevažeći 1,2% 1 upozorenje
Ostalih 8: 25 glasova
Izlaznost
46,9%
u opštini 45,3% · 42. od 113 u opštini
Nevažeći listići
1,2%
9 · u opštini 1,8%
Upisani birači
1.546
2023: 1.164 · 2022: 1.178
Upozorenje · Nagli rast upisanih
Upisanih 1.164 → 1.546 (+33%); medijana promene u opštini −1%
Šta proveriti: Broj upisanih je naglo porastao samo na ovom mestu. Proveri da li je područje mesta promenjeno (odluka o biračkim mestima) ili su upisani birači koji tu ne žive.
- Biračko mesto
- BM 2 · DV "SVETI SAVA"
- Kontrolori
Kontrolori: rešenje još nije pročitano
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 64,3% · SRBIJA PROTIV NASILJA – MIROSLAV MIKI ALEKSIĆ… 53,2% · nevažeći 1,3% 1 upozorenje
Ostalih 10: 7 glasova
Izlaznost
64,3%
u opštini 60,9% · 20. od 107 u opštini
Nevažeći listići
1,3%
10 · u opštini 2,1%
Upisani birači
1.164
2022: 1.178
Upozorenje · Više potpisa nego listića
Potpisalo se 748 birača, u kutiji 745 listića (3 listića manje)
Šta proveriti: Više zaokruženih birača nego listića u kutiji. Uporedi oba broja u zapisniku i pročitaj primedbe članova odbora.
- Biračko mesto
- BM 2 · DV "SVETI SAVA" · Adresa: DEČIJI VRTIĆ"SVETI SAVA", POŽEŠKA 28
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 10, 14, 16 · Adresa: DEČIJI VRTIĆ"SVETI SAVA", POŽEŠKA 28
bez kontrolora: 4, 5, 6, 8, 9, 11, 12, 13, 15, 17, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 63,7% · Zdravko Ponoš 47,2% · nevažeći 0,7% bez upozorenja
Ostalih 1: 1 glasova
Izlaznost
63,7%
u opštini 60,0% · 23. od 107 u opštini
Nevažeći listići
0,7%
5 · u opštini 1,7%
Upisani birači
1.178
- Biračko mesto
- BM 2
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON