Ada · biračko mesto · Kroz sve izbore
BM 8 · GLAVNA ZGRADA II MZ
Adresa: GLAVNA ZGRADA II MZ, ADA, LENJINOVA BR. 47
Izbora na ovom mestu u arhivi: 4 · upisanih birača na poslednjim: 598
Ada na ovim izborima: sva mesta → ·
Parlamentarni 2026
25.10.2026. · poslednji izbori na ovom mestuOstalih 15: 8 glasova
Izlaznost
52,0%
u opštini 56,7% · 24. od 29 u opštini
Nevažeći listići
4,5%
14 · u opštini 2,6%
Upisani birači
598
2023: 619 · 2023: 618
- Biračko mesto
- BM 8 · GLAVNA ZGRADA II MZ
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 3, 5 · Adresa: GLAVNA ZGRADA II MZ, ADA, LENJINOVA BR. 47
bez kontrolora: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
Ukratko
Najnoviji izbori: Parlamentarni 2026 · poređenje sa opštinom
- Upozorenja
- Bez upozorenja ni na jednim od 4 izboraNevažeći 4,5% (opština 2,6%) · 5. od 29 u opštini · veći nego u opštini na 3 od 4 izbora
- Izlaznost
- 52,0% · 4,7 poena manje nego u opštini24. od 29 u opštini · ranije 44,4–48,1%
- Najviše glasova
- Studentska lista 35,7% (opština 31,6%)Na 3 od 4 izbora prvi i u opštini
- Mesto
- Isti broj i naziv na svim izborimaUpisanih 630 (Predsednički 2022) → 598, −5,1%
- Zapisnici
- O posmatračima za 1 od 4 izbora · bez: Pokrajinski 2023, Parlamentarni 2023, Predsednički 2022
Sastavljeno iz RIK-ovih brojeva, po istim pravilima za svako mesto i svakog učesnika. Mesto po redu računa se od najvećeg.
- Ovo mesto
- Opština
Raniji izbori na ovom mestu
svaki se otvara u istom obliku kao gorePokrajinski 202317.12.2023. izlaznost 48,0% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – Elnökünkért… 61,2% · nevažeći 2,0% bez upozorenja
Ostalih 9: 6 glasova
Izlaznost
48,0%
u opštini 51,9% · 21. od 29 u opštini
Nevažeći listići
2,0%
6 · u opštini 2,2%
Upisani birači
619
2023: 618 · 2022: 630
- Biračko mesto
- BM 8 · GLAVNA ZGRADA II MZ · Adresa: GLAVNA ZGRADA DRUGE MESNE ZAJEDNICE, ADA, LENJINOVA 47.
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 6, 13 · Adresa: GLAVNA ZGRADA DRUGE MESNE ZAJEDNICE, ADA, LENJINOVA 47.
bez kontrolora: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12
- Dokumenti
Parlamentarni 202317.12.2023. izlaznost 48,1% · VAJDASÁGI MAGYAR SZÖVETSÉG – ELNÖKÜNKÉRT… 60,0% · nevažeći 2,4% bez upozorenja
Ostalih 14: 3 glasova
Izlaznost
48,1%
u opštini 52,1% · 22. od 29 u opštini
Nevažeći listići
2,4%
7 · u opštini 2,3%
Upisani birači
618
2022: 630
- Biračko mesto
- BM 8 · GLAVNA ZGRADA II MZ · Adresa: GLAVNA ZGRADA DRUGE MESNE ZAJEDNICE, ADA, LENJINOVA 47.
- Kontrolori
Kontrolori: liste 1, 2, 6 · Adresa: GLAVNA ZGRADA DRUGE MESNE ZAJEDNICE, ADA, LENJINOVA 47.
bez kontrolora: 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
- Dokumenti
Predsednički 20223.4.2022. izlaznost 44,4% · Aleksandar Vučić 80,8% · nevažeći 5,0% bez upozorenja
Ostalih 3: 2 glasova
Izlaznost
44,4%
u opštini 49,9% · 23. od 29 u opštini
Nevažeći listići
5,0%
14 · u opštini 4,3%
Upisani birači
630
- Biračko mesto
- BM 8
- Dokumenti
Isto mesto pratimo kroz izbore po adresi, zatim po nazivu, pa po broju. Broj i naziv u svakom redu su oni sa tih izbora. Kada se adresa ili naziv jasno razlikuju, to je drugo mesto, i kad je broj isti. Isti podaci kao JSON