Izborni podaci

Kula · biračko mesto · Kroz sve izbore

BM 14 · MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA

Adresa: MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA

Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 849

Kula na ovim izborima: sva mesta → ·

Parlamentarni 2026

25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestu1 upozorenje
3. Studentska lista 230 48,2% u opštini 53,1% · u zemlji 53,7%
1. Ujedinjena Srbija 121 25,4% u opštini 42,3% · u zemlji 39,5%
5. SVM 117 24,5% u opštini 1,8% · u zemlji 0,8%
2. Faktor stabilnosti 7 1,5% u opštini 1,4% · u zemlji 2,2%

Ostalih 14: 2 glasova

Izlaznost

57,0%

u opštini 74,5% · 40. od 40 u opštini

Nevažeći listići

1,4%

7 · u opštini 1,3%

Upisani birači

849

2023: 862 · 2023: 859

Upozorenje · Rezultati se ne mogu utvrditi

Rešenje da se rezultati ne mogu utvrditi (RG-8), objavljeno 26.10.2026. 11:58

Šta proveriti: Pročitaj rešenje: zašto se rezultati ne mogu utvrditi i šta je komisija odlučila.

Biračko mesto
BM 14 · MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 12, 13, 14, 15, 16, 17 · Adresa: MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA

bez kontrolora: 4, 6, 8, 9, 10, 11, 18

Dokumenti

Ukratko

Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom

Upozorenja
Na 1 od 4 izbora: Parlamentarni 2026 (rezultati se ne mogu utvrditi)Nevažeći 1,4% (opština 1,3%) · 10. od 40 u opštini · veći nego u opštini na 2 od 4 izbora
Izlaznost
57,0% · 17,5 poena manje nego u opštini40. od 40 u opštini · ranije 61,6–66,6%
Najviše glasova
Studentska lista 48,2% (opština 53,1%)Na 2 od 4 izbora prvi i u opštini
Mesto
Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 872 (Predsednički 2022) → 849, −2,6%
Zapisnici
O posmatračima za 2 od 4 izbora · bez: Pokrajinski 2023, Predsednički 2022

Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.

Raniji izbori na ovom mestu

svaki se otvara u istom obliku kao gore
Pokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 61,7% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 37,4% · nevažeći 3,0% bez upozorenja
6. VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 193 37,4% u opštini 4,3% · na celim izborima 6,7%
1. ALEKSANDAR VUČIĆ – Vojvodina ne sme da stane 179 34,7% u opštini 53,6% · na celim izborima 48,8%
7. SRBIJA PROTIV NASILJA – MARINIKA TEPIĆ – MIHAILO… 91 17,6% u opštini 21,2% · na celim izborima 22,5%
13. VOJVOĐANI – Liga socijaldemokrata Vojvodine… 14 2,7% u opštini 3,1% · na celim izborima 2,6%
2. IVICA DAČIĆ - PREMIJER SRBIJE 13 2,5% u opštini 5,2% · na celim izborima 5,2%
5. DR MILOŠ JOVANOVIĆ – NADA za SRBIJU – NADA za… 9 1,7% u opštini 4,0% · na celim izborima 5,3%
11. MILICA ĐURĐEVIĆ STAMENKOVSKI - BOŠKO OBRADOVIĆ… 6 1,2% u opštini 2,3% · na celim izborima 2,4%

Ostalih 6: 11 glasova

Izlaznost

61,7%

u opštini 62,0% · 21. od 40 u opštini

Nevažeći listići

3,0%

16 · u opštini 3,3%

Upisani birači

862

2023: 859 · 2022: 872

Biračko mesto
BM 14 · MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA · Adresa: MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA, Kula, Josipa Kramera br. 45
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9, 10, 12, 13 · Adresa: MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA, Kula, Josipa Kramera br. 45

bez kontrolora: 5, 8, 11

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav izmena stalnog prošireni sastav
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 61,6% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 37,6% · nevažeći 1,9% bez upozorenja
6. VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 195 37,6% u opštini 4,3% · u zemlji 1,7%
1. ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 174 33,5% u opštini 54,9% · u zemlji 48,1%
7. SRBIJA PROTIV NASILJA – MIROSLAV MIKI ALEKSIĆ… 89 17,1% u opštini 21,1% · u zemlji 24,3%
2. IVICA DAČIĆ – PREMIJER SRBIJE 13 2,5% u opštini 4,8% · u zemlji 6,7%
4. MILICA ĐURĐEVIĆ STAMENKOVSKI - BOŠKO OBRADOVIĆ… 11 2,1% u opštini 2,3% · u zemlji 2,8%
5. DR MILOŠ JOVANOVIĆ – NADA ZA SRBIJU – SRPSKA… 11 2,1% u opštini 3,4% · u zemlji 5,2%
14. MI-GLAS IZ NARODA, PROF. DR BRANIMIR NESTOROVIĆ 10 1,9% u opštini 4,3% · u zemlji 4,8%

Ostalih 11: 16 glasova

Izlaznost

61,6%

u opštini 60,9% · 20. od 40 u opštini

Nevažeći listići

1,9%

10 · u opštini 3,0%

Upisani birači

859

2022: 872

Biračko mesto
BM 14 · MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA · Adresa: MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA, Kula, Josipa Kramera br. 45
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 6, 7, 11, 12, 17 · Adresa: MAĐARSKI KULTURNI CENTAR "NEPKER" - VELIKA SALA, Kula, Josipa Kramera br. 45

bez kontrolora: 4, 5, 8, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 18

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav izmena stalnog prošireni sastav
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 66,6% · Aleksandar Vučić 70,9% · nevažeći 5,9% bez upozorenja
6. Aleksandar Vučić 388 70,9% u opštini 62,8% · u zemlji 60,0%
4. Zdravko Ponoš 91 16,6% u opštini 16,6% · u zemlji 18,8%
3. Branka Stamenković 17 3,1% u opštini 3,5% · u zemlji 2,1%
5. Milica Đurđević Stamenkovski 15 2,7% u opštini 4,9% · u zemlji 4,3%
8. Boško Obradović 11 2,0% u opštini 3,9% · u zemlji 4,5%
2. Biljana Stojković 10 1,8% u opštini 2,8% · u zemlji 3,3%
7. Dr Miloš Jovanović 10 1,8% u opštini 4,0% · u zemlji 6,1%

Ostalih 1: 5 glasova

Izlaznost

66,6%

u opštini 66,1% · 20. od 40 u opštini

Nevažeći listići

5,9%

34 · u opštini 3,3%

Upisani birači

872

Biračko mesto
BM 14
Dokumenti

Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON