Izborni podaci

Doljevac · biračko mesto · Kroz sve izbore

BM 11 · OSNOVNA ŠKOLA

Adresa: OSNOVNA ŠKOLA - MALOŠIŠTE

Izbora na ovom mestu u arhivi: 3 · upisanih birača na poslednjim: 401

Doljevac na ovim izborima: sva mesta → ·

Parlamentarni 2026

25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestu2 upozorenja
1. Ujedinjena Srbija 247 72,0% u opštini 70,6% · u zemlji 39,5%
3. Studentska lista 85 24,8% u opštini 26,4% · u zemlji 53,7%
2. Faktor stabilnosti 5 1,5% u opštini 1,6% · u zemlji 2,2%
11. Pokret snaga Srbije 4 1,2% u opštini 0,3% · u zemlji 0,5%

Ostalih 14: 2 glasova

Izlaznost

92,5%

u opštini 80,8% · 5. od 37 u opštini

Nevažeći listići

7,5%

28 · u opštini 3,3%

Upisani birači

401

2023: 449 · 2022: 450

Upozorenje · Mnogo nevažećih listića

Nevažećih: 28 (7,5%); medijana na istoj adresi 1,7%

Šta proveriti: Mnogo nevažećih listića. Pročitaj primedbe u zapisniku i da li je odbor objasnio zašto.

Upozorenje · Veoma visoka izlaznost

Izlaznost 92,5%, upisano 401

Šta proveriti: Veoma visoka izlaznost. Uporedi broj zaokruženih u izvodu sa brojem listića i pročitaj primedbe.

Biračko mesto
BM 11 · OSNOVNA ŠKOLA
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 15, 16 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA - MALOŠIŠTE

bez kontrolora: 4, 6, 9, 10, 11, 13, 17, 18

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav izmena proširenog

Ukratko

Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom

Upozorenja
Na 2 od 3 izbora: Parlamentarni 2026 (mnogo nevažećih listića, veoma visoka izlaznost); Predsednički 2022 (mnogo nevažećih listića)Isto upozorenje više puta: mnogo nevažećih listića (na 2 izbora)Nevažeći 7,5% (opština 3,3%) · 5. od 37 u opštini · veći nego u opštini na 2 od 3 izbora
Izlaznost
92,5% · 11,8 poena više nego u opštini5. od 37 u opštini · ranije 63,1–68,8%
Najviše glasova
Ujedinjena Srbija 72,0% (opština 70,6%)Na svim izborima prvi i u opštini
Mesto
Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 450 (Predsednički 2022) → 401, −10,9%
Zapisnici
O posmatračima ni za jedne od 3 izbora

Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.

Raniji izbori na ovom mestu

svaki se otvara u istom obliku kao gore
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 68,8% · ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 63,7% · nevažeći 1,9% bez upozorenja
1. ALEKSANDAR VUČIĆ - SRBIJA NE SME DA STANE 193 63,7% u opštini 78,4% · u zemlji 48,1%
7. SRBIJA PROTIV NASILJA – MIROSLAV MIKI ALEKSIĆ… 35 11,6% u opštini 6,2% · u zemlji 24,3%
4. MILICA ĐURĐEVIĆ STAMENKOVSKI - BOŠKO OBRADOVIĆ… 25 8,3% u opštini 2,4% · u zemlji 2,8%
2. IVICA DAČIĆ – PREMIJER SRBIJE 13 4,3% u opštini 6,9% · u zemlji 6,7%
5. DR MILOŠ JOVANOVIĆ – NADA ZA SRBIJU – SRPSKA… 13 4,3% u opštini 1,6% · u zemlji 5,2%
12. SAŠA RADULOVIĆ 7 2,3% u opštini 0,8% · u zemlji 1,2%
14. MI-GLAS IZ NARODA, PROF. DR BRANIMIR NESTOROVIĆ 7 2,3% u opštini 1,6% · u zemlji 4,8%
3. DR VOJISLAV ŠEŠELJ - SRPSKA RADIKALNA STRANKA 5 1,7% u opštini 1,4% · u zemlji 1,5%

Ostalih 10: 5 glasova

Izlaznost

68,8%

u opštini 80,0% · 31. od 37 u opštini

Nevažeći listići

1,9%

6 · u opštini 2,9%

Upisani birači

449

2022: 450

Biračko mesto
BM 11 · OSNOVNA ŠKOLA
Kontrolori

Kontrolori: liste 1, 2, 3, 4, 5, 6, 10, 12, 14, 16, 17 · Adresa: OSNOVNA ŠKOLA - MALOŠIŠTE

bez kontrolora: 7, 8, 9, 11, 13, 15, 18

Dokumenti
Rešenja o biračkom odboru: stalni sastav prošireni sastav
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 63,1% · Aleksandar Vučić 74,4% · nevažeći 4,9% 1 upozorenje
6. Aleksandar Vučić 201 74,4% u opštini 87,0% · u zemlji 60,0%
4. Zdravko Ponoš 24 8,9% u opštini 3,6% · u zemlji 18,8%
5. Milica Đurđević Stamenkovski 10 3,7% u opštini 3,0% · u zemlji 4,3%
8. Boško Obradović 9 3,3% u opštini 2,3% · u zemlji 4,5%
2. Biljana Stojković 8 3,0% u opštini 0,8% · u zemlji 3,3%
1. Miša Vacić 6 2,2% u opštini 0,7% · u zemlji 0,9%
3. Branka Stamenković 6 2,2% u opštini 0,8% · u zemlji 2,1%
7. Dr Miloš Jovanović 6 2,2% u opštini 1,7% · u zemlji 6,1%

Izlaznost

63,1%

u opštini 78,1% · 35. od 37 u opštini

Nevažeći listići

4,9%

14 · u opštini 2,4%

Upisani birači

450

Upozorenje · Mnogo nevažećih listića

Nevažećih: 14 (4,9%); medijana na istoj adresi 1,4%

Šta proveriti: Mnogo nevažećih listića. Pročitaj primedbe u zapisniku i da li je odbor objasnio zašto.

Biračko mesto
BM 11
Dokumenti

Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON