Bač · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 19 · OŠ "SVETI SAVA"
Adresa: OŠ"SVETI SAVA" - PLAVNA, MARŠALA TITA BR. 52
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 442
Bač na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 15: 11 glasova
Izlaznost
70,8%
u opštini 69,0% · 11. od 25 u opštini
Nevažeći listići
1,9%
6 · u opštini 1,5%
Upisani birači
442
2023: 453 · 2023: 450
- Biračko mesto
- BM 19 · OŠ "SVETI SAVA"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16 · Adresa: OŠ"SVETI SAVA" - PLAVNA, MARŠALA TITA BR. 52
bez kontrolora: 4, 5, 6, 10, 13, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 1,9% (opština 1,5%) · 8. od 25 u opštini · veći nego u opštini na 2 od 4 izbora
- Izlaznost
- 70,8% · 1,9 poena više nego u opštini11. od 25 u opštini · ranije 56,7–57,8%
- Najviše glasova
- Ujedinjena Srbija 55,0% (opština 49,8%)Na svim izborima prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 438 (Predsednički 2022) → 442, +0,9%
- Zapisnici
- O posmatračima ni za jedne od 4 izbora
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 56,7% · ALEKSANDAR VUČIĆ – Vojvodina ne sme da stane 69,7% · nevažeći 1,2% bez upozorenja
Ostalih 4: 3 glasova
Izlaznost
56,7%
u opštini 61,5% · 20. od 25 u opštini
Nevažeći listići
1,2%
3 · u opštini 3,3%
Upisani birači
453
2023: 450 · 2022: 438
- Biračko mesto
- BM 19 · OŠ "SVETI SAVA"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 6, 7, 9 · Adresa: OŠ"SVETI SAVA" - PLAVNA, MARŠALA TITA BR. 52
bez kontrolora: 5, 8, 10, 11, 12, 13
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 56,9% · ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 72,8% · nevažeći 2,3% bez upozorenja
Ostalih 10: 3 glasova
Izlaznost
56,9%
u opštini 61,9% · 21. od 25 u opštini
Nevažeći listići
2,3%
6 · u opštini 3,1%
Upisani birači
450
2022: 438
- Biračko mesto
- BM 19 · OŠ "SVETI SAVA"
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 3, 6, 7, 10, 17 · Adresa: OŠ"SVETI SAVA" - PLAVNA, MARŠALA TITA BR. 52
bez kontrolora: 4, 5, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 57,8% · Aleksandar Vučić 77,1% · nevažeći 3,2% bez upozorenja
Ostalih 2: 3 glasova
Izlaznost
57,8%
u opštini 60,3% · 17. od 25 u opštini
Nevažeći listići
3,2%
8 · u opštini 3,0%
Upisani birači
438
- Biračko mesto
- BM 19
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON