Kula · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 14 · MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA
Adresa: MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 849
Kula na ovim izborima: sva mesta → ·
Ostalih 14: 2 glasova
Izlaznost
57,0%
u opštini 74,5% · 40. od 40 u opštini
Nevažeći listići
1,4%
7 · u opštini 1,3%
Upisani birači
849
2023: 862 · 2023: 859
Upozorenje · Rezultati se ne mogu utvrditi
Rešenje da se rezultati ne mogu utvrditi (RG-8), objavljeno 26.10.2026. 11:58
Šta proveriti: Pročitaj rešenje: zašto se rezultati ne mogu utvrditi i šta je komisija odlučila.
- Biračko mesto
- BM 14 · MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 17 · Adresa: MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA
bez kontrolora: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 18
- Dokumenti
- Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav stalni sastav (ponovno glasanje) prošireni sastav prošireni sastav (ponovno glasanje) izmena proširenog
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Na 1 od 4 izbora: Parlamentarni 2026 (rezultati se ne mogu utvrditi)Nevažeći 1,4% (opština 1,3%) · 10. od 40 u opštini · veći nego u opštini na 2 od 4 izbora
- Izlaznost
- 57,0% · 17,5 poena manje nego u opštini40. od 40 u opštini · ranije 61,6–66,6%
- Najviše glasova
- Studentska lista 48,2% (opština 53,1%)Na 2 od 4 izbora prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 872 (Predsednički 2022) → 849, −2,6%
- Zapisnici
- O posmatračima za 2 od 4 izbora · bez: Pokrajinski 2023, Predsednički 2022
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 61,7% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 37,4% · nevažeći 3,0% bez upozorenja
Ostalih 6: 11 glasova
Izlaznost
61,7%
u opštini 62,0% · 21. od 40 u opštini
Nevažeći listići
3,0%
16 · u opštini 3,3%
Upisani birači
862
2023: 859 · 2022: 872
- Biračko mesto
- BM 14 · MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA · Adresa: MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA, Kula, Josipa Kramera br. 45
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13 · Adresa: MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA, Kula, Josipa Kramera br. 45
bez kontrolora: 5, 8, 11
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 61,6% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 37,6% · nevažeći 1,9% bez upozorenja
Ostalih 11: 16 glasova
Izlaznost
61,6%
u opštini 60,9% · 20. od 40 u opštini
Nevažeći listići
1,9%
10 · u opštini 3,0%
Upisani birači
859
2022: 872
- Biračko mesto
- BM 14 · MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA · Adresa: MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA, Kula, Josipa Kramera br. 45
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 6, 7, 11, 12, 17 · Adresa: MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA, Kula, Josipa Kramera br. 45
bez kontrolora: 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 66,6% · Aleksandar Vučić 70,9% · nevažeći 5,9% bez upozorenja
Ostalih 1: 5 glasova
Izlaznost
66,6%
u opštini 66,1% · 20. od 40 u opštini
Nevažeći listići
5,9%
34 · u opštini 3,3%
Upisani birači
872
- Biračko mesto
- BM 14
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON